נראו לאחרונה
 
 
קאחה סן פרננדו 1998/99   קאחה סן פרננדו 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אני וסימון ומואיזו הלא-קטן
רק אחד, יחיד ומיוחד, ידע לזהות את הסנטר ג'רום מואיזו, שרשם 145 משחקים ב-NBA בתחילת האלף הנוכחי ואפילו נבחר פעם במקום ה-11 בדראפט. היידה, מתקדמים.
7/10/2020    
 

החידה האחרונה היתה אחת הקשות ביותר שהוצבו כאן בחודשים האחרונים, אולי גם בשנים האחרונות. רק 5 אנשים הצליחו להגיע למצב של שליחת פיתרון, ורק אחד מהם דייק.

אפשר להבין: אין גופיית משחק רשמית, יש הדפס לא ברור ומוסתר חלקית על גבי הגופייה האפורה אבל אין סיפרה או סמל של קבוצה, ואין אף שחקן נוסף באיזור שיסייע להעריך במי מדובר, או לפחות לאיזו תקופה שייך הצילום.

ואז הגיעו שני רמזים נשיאותיים במהלך הימים שחלפו: הראשון, השחקן הוא לא גארד. השני, הוא שיחק ב-NBA. קצת אחרי זה הגיעה התשובה הנכונה.

ג'רום מואיזו הוא האיש שהתבקשתם לזהות. צרפתי, כיום בן 42, עם קריירה ארוכה מאוד מאחוריו: תקופת המכללות שלו היתה עם UCLA, ובסיומה נבחר במקום ה-11 בדראפט בשנת 2000. וזה מה שקורה לבחירת סיבוב ראשון בחלוף: כמעט אף אחד בישראל לא מזהה אותך. מאכזב קצת, לא נכחיש זאת.

עד 2005 הוא הצליח להחזיק מעמד ב-NBA בין בוסטון שבחרה בו לבין שארלוט, ניו אורלינס, טורונטו, ניו ג'רזי וקליבלנד, וסגר את כל זה עם 145 משחקים, 2.7 נקודות ו-2.7 ריבאונדים בממוצע למשחק.

אחר כך הגיעה רשימה מכובדת מאוד באירופה: רומא, בולוניה, ריאל מדריד, בדאלונה, חימקי, בילבאו ועוד קצת ועוד קצת שם והופ – נגמר בגיל 35 בערך.

ונבחרת צרפת, כמובן.

וזכייה בגביע יול"ב עם בדאלונה ב-2008.

העם חלש, לא נכחיש זאת. וזה אחד מכישלונותיו הצורבים בעת האחרונה.

כאמור, רק 5 פתרונות התקבלו דרך השבלונה של 'ונשאלת השאלה'. השגויים היו: אנתוני 'פיג' מילר, דניס 'התולעת' רודמן, סטנלי 'שן זהב' ברנדי, קסבייר 'דה אקס-מן' מקדניאל.

והיחיד שידע שמדובר בג'רום מואיזו הוא מוטי אנגלשטיין.

נעריכך על כך עד מאוד ועד בלי די ועד אין קץ. ובנוסף, יישלח אליו מגנט של כדורסלע, הידוע גם בכינויו המקוצר-משהו: כדורסלע-המגנט.

עד כאן חידת ג'רום מואיזו. חידה חדשה כבר ממתינה לכם.

צאו ופצחו אותה פצח היטב בני העם ובנותיו.

שלונ"צ – ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
נשיא המדינה מארח גדול בתורה, בחיוך נאה כרפאל ליום העצמאות. ...
 
 
שועטים קדימה: מי השניים? ...
 
 
גם עמית תמיר הוא בעל ערך אצלנו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up