נראו לאחרונה
 
 
קאחה סן פרננדו 1998/99   קאחה סן פרננדו 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שלום, חנוכי
זו היתה הזדמנות מצוינת לשלוף צילום של ניצן מאי-אז בימים. חלפו שנים רבות והעם עדיין מזהה את החבוב. יפה ואף נאה. יש פתרון, יש זוכה ויש גם חידה חדשה.
6/6/2021    
 

ניצן חנוכי היה האיש שהתבקשתם לזהות, והאיש שהתבקשתם לזהות הוא ניצן חנוכי. מה הקונץ במשפטים מהסוג הזה? אין קונץ. סתם דאחקה עתיקה שהתפתחה עוד מימי שליימ'ה ביציע העיתונות, סוג של מוטציה, כנראה, למשפטים שלו בסגנון: "תמסור לו את הכדור, תמסור לו". דמותו התקשורתית של שליימ'ה, להבדיל מדמותו הביפיונרית המעניינת אותנו כקליפת השום, היא אגדה לכל דבר ועניין.

וכך או אחרת, אחרת או כך, שמא נתמקד בחנוכי לרגע? שמא אינדיד.

מתברר כי החבוב עדיין פעיל, עדיין זורק, עדיין מתרוצץ, אם כי פחות ופחות. הבחור הצעיר שפרץ לראשונה בימי ליגת התיכונים, שיחק לראשונה בליגת העל אי-אז ב-2004/2005 עם גבעת שמואל. אחר כך היה מזוהה עם בני השרון ובהמשך חזק-חזק עם ראשון לציון. שיחק גם בעפולה, נהריה, אילת, הרצליה.

אחד מקוראי כדורסלע-האתר טען במסגרת פתרונו לחידה כי חנוכי הוא בעצם גדול שחקני מכבי ראשון לציון בכל הזמנים.

וכך טען ואף נימק: "ניצן חנוכי האדיר...הישראלי הגדול בתולדות מכבי ראשון...כן... עקף מותגי-על כגון ברקוביץ', זלוטיקמן וג'מצ'י... ובצדק.. ראיתי את כולם הרבה ומקרוב, והוא היה הכי גדול.. בשביל מכבי ראשון".

בהתרגשותי כי רבה הפניתי מייל חוזר לחבוב וביקשתי ממנו לפרט, להסביר, לשכנע, להציג וכל זאת במסגרת אייטמון בלעדי ובלבדי לכדורסלע-האתר. הנ"ל השיב כי ישתדל וכי לכבוד יהיה לו, ברם הוא עסוק וטרוד. אם כך, נמתין כפרננדו מרטין.

52 תשובות הגיעו הפעם ואנו כאן, בכדורסלע-האתר, מעריכים כל אחת ואחד. לא פשוט הינו הדבר לטרוח, להשיב, להמתין ואז לקוות ולהאמין שאנ-דנ-דינו ראדג'ה יעלה בגורל דווקא את השם הנכון. לא פשוט כלל.

ריישית כל, כמו שנהגה לומר סבתי מרים עליה השלום, יש לבדוק האם הגיעו תשובות שגויות. ובכן בדקתי: אין. כולן נכונות. עכשיו בואו נפליג בין שמות הפותרים.

יותם בוטנר, ארז מטלון, עומר רז, שי פיין, אור נתנאל, דור רוזנברג, יניב שכטר, דודי גרינפלד, טלי לפידות, רונן ציון, זאב לפידס, יניב לביא קרן, אורי הולצמן, אבנר דובדבן, מאיר מינרבי, חגי א., רועי נבו, רב"ס המכובד, רן אשד, דרור ישראלי, אלעד גולדבלט, דודו מוסקונה, ישראל לוגסי, יניב שטיינפלד, דדי קצב, יותם נוי, שלומית דגן ליפשיץ, טל ברק, לב הלמן, אמיתי אדלשטיין, אייל שופט, יהודה סובלמן, הדר עפרוני, ירון לאופר, עמית אבני, אוהד גרייבסקי, שחר קסטן, צורקה, עופר שמור, אוהד רמתי, גלעד גרינצייג, טל ניר, דור רוטנשטרייך, שני מאיר, יואב פינקלשטיין, שחר ה-ר-מ-ל-י-ן (גבירותי ורבותי!), אורי גובר, גלעד קורנברג, עמית סיון, אלי רגב, מוטי קראוזה, שלום קורנבלום.

מקווה שלא פספסתי מישהו, מישהי.

ועכשיו שימו לב טוב, כי העברתי את כל השמות אל אנ-דנ-דינו ראדג'ה, ענק הרוח והקומה הקרואטי, שמשתף איתנו פעולה במשך שנים מבלי שהוא מודע לכך. אנ-דנ רשם את כל השמות על פתקים. אחר כך קיפל אותם, קימט אותם, כיווצ'ץ' אותם, ערבב אותם ואף בחש שוב ושוב ושוב. בסופו של הליך מעניין זה, הוא פשוט שלף אחד הפתקים ואז פתח את הקיפול, יישר את הפתק, ראה וזיהה את השם הרשום עליו, והודיע לי שהזוכה הפעם

הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

עמית סיון!

יא אולוהיים, עמית!

בן? בת? ואולי בכלל סיון הוא שם פרטי, ואז: בן? בת?

מי יכול לדעת משהו ב-2021. העולם אינו כשהיה עת שחור היה שיערנו, וזיק משובה בעינינו.

שלח לי את כתובתך המלאה, חבר (בהנחה שאתה הוא אתה ולא את), ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע – לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת ניצן חנוכי שעמדה כאן, כרגיל, יותר זמן מאשר נטען שתוצג.

חידה חדשה כבר ממתינה לכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב, בני העם ובנותיו.

שלומות ונצורות בשלב זה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 18/09/2021
 
  נרימה כוסית לחיי 
טוני קוקוץ'
 
  נרימה כוסית לחיי 
מירזה טלטוביץ'
 
  נרימה כוסית לזכר 
ג'ימי הנדריקס
 
  נרימה כוסית לזכר 
חיים חפר
 
 
דושאן איבקוביץ' 1943-2021. ...
 
 
הפעם באמת-באמת חידה קשה. מי השחקן? ...
 
 
עמוד דום. איתמר מרזל, מגדולי רכזי ישראל, זוכה לערך משלו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up