נראו לאחרונה
 
 
קאחה סן פרננדו 1998/99   קאחה סן פרננדו 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אינגליש מן אין ג'רוזלם
רוג'ר האגינס התהלך, קפץ ורץ במקומותינו לפני 15-20 שנים. חלפו השנים ורק מעטים מבני העם הזה ובנותיו עדיין מצליחים לזהות אותו. היידה, יש חידה חדשה.
18/12/2020    
 

השנים בהן שיחק כאן רוג'ר האגינס הולכות ומתרחקות בלוח השנה, לוח החיים, וגם הזיכרון נעשה מעומעם יותר ויותר. לא פלא, לפיכך, שמעט מאוד מבני העם הזה (ומבנותיו) הצליחו לזהות את האיש שמופיע כאן בצילום שאינו מסגיר פרטים או רמזים רבים.

האגינס שיחק בבני השרון ובהפועל ירושלים. למעשה, קודם ירושלים (11 משחקים בחלק המאוחר של העונה, אי אז ב-2001) ואחר כך בני השרון (22 משחקים ב-2004/05).

כך נדמה בכל אופן, אם להסתמך על מאגרי המידע, כי מאגרי הזיכרון מיטשטשים עם הזמן.

זכור שהיה ועודנו אנגלי. מה שהיה אז די ייחודי בינות לאוקיאנוסים של שחקנים אמריקאים שהציפו ועדין מציפים את המדינה הקטנה שבין הים לירדן. ועוד אני זוכר, שעיקר הקריירה שלו היתה בבלגיה. ממנה הגיע אלינו, ואליה שב מאיתנו. עד שפרש ככל בשר ודם וככל השחקנים.

האגינס בן 53 כיום. גובהו היה אז כ-2.00 מ'. אומרים שמתכווצים עם השנים, יתכן שהיתקלות מקרית בו תגלה כי האיש נעצר ב-1.97 כיום. נדמה כי לא נדע לעולם.

כך או אחרת, אחרת או כך, בודדים זיהו את האגינס ונעריכם על כך עד מאוד ועד בלי די ועד אין קץ. ואלה הם: שי פיין המצוין, אברהם קסה הביתי, אור נתנאל המואר, וגלעד עמר שאת דברו אמר. וזהו, בעצם, אם לומר את האמת. היה גם מישהו שהלך על אד הורטון העתיק, שהפציע כאן לפני כ-30 שנה במכבי ת"א.

אנ-דנ-דינו ראדג'ה, ענק הרוח והקומה מקרואטיה, ביקש להודיע על חופשת סוף השנה ולא היה זמין הפעם עבורנו לביצוע ההגרלה. נזכור לו זאת, נצקצק מעט אבל נפרגן לו זמן איכות. האיש הולך איתנו יד ביד כל כך הרבה שנים. נוכל לאפשר לו חל"ת ברוח הימים. האין זאת?

אז לקחתי את האחריות אלי בשתי ידיים, כמו סקוטי ווילבקין שמבקש את הכדור האחרון בדרך להחריב או להרהיב. והכרעתי, שהזוכה הפעם בכדורסלע-המגנט הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

אברהם קסה!

יאאא אולוהיים, אברהם! בכית במגנט, קולט?

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע, לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת רוג'ר האגינס, שחקן שאהבתי, לא נכחיש זאת.

אחת חדשה כבר ממתינה לכם. צאו ופצחו אותה פצח היטב.

שלונ"צ (שלומות ונצורות, למי שכבר שנים מנסה להבין מה זה) ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
נשיא המדינה מארח גדול בתורה, בחיוך נאה כרפאל ליום העצמאות. ...
 
 
שועטים קדימה: מי השניים? ...
 
 
גם עמית תמיר הוא בעל ערך אצלנו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up