נראו לאחרונה
 
 
קאחה סן פרננדו 1998/99   קאחה סן פרננדו 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
און יור פוט, פליז
ג'ף פוט יושב מאחורי הזרוע של סחור-סחור, אולי מתוך הרגל. אחרי הכל, הוא לא קם הרבה מהספסל ובמשחקים רבים כלל לא התלבש, כאשר היה חלק ממכבי תל אביב.
2/8/2021    
 

ג'ף פוט, שמציץ בתחתית הצילום של סחור-סחור סחורצאנטיס, הוא האיש שהתבקשתם לזהות. שחקן שמכבי ת"א החתימה לפני עשור בערך, אבל מהר מאוד התפוגג משל לא היה כאן מעולם. היו הערכות וסברות ודעות לפיהן הוא יכול לפתח לעצמו קריירה כמו נייט האפמן. אז היו.

למה? איך? מה בדיוק קרה שם?

הו הו, אלה שאלות לימים בהם זמננו היה בידינו, ברם היום כבר לא. או כך לפחות נדמה.

בכל זאת, למי שמעוניין להעמיק, הנה לינק לכתבה שפורסמה בזמנו וכאן תוכלו להרחיב ככל שתרצו:

https://sports.walla.co.il/item/1751811

זהו, יצאתי די חובה ואני חי עם זה טוב, לשם שינוי.

מה שחשוב באמת הוא מי מבין בני העם ובנותיו זיהה את ג'ף פוט, מי לא ומי יזכה במגנט כדורסלע – פריט צנוע ברם יוקרתי, שבעוד 20 שנים אנשים יהיו גאים על כך שהוא עדיין אוחז היטב את חזית המקרר בביתם ואינו מרפה.

ועוד רגע אחד לפני שעוברים לשועי העולם עצמם, הלוא הם אתם, הנה הערה של רן בורוכוב-סוקולוב, האיש שאמור היה לעשות לקראטה המקומי את מה שעשתה אבישג סמברג לטקוואנדו, ברם לא עשה זאת. הסכיתו לאיש:

איני בטוח מה התשובה, אך אומר כי הצלזיוס חם ואם הנשיא יכבד אותנו בפרס מזגן אלקטרה – ע"ע הגופיה של מיסטר סחור-סחור בצילום, הנכונות בעם תעלה ותגדל. עד כאן דברי רב"ס, שיוסיף ניחוש שגוי כי עסקינן בקדמיאל שפרינגר, סתם כי מזמן לא שחנו בו".

נאה, רב"ס, נאה.

ומכאן – לשם, אל הפתרונות השגויים והפתרונות המדויקים במה שהתפתח להיות חידה מעניינת במיוחד, עם שגיאות רבות ומגוונות.

אלה השגיאות שהגיעו לתיבת המייל הנשיאותית: ג'ון שייר בלי משקפיים, ג'ייק כהן, אנדראה ז'יז'יץ', תמיר גודמן (פעמיים), רגב פנאן, נייט לינהארט, מילאן מצ'באן, שון לבנובסקי, דארקו פלאניניץ', עידו פליישר.

ואלה הם שועי העולם שזיהו את מר פוט: אור נתנאל, ברוך קרמר, נעם ברבי, גיא גור אריה, יותם בוטנר, דור רוטנשטרייך, שחר קסטן, גיל גרוס, ליאור בלי שם משפחה, אייל שופט, אלעד ריטל, דרור ישראלי, בועז ברינדט, שמואל פרקוביץ', יובל גולדברג, רן זיסקין, אהד בלי ו' אפרתי, אורי רויז, איתי אלעד, שי פיין, עופר שמור, דניאל נקסון, יעקב בלי שם משפחה, שי הופמן, צביקה זילבר, דודי גרינפלד, מוטי אנגלשטיין, צורקה המכובד, יונתן בלי שם משפחה, יואב פינקלמן, מייקי הנכבד, אביעד קורמן.

העברתי את כל השמות אל ענק הרוח והקומה אנ-דנ-דינו ראדג'ה, קרואטי אהוד ובעל פינה חמה בלבנו, אשר משמש כאן כמגריל החידה המצולמת במשך שנים רבות ובהתנדבות. האיש רשם את שמות כולם על פתקים, מולל, גולל, ערבב, עירב, מעך, משך, טרח, קיפל, כיווצ'ץ' פעם ב-כ' ואז קיווצ'ץ' גם פעם נוספת ב-ק', ובסופו של תהליך מלא נשמה זה – שלף סוף סוף פתק אחד, פתח בסקרנות רבה והודיע לי שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

ברוך קרמר!

יאאא אולוהייים, ברוך!

מרגש למדי. מאמין? מעכל? קולט?

שלח נא את כתובתך ותקבל עד לשם מגנט.

של כדורסלע, אלא מה.

ועד כאן חידת ג'ף פוט המסתתר מאחורי סחור-סחור. חידה חדשה ממתינה לכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב, ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 18/09/2021
 
  נרימה כוסית לחיי 
טוני קוקוץ'
 
  נרימה כוסית לחיי 
מירזה טלטוביץ'
 
  נרימה כוסית לזכר 
ג'ימי הנדריקס
 
  נרימה כוסית לזכר 
חיים חפר
 
 
דושאן איבקוביץ' 1943-2021. ...
 
 
הפעם באמת-באמת חידה קשה. מי השחקן? ...
 
 
עמוד דום. איתמר מרזל, מגדולי רכזי ישראל, זוכה לערך משלו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up