נראו לאחרונה
 
 
קאחה סן פרננדו 1998/99   קאחה סן פרננדו 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מוכנים, היכון, רוץ
ווקצ'ביץ' וקאקיוזיס בצילום מימי סיינה אי-אז בסביבות 2004-2002 היו השחקנים שהתבקשתם לזהות. יש פתרון, יש גם זוכה ויש חידה חדשה.
26/4/2021    
 

סיינה, סיינה. מתגעגע לסיינה. לאיטליה. יש להודות בכך, גם אם לא חייבים.

ובינתיים, קצת סיינה וקצת איטליה בכדורסלע-האתר. שני השחקנים שהתבקשתם לזהות בחידת 'ונשאלת השאלה' היו שחקני סיינה לשעבר. משמאל מיכאליס קאקיוזיס. מימין דושאן ווקצ'ביץ'. שמות מעט נשכחים, כך נדמה לי על אף שאינני אביב לביא. במיוחד השני.

קאקיוזיס יכול להיות גאה בקריירה נאה כרפאל. מה נזכור ממנו מבלי להציץ בגוגל? נהג לשחק בשתי עמדות הפורוורד. יווני, כמובן, על פי שמו, מהותו והווייתו. נזכור את א.א.ק אתונה, הקבוצה בה התבסס וביסס את מעמדו ושם גם התפרסם לראשונה, ככל הזכור. מיד אחריה נזכור גם את סיינה, במדיה הוא מופיע כאן. ואז גם ברצלונה ואפס פילזן. והופעות בנבחרת יוון. זהו פחות או יותר.

עכשיו אפשר להציץ מה עוד היה שם: תחנות נחשבות סביליה, אריס סלוניקי, לה מאן ורומא שלא זכרתי. ותחנות אפורות בקפריסין שעליהן לא ידעתי בזמן אמת. ואומרים שהיום הוא מאמן את פראלימני בקפריסין. יפה ואף נאה. טוב לדעת, לקראת הלינק החדש שיפציע מתישהו, אם נחיה, לגבי שחקנים שהפכו למאמנים באתר החדש של כדורסלע (יקום? או שזה סתם איום?).

ווקצ'ביץ', ככל הזכור, היה סרבי שקט יחסית. מין סתירה מעניינת שרצה על המגרש. ממתי כדורסלנים סרבים יכולים להיות שקטים יחסית? הנה, מתברר שאפשר. וזאת ככל הזכור, כן?

ומה נזכור מדושאן ווקצ'ביץ', מעבר לכך שהיה אנונימי יחסית ושקט למדי (ככל הזכור)? שמעבר לסרביותו התהדר גם באזרחות יוונית. שכמו קאקיוזיס גם הוא נולד איפשהו באמצע שנות השבעים. שגם הוא עבר במקומות מיוחדים אשר הזכורים בהם (לי) הם אולימפיאקוס, סיינה כפי שמוכיח הצילום, ריאל מדריד והכוכב האדום לאו דווקא על פי הסדר הזה. גם הוא היה פורוורד, עם נטייה לגארד, מין 2/3 נניח. וזהו בערך, למרבה המבוכה, יען חלף זמן רב מימי השיא שלו במגרשים ואף הנשיא אינו עוד עלם חמודות החובק את הכדורסל האירופי יומם וליל, וקלישותו מתחילה להיראות ברבים.

בדיקה והצעה נוספת להשלמת העניין: ובכן, נשוי לשבדית, יש לו בן שמשחק בריאל מדריד, אחרי פרישתו הפך לפרשן במשחקי הליגה היוונית ועוד כהנה וכשמה.

עד כאן חידת מיכאליס קאקיוזיס ודושאן ווקצ'ביץ'. תודה למשתתפים. ברם רגע, בואו נראה מי הם היו: מאיר אפשן היה הראשון, עופר שמור היה השני, יונתן שרברק השלישי, דודי גרינפלד הרביעי, מוטי אנגלשטיין החמישי, מיכאל פינק השישי ושי פיין סגר את הרשימה. היו גם זיהויים שגויים דוגמת חרמן סקארונה ועוד כמה וכמה (וכמה!) שלא תאמו את המציאות.

העברתי את כל השמות אל אנ-דנ-דינו ראדג'ה ענק הרוח והקומה, אשר מגריל עבורנו את חידות 'ונשאלת השאלה' זה שנים רבות מאוד בהתנדבות מלאה (ואם תשאלו אותי, סביר להניח שכלל אינו מודע לכך שהוא אכן מגריל הגרלות וממליך זוכים, אבל נניח לזה כרגע). לאחר שעשה את פעולותיו הקבועות, הוא הודיע לי שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

מאיר אפשן!

יאאא אולוהייים, מאיר!

זכית בכדורסלע-המגנט!

מאמין? קולט?

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע, לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת ווקצ'ביץ' וקאקיוזיס. העם מוזמן בהמוניו להשתתף בחידה הבאה. שלומות וגם נצורות בשלב זה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 18/09/2021
 
  נרימה כוסית לחיי 
טוני קוקוץ'
 
  נרימה כוסית לחיי 
מירזה טלטוביץ'
 
  נרימה כוסית לזכר 
ג'ימי הנדריקס
 
  נרימה כוסית לזכר 
חיים חפר
 
 
דושאן איבקוביץ' 1943-2021. ...
 
 
הפעם באמת-באמת חידה קשה. מי השחקן? ...
 
 
עמוד דום. איתמר מרזל, מגדולי רכזי ישראל, זוכה לערך משלו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up