נראו לאחרונה
 
 
ציבונה זאגרב 1997/98   ציבונה זאגרב 1997/98
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כספי לראשות הליכוד
עודד קטש, לוקה דונצ'יץ', מאנו ג'ינובילי, ג'יימס הארדן, עומרי כספי ולא רק הם באווירה פסיכדלית-פסיכוטית-פסיכית כזו או אחרת.
12/3/2020    
 

ובכן כי כן, התכנסתי לשיחה צפופה עם ידידי משכבר הלא הוא רן בורוכוב-קראטוב-סוקולוב. על הפרק: ממשלת אחדות בהימנעות של כל סיעות הבית, קורונה למתקדמים ומשבר האקלים. או במילים אחרות, המצב פקקטע, וכשזה המצב אין לי אלא לשחק כיסאות מוזיקליים עם רב"סנו היקר.

הסכיתו ושמעו, בני העם:

צוּד בדיחי: אז ככה. המדינה בפלונטר, זה כבר ידוע. בחירות שלישיות, רביעיות, ואף עשיריות בדרך. ובכן כי כן, מה עושים בשכונה כשהכוחות לא כוחות? נכון, חילופים. היידה, אתה לכאן וההוא לשם ועכשיו זה כוחות.

ובכן רב"סנו, אני מחתים את ביבי נתניהו ישירות למשרת המאמן של נבחרת ישראל. כי כאשר יוציאו את דני עובדיה בחמש עבירות אנחנו זקוקים למישהו שיגיד בקול סמכותי לא היה כלום כי אין כלום.

אז קדימה, יו"ר חדש לליכוד, צא לדרך.

רב"ס: "דני עובדיה... אתה כבר רוצה מלחמה עם הסרבים? תן לילד איזה שתי דקות להכות בערלי אמריקה (מבטע יידש) קודם! ילד יהודי צנום שכזה, 2.08 בקושי, והוואבוס עוד 40 ס"מ. אגב גסות רוח, יו"ר חדש לליכוד ביקשת? (קהל יקר, למי שלא יודע, צב"ח הינו תימוני עונד כיפה, רב"ס סמולני מניוק, שני דפקטים בקיצר).

מממ . . . חשבתי גלן רייס ג'וניור, אחד שלא פגש עוד את הבורג שאין לו מכסה בלי גינה, אבל זה לא יודע מילה אנגלית. בליכוד אנחנו אוהבים אחד שיודע אנגלית.

וגם ככה הוא פנוי כרגע. הנה הוא בא! היו"ר הבא!

עומרי כספיהו!!!

נו נו, יש'ך איזה נציג ישראל בתפוצות ונער עידוד צהוב לתרום ככה לחבר'ס במקומו?

צוּד בדיחי: עומרי כספי יו"ר הליכוד? זורם. אני מבין שלכפר בלום הוא כבר לא יחזור, אם נדבק בצהבת. ובכן כי כן, אתה יודע את מי הייתי שם על הספסל המכבי במקום עומרי שלנו?

את פאבלו דיאז.

מי זה פאבלו דיאז אתה שואל? בחו"כ יא רב"ס, בחו"כ! פאבלו דיאז (האח של התאומות פה דיאז ורה דיאז) הוא מייסד המבשלה שמייצרת את בירה קורונה. בירה קורונה או בירה מכבי, וירוס קורונה או צהבת, מה כבר ההבדל? אין הבדל. עכשיו מבשלות גרופו מודלו מחפשות יו"ר חדש. יש לך מישהו בשרוול?

רב"ס: קודם כל, לקרוא למכבי "בירה", בהחלט הגמשת את חוקי הז'אנר. אבל בענייני ההשמה, קורונה זה בידוד, לא? אז ג'יימס הארדן.

פפפפ נראה לך? הארדן באייטמון שלי? ועוד ישים לי בבירה את התלתלי זקן שלו?!

בירה קורונה חייבת איזה דובר לאדינו, או לפחות ספרדית, איש מידות, איש של בידודים עצבניים, ואחד שמפחיד עטלפים מאז באטמן מדד תחתון במנהרה החשמלית שלו.

ג'ינוביייילייייייי!!!!!

אה תורך. למצוא מחליף לג'ינובילי. יעני מלך לטקסס פינת ארגנטינה. בהצלחה עם זה.

צוּד בדיחי: רציתי להגיד מסי כי ארגנטינה אבל ביפ זה מחוץ לתחום כמובן. חשבתי על מישהו מבני משפחת בוש, כי טקסס, אבל לך תדע אם אני מתכוון לאב, לבן או לרוח הקודש.

אז מי יחליף את מאנו? שאלה קשה, לא נכחיש.

אם אין ברירה נלך על הקלף הכי חזק בשרוול: לוקה דונצ'יץ'. למה לוקה? כי הוא אליל, כי הוא מבריק(ס) ובעיקר בגלל הלופ המחשבתי הבא. תהיה איתי רגע.

רציתי מסי, אבל אסור ביפ, נכון?

יופי.

מה עושה מסי? משמח אוהדי ברצלונה. מה עשה לוקה כשעבר לליגת מנש? עזב את ריאל מדריד. מה עושים אוהדי ברצלונה כשכוכב בסדר גודל כזה עוזב את ריאל? שמחים. וכמובן רצית טקסס קיבלת דאלאס. אז היידה, לוקה במקום ג'ינובילי, ואתה לך תמצא עכשיו מישהו שיכדרר בדאלאס במקומו.

רב"ס: נסיך? מכדרר? חסר טווח? חסר בושה בלי קשר לגילו? איש עמל, קאובוי בנפשו, אבל פפפפ איזו מסירות אינעלשרלוק? אם עד כאן לא הבנתם לאן זה הולך, אתם דחוף צריכים מנוי לכפר בלום. רבותי, קבלו אותו, נסיך העמקים, המאמלל החדש של ריק לבית הקרלליליים, המוסר לפורזטנגיסי או איך שקוראים להם, יש לו שתי אליפויות ביצ', כפיים מנוולים: הייייידה גוני יזרעאלי שלנו! המג'נון, המלעון, הוזה הדעות, הבלתי נגמר, והזריקה הכי מכוערת בבלום-הכפר!

גוני יזרעאלי. עדיין משוגע. עדיין מוסר ענק. עדיין מאמלל את אבישי גורדון, כי אנשים אחים המה.

ואחרי כל זה, נאחל לנו בחירות משובחות, שלא יהיו עוד השנה (אבל אל תבטלו את הדמוקרטיה, פליזזזז, התרגלנו.)

או כמו שאומרים מיטיבי לכת: עד שיבוא, והוא יבוא, היידה גוני נזעק מבין הגלים!!!

צוּד בדיחי: אז קטש סוגר מעגל והולך לרכז בגליל. לא רע ידידי, לא רע.

רב"ס: יפה? יפה. תביא את דארן דיי וברד ליף חבובות ביציע שורה מעליך, סגרנו ביזנז... אה, ושיקראו את "כוחו של הכלב"! זה מאסטר פיס!!!

צוד בדיחי: מי זה שיקראו? מה זה כוחו של הכלב? על מה מדובר?

הלו? רב"ס? בורוכובסקי? אתה עימנו?

הלו???

ניתק הקו, יחרים אבוהו.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 24/01/2021
 
  נרימה כוסית לחיי 
יותם הלפרין
 
 
שם בבית הקטן, שושנים פורחות בגן, ובשובך הלבן - היונה. ...
 
 
איזו קבוצה משחקת באולם הזה? ...
 
 
גם עמית תמיר הוא בעל ערך אצלנו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up