נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כמה זה חמש כפול אפס?
וייס, קרמר, הובר, שוכמן ולאומי נכללים השבוע בחמישיית 'שום כלום' של צורקה המכובד, הטורח ומשקיע ומקפיד כל כך, שחובה לפרגן לו.
1/1/2021    
 

לאחר שנים רבות בלי, הפציע לו בשבוע שעבר אייטמון 'שום כלום'. לרגל השנה החדשה ולכבוד כריס קרמר וספנסר וייס, שניסו לעשות השבוע טום צ'יימברס, הנה אייטמון 'שום כלום' נוסף לסיכום השבוע האחרון לשנת 2020.

למי שלא הצליח לעקוב בשבוע זה שוחקו משחקים ממחזורים 10 ו-11, אבל לא כולם. המשחקים שלא שוחקו יושלמו עד סוף ינואר.

להלן חמישיית 'שום כלום':

ספנסר וייס - אחרי עונת שיא בבאר שבע בעונה שעברה, שכללה 11.2 נקודות למשחק ומדד 11.8, פתח האיש את העונה הנוכחית עם נתונים טובים יותר כולל 7 מ-13 לשלוש נגד ירושלים. עד למשחק האחרון נגד הפועל חיפה, בו סיים עם 0 מ-2 לשתיים ו-0 מ-8 לשלוש דלוחים ומלוחים ומדד מינוס 4. שמונה החטאות לשלוש זה "הישג" מרשים, ברם-אולם 49 פעמים בעבר החטיאו בליגה יותר משמונה זריקות לשלוש, כולל וייס עצמו שהחטיא 11 זריקות לשלוש העונה נגד חולון כאשר סיים עם 3 מ-14. השיאנים עם 13 החטאות לשלוש הם שון גרין וג'יי ג'יי יובנקס (באותו משחק היסטורי מפורסם של ה-101 נקודות, מעניין שאת הדברים האלה אף פעם לא זוכרים).

לפני שבועיים טיירוס מגי השווה שיא מפוקפק זה במשחק גביע המדינה. מגי שלא התלבש בליגה במשך 3 משחקים רצופים של חולון, החליט לזרוק בשביל 3 משחקים וסיים עם 2 מ-15 לשלוש נגד הפועל עכו בגביע. השליך את חכתו ולא מצא דבר.

כריס קרמר - יום אחרי ה'שום כלום' של וייס, החליט קרמר לחקות אותו. הוא הגיע לירושלים כמחליף זמני של ג'ייקובן בראון לפיינל 8 האירופי, אבל לא שיחק כיוון שלא עבר את הבדיקות הרפואיות (פפאס, זוכרים?). לאט-לאט, ואולי גם אט-אט, נכנס לעניינים והוא יישאר עד לסוף השנה. עד למשחק האחרון העמיד מספרים יפים בליגת קזינו: 13.9 נקודות למשחק ומדד 18.6. נאה.

גם קרמר, כמו וייס, סיים עם 10 החטאות מהשדה, בחלוקה מאוזנת: חמש החטאות לשתיים, חמש החטאות גם לשלוש. דאג שלא יהיה קיפוח, לא נכחיש זאת. 2 נקודות מהעונשין, 5 ריבאונדים, 3 אסיסטים, חטיפה וחסימה עזרו לו לסיים עם מדד 1 שאינו שלילי. כבוד ויקר, מה יש לומר.

רועי הובר – הגארד עבר להפועל אילת אחרי קדנציה שלישית בחולון, ופתח את עונתו החמישית בליגת העל עם הנתונים הטובים בקריירה (למעט שליש עונת קורונה בשנה שעברה). ברם-אולם בשני המשחקים האחרונים סיים עם 0 נקודות ומדד מינוס 2. כי לא נאה כי לא יאה.

חואקין שוכמן – הבחור הוזכר גם באייטמון בשבוע שעבר. הפעם, נגד חולון, סגר משחק רביעי ברציפות בלי נקודות. ב-19 דקות החטיא פעם אחת ל-2 וחמש פעמים ל-3 וסיים עם מדד של מינוס שמונה. בחלוף שמונה משחקים בעונה זו, סיים שוכמן 5 מהם בלי נקודות. כלומר, יותר משחקים בהם לא קלע מאשר קלע. זאת בתקווה שהאיחוד המחודש עם אריאל בית הלחמי באילת יגרום לו להפסיק לככב באייטמוני 'שום כלום' הנשגבים.

אור לאומי – האיש שעל שמו קרוי בנק עזב השנה את בני הרצליה בתום מספר עונות (כולל שנת השבתה בשל מחלת הנשיקה) והצפין לנהריה, עירם של קית' בנט, ג'יימס טרי, דינו בילאלוביץ' עליו השלום ולוקה פאביצ'ביץ' (ככה זה כשיעו"ר הדירקטוריון מתערב לך בטקסט, הוא שולף שמות מהאוב עת שחור היה שיערו וזיק שובבות בעיניו). בנהריה, עד כה, לאומי מקבל את מספר הדקות הרב ביותר בקריירה וגם קלע הכי הרבה בקריירה - 8.4 נקודות למשחק עד למחזור האחרון. ברם, במשחק האחרון סיים עם החטאה אחת ל-2 ושתי החטאות לשלוש ומדד שלילי של מינוס 8 אויה ואבויה.

נמלטו מכניסה לחמישייה, ובכל זאת יוזכרו יען סיימו השבוע עם 0 נקודות (ביותר מ-10 דקות במשחק): נאור שרון, צוף בן משה, נועם אביבי, ראקים באקלס ואנג'לו קלויארו, שמישהו צריך לבדוק אם לא היה פעם צייר בתקופת הרנסנס, בגלגול קודם כמובן, לצד שועי עולם ויודעי חן דוגמת פייטרו פרוג'ינו, ג'ובאני בליני וליאונרדו דה וינצ'י.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 20/04/2024
 
  נרימה כוסית לחיי 
אלברטו הררוס
 
  נרימה כוסית לחיי 
ילנה מקסימוביץ'
 
 
אבל כבד
 
 
מי החבוב? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up