נראו לאחרונה
 
 
קאחה סן פרננדו 1998/99   קאחה סן פרננדו 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שק לי בטושק
מרקו לא העלה שום בלבול (פוי, ביפ!) ובני העם זיהו אותו בקלות. אפילו פתרון שגוי אחד לא הגיע לתיבת המייל הנשיאותית. יש פיתרון וזוכה, ויש גם חידה חדשה.
10/3/2021    
 

מרקו טושק. איזה שם, איזה שם. מאיפה שלפתי אותו פתאום אחרי כל כך הרבה שנים, לא לגמרי ברור. אבל מרקו, הזכור לי גם כ"שק לי בטושק", הוא האיש שהתבקשתם לזהות והוא מופיע כאן במדי רומא.

זו היתה כפי הנראה לוטומטיקה רומא, כאן מתוך משחק נגד פיפו מילאנו. 20 שנה כמעט, לך תזכור.

השמות האלה – רומא, מילאנו – מעבירים צמרמורת קלה עוד טרם קבלת החיסון השני הממשמש ובא. אין זאת כי הייתי איטלקי כזה או אחר בגלגול קודם. אין איך להסביר אחרת את הנהייה הזו (בעצם יש, פשוט לא הייתי באיטליה המון זמן ואני מתגעגע).

כך או אחרת, וגם אחרת או כך, היה זה מרקו טושק. סלובני סוסון. אולי אפילו סוסון יאור מסוג שור הראוי לשהות עם דומיו בביצת סוסוני היאור של כדורסלע. הנה זה כאן, ממש כאן.

מה אני זוכר ממנו? שמאלי, חזק, ריבאונדר, חצי מרחק, לובליאנה, נבחרת סלובניה וקריירה ארוכה בעיקר באיטליה במספר קבוצות (רומא, מילאנו ופזארו בוודאות, את השאר אני לא זוכר).

ומכאן – לשם. אל הפותרים: מוטי אנגלשטיין, שלום קורנבלום, ארז מטלון, בועז ברינדט, זאב לפידס, דודי גרינפלד, שי פיין, יונתן בלי שם משפחה, אלי כנען, אוהד גרייבסקי, ניר עקיבא. באופן נדיר לא הגיעו הפעם תשובות שגויות.

העברתי את כל השמות אל ענק הרוח והקומה מקרואטיה, אנ-דנ-דינו ראדג'ה. האיש רשם אותם על פתקים, קימט, קיפל, קימט, קיווצ'ץ' ואף כיווץ, מעך ואף בחש, ולאחר מספר רונדלים וערבובים גם יחד שלף פתק אחד ועליו היה רשום שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

יונתן בלי שם משפחה!

יאאא אולוהייים, יונתן בלי שם משפחה. זכית בכדורסלע-מגנט. מאמין? קולט?

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע – לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת מרקו טושק, שאמור להיות באמצע שנות הארבעים שלו כיום (למה לבדוק אם לא חייבים?).

חידה חדשה כבר ממתינה לכם. צאו ופצחו אותה פצח היטב, בני העם ובנותיו.

שלומות ונצורות, ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
נשיא המדינה מארח גדול בתורה, בחיוך נאה כרפאל ליום העצמאות. ...
 
 
שועטים קדימה: מי השניים? ...
 
 
גם עמית תמיר הוא בעל ערך אצלנו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up