נראו לאחרונה
 
 
קאחה סן פרננדו 1998/99   קאחה סן פרננדו 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סוף-סוף, כמה אפשר?
אחרי תקופה ארוכה (מאוד-מאוד) הגיעה הזמן לספר לכם רשמית, סופית וחד-משמעית, שחידת טראוויס ווטסון יורדת לארכיון. יש פתרון וזוכה, והיידה וקדימה גם יחד.
2/9/2020    
 

הנגיף, העצלות ובעיקר תחום התעסוקה הנוכחי המציף כל כך ושואב כל כך – סוכן שחקנים, יאאא אולוהייים!!! – גרמו לכך שהחידה המצולמת הנוכחית שכבה כאן במשך חודשים רבים בלי תנועה. בלי תזוזה. בלי שינוי או עדכון.

כבר היכיתי על חטא בפומבי לא פעם לאורך השנים האחרונות בעניין קצב העלאת האייטמונים, ולגמרי ברור שקלישותי הרקיעה שחקים בעניין הזה.

ברם אולם ראו פלא – בעוד עסקים רבים נסגרים ואתרי אינטרנט סגרו את שעריהם זה מכבר, כדורסלע-האתר עדיין כאן. אמנם בקושי רב ומקרטע להפליא, אבל כאן. ונראה כי יישאר וייאלץ להתאים את עצמו לתנאים הנוכחיים: לא עוד מנוהל על ידי כותב במשרה מלאה החי את נפלאות רומו של כדורסל רגע-רגע, שעה-שעה, אלא איש מבוגר למדי, מעט רצוץ, אשר עבודתו הנוכחית מרחיקה אותו מן היצירה, הכתיבה, ההשקעה בטקסט, הצלילה אל רעיונות חדשים וגם מן המעקב אחר אותו רומו של עולם ספציפי. לעומת זאת, עבודתו הנוכחית של אותו איש מעט רצוץ, אשר יש בה קסם משל עצמה, הופכת אותו למעשי, ענייני, חותר לכדי מגע, חייב לייצר פעילות והכנסה, חייב ליזום בתחומים אחרים. ואלה, כידוע, פחות טובים לנפש ואינם מרוממים אותה כמו הכתיבה.

בשורה התחתונה, כאמור, כדורסלע-האתר כאן. ויסלח לי ולכולנו טראוויס ווטסון המכובד אשר עמד בחידת 'ונשאלת השאלה' במשך מספר חודשים.

כאמור, ווטסון הוא האיש. בצילום הוא מופיע במדי בולוניה וגם בישראל עבר, כאיש הפועל ירושלים, בעונת 2008/09.

אם תהיה כאן יום אחד מחלקה של ריבאונדרים מופלגים ולא רק של גאנרים מרשימים כמו 'חיל התותחנים', מקומו של ווטסון מובטח שם.

כך או אחרת, אחרת או כך, בואו נראה מי ומי בין שועי העולם זיהו את ווטסון, שהרי הגיע הזמן לשלוח לאחד או אחת מהם, הזוכה, מגנט של כדורסלע כפרס.

אור נתנאל, דוד אורנשטיין, שחר קסטן-רז, אלעד גולדבלט, דביר שמעון, דני סמיד, שי פיין, דודי גרינפלד, ארז מטלון, אורן עפרון, אבנר קאסה, יניב שכטר, נתי פפירוביץ', גלעד עמר, יותם בוטנר, יואב פינקלמן, רן אשד, יעקב ג'קסון, רונן ציון, זאב לפידס, עודד פאר, יונתן בלי שם משפחה, רן זיסקין, שני ציון, אביעד קורמן, צורקה, שי הופמן, אייל בש, מוטי אנגלשטיין.

היו גם מספר פתרונות שגויים דוגמת אדריאן אוטרי, דייויד ריברס, קרטיס מקנטס, אד דניאל, איי ג'יי גייטון, קני האסברוק.

לפני ההמשך – הנה כמה הערות בעניין ווטסון, שהגיעו מהעם ישירות לתיבת המייל הנשיאותית:

כותב אחד: "טראוויס ווטסון. חבוב אהוב עליי במיוחד. שקט, ריבאונדר בחסד, שמאלי (!!!!). לא הבנתי איך התגלגל להפועל ירושלים אחרי ששיחק בבולוניה ומילאנו האגדתיות, אבל התגלגל. האם הוא כאן בעקבות בקשת הנתין ליוצאי הפועל ירושלים, בחידת קומג'יס? (דבר יו"ר הדירקטוריון: הייתי שמח לענות לך אם החידה היא בעקבות בקשת אותו נתין או לא, אבל עבר כל כך הרבה זמן מאז – מי זוכר?).

כותב אחר: "זהו טראוויס ווטסון, האיש והנחיר, הסוגר לריבאונד הטוב ביותר שיצא לי לראות בלייב".

כותב שלישי: "טראוויס ווטסון. בגלל הצלקת ליד העין".

ורביעי: "זה טראוויס ווטסון. כבר יש לו פינה בסוסוני יאור?" (דבר יו"ר הדירקטוריון: מממ, לא, לא. צריך, צריך).

ועוד אחד: "פשש, יובלות שלא ביקרתי. ראיתי אורות בהיכל, אז נכנסתי. מצאתי את טראוויס ווטסון משוטט כאן. כאילו הזמן לא חלף ועדיין מחלקים שטר ריחני לפתרון החידה" (דבר יו"ר הדירקטוריון: "תמו ימי התום ואיתם נעלמו השטרות, אבל מגנטים עדיין מתעופפים כאן לכל עבר במשך שנים על גבי שנים. טוב שבאת, חבוב, הפצע נא לעיתים קרובות יותר).

ומכאן – לשם. אל השלב הבא.

שמות כל הפותרים הועברו אל ענק הקומה והרוח, אנ-דנ-דינו ראדג'ה, אשר מנהל כאן במשך שנים את ההגרלות וקובע גורלות. אחרי שביצע את הפעולות הקבועות שלו שאף פעם לא נמאס להזכיר – רשם את השמות על פתקים, קיפל אותם, מעך אותם, קווצ'ץ' אותם, ערבב אותם, בחש בהם, ושוב בחש, ושוב, ואז שלף אחד וגאל אותו מקימוטיו – הוא הודיע לי שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

יעקב ג'קסון!

יאאא אולוהייים, אתה גם אליל כדורסל כקובי וגם ענק זמרה ושיר כמו מייקל - ביחד. נדיר למדי במקומותינו הנאנקים מחום בימים אלה.

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע – לא פחות ולא יותר.

ושא ברכה והמשך בפועלך.

עד כאן חידת טראוויס ווטסון.

חידה חדשה תעלה בקרוב. צאו ופצחו אותה בהמוניכם, בני העם ובנותיו.

שלומות ונצורות, ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
נשיא המדינה מארח גדול בתורה, בחיוך נאה כרפאל ליום העצמאות. ...
 
 
שועטים קדימה: מי השניים? ...
 
 
גם עמית תמיר הוא בעל ערך אצלנו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up