נראו לאחרונה
 
 
קאחה סן פרננדו 1998/99   קאחה סן פרננדו 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רישאר-שלנו וסאני של האחרים
גריפית' ובצ'ירוביץ' בצילום מימיהם המשותפים בבולוניה-העיר. זו היתה החידה שהיתה, ויש אחת חדשה לצאת ולפענח. היידה ובהצלחה.
15/2/2021    
 

מעניין. כולם זיהו את רשארד גריפית', אבל לגבי סאני בצ'ירוביץ' הדעות היו חלוקות. ואולי זה טבעי במובן מסוים, שהרי גריפית' שיחק כאן עונה אחת במכבי ת"א והוא גדול וייחודי-משהו, גם אם לפני הרבה שנים, ובצ'ירוביץ' שנראה כמו החבר שלך מהאוניברסיטה הגיע לכאן מפעם לפעם כיריב ונשכח "כמת מלב", אם לצטט כמה מלים מספר תהילים.

בין אלה שזיהו את בצ'ירוביץ' היו שניים שהשתמשו היטב בעובדה שפעם, מזמן-מזמן, השתמשתי בצילום הנוכחי עבור אחד האייטמונים. הנה הלינק הישן ההוא, אפשר להתרפק עליו ממרחק השנים:

http://www.cadursela.co.il/Default.asp?ArtID=462&Type=8

וכך או אחרת, אחרת או כך, אלה הם רשארד גריפית' האגדי (לא ממש, אבל לצורך העניין נניח שכן) וסאני בצ'ירוביץ' שבמובנים רבים היה אגדי ממנו אם כי התאדה למדי עם הזמן. והימים ימיהם המשותפים בבולוניה-העיר בעונת 2001/02.

בין הטעויות שהגיעו בזיהוי בצ'ירוביץ' אפשר למצוא גדולי אומה לשעבר דוגמת לורן סיארה, אלוף המסירה הצרפתי, סמו אודריך, פליפה רייס, בנו אודריך, ניקולה לונצ'אר ואפילו הטניסאי אנדי רודיק.

ואלה שועי עולם שזיהו את שני שחקני העבר: צורקה, דרור ישראלי, ארז מטלון, דודי גרינפלד, זאב לפידס, רועי לבבי אילת, עמרי קלטר, עודד פאר, שי פיין ואלעד גולדבלט.

ברכות למשתתפים. ותיכף יהיה גם זוכה. ובינתיים, גירוד בפדחת באופן פומבי: האם ראוי בצ'ירוביץ' להיכלל בחיל התותחנים של כדורסלע-האתר או לא ראוי? שאלה שאצטרך לתת עליה את הדעת יום אחד, לא חובה עכשיו. ובכל זאת, אולי רק כדאי להזכיר לבני העם ובנותיו כי האיש נבחר בדראפט ה-NBA אי אז בימים (ומעולם לא יצא לשחק שם). מרבית הקריירה שלו עברה באיטליה וסלובניה אבל גם תחנות בולטות מאוד ברוסיה (צסק"א), יוון (זכה עם פנתינאייקוס באליפות היורוליג) וטורקיה (אנקרה) היו לו. ככל הידוע כיום הוא מנהל מקצועי באחד המועדונים בסביבתו הטבעית והמקורית.

העברתי את שמות כל הפותרים אל אנ-דנ-דינו ראדג'ה, ענק הרוח והקומה הקרואטי. הוא רשם את כל השמות על פתקים, גלגל אותם, כיווץ אותם, מעך אותם ואף כיווצ'ץ' אותם. בסופו של דבר הוא שלף פתק אחד עליו היה כתוב שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

רועי לבבי אילת!

שלא ברור אם זה רועי לבבי-אילת, או רועי לבבי מהעיר אילת. נמתין לתגובתו ואם נחיה גם נראה.

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע – לא פחות ולא יותר.

עד כאן חידת רשארד גריפית', המכונה גם רישאר-שלנו, וסאני בצ'ירוביץ' אי אז לפני כ-20 שנה. מדהים איך שהזמן רץ.

חידה חדשה ממתינה לכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב, בני העם ובנותיו.

שלונ"צ ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 06/08/2021
 
  נרימה כוסית לזכר 
ריק ג'יימס
 
 
הוא עומד בחידה המצולמת, שיישב קצת גם פה. ...
 
 
משמאל: קורי קאר. ומי מימין? ...
 
 
גם עמית תמיר הוא בעל ערך אצלנו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up