נראו לאחרונה
 
 
קאחה סן פרננדו 1998/99   קאחה סן פרננדו 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כרמית ועומאר לנצח
איי איי איי ימים יפים היו אלה, ימי כרמית גיא על המסך והרבה אחריה עומאר סניד על המגרש ורק הרווח הוא אותו רווח. בשיניים. יש זוכה ויש גם חידה חדשה.
25/8/2021    
 

עומאר סניד היה אחד השחקנים המרשימים ביותר בשנים בהן שיחק כאן. מבחינתי הוא אחד מאותם שמות שניתן להצמיד להם הגדרות בכדורסלעית כמו רבע אגדי, שליש אגדי, חצי אגדי ועד אגדי ממש. כמו, למשל, הקרנף המדהים לושיוס דייויס או דריק גרווין חסר התקדים שעבור רבים הם כנראה לא יותר מאשר עוד סקוררים שעברו כאן, אבל מבחינת כדורסלע-האתר וסיפרה בסלע הם שמות שילכו איתנו עד הסוף (סוף הימים, קץ האתר, אחרית היקום – הראשון ביניהם).

לימים, סניד נכנס לרשימת חביבי הסיפרה ואף זכה לכינוי לא רשמי: כרמית גיא – על שום הרווח בשיניו, שהיה גם מנת חלקה של אותה קריינית מיתולוגית בטלוויזיה. ושאר הפרטים כאן:

http://www.cadursela.co.il/Profile.asp?id=46

כך או אחרת, אחרת או כך, סניד שיחק באשקלון, במדיה הוא מופיע בצילום, ועשה שם שתי עונות. שיחק גם שתי עונות במכבי ראשון לציון ואחת בהפועל ירושלים. הוא היה סקורר רציני, הוא היה (היה אומר על זה שליימ'ה לו נשאל).

אבל מה שהיה היה, ומה שעכשיו עכשיו והדבר החשוב ביותר לשמו התכנסנו הוא בעצם גורלו של מגנט כדורסלע התורן, אשר ייקבע ממש עוד מעט. עשרות מבני העם הזה שלחו פתרונות לכדורסלע-האתר והגיע הזמן, באיחור אופייני, לעשות סדר בדברים ואולי גם בדברים סדר. תלוי איך מסתכלים על זה.

האם הגיעו פתרונות שגויים? הבה נבדוק זאת: כן, שניים טענו שמדובר במרקוס "המנוול" האטן. אחד מהם ממש התלבט שחור על גבי לבן, ובחר בפתרון הלא נכון. כל השאר הלכו על סניד. אחדים מהם הזכירו ששמו הנוסף הוא שאריף, על שם שחקן הקולנוע המצרי המפורסם ההוא.

ומכאן – לשם, אל שמות הפותרים: יואב פינקלמן, שני מאיר, רונן ציון, אביעד קורמן, ארז מטלון, חן סלע (שם משפחה יפה יש לך), ולעומתך צורקה בלי שם משפחה, יונתן בלי שם משפחה והלאה: עידו אשד המכובד, מיכאל ארלן, אריאל פלמה (איש פלמה דה מיורקה?), אלון ומוס (ומוס כמו ב-ואמוס רפא המנוול?), רן זיסקין, עמרי גולדהור, ערן כץ, אריאל וינגסטר, מוטי אנגלשטיין, משה יצחקי, גיל חמו (לא זה ששיחק איתי בנוער, נכון?), בן קפלן, טום בביוף, ניר רותם, אחיעד מילר, אלעד "איש הזאב" זאבי, זאב לפידס, עופר שמור "ושלא יקלע עליך סל", אלעד ריטל, רונן בלי שם משפחה, רון פרץ, דרור ישראלי, אור נתנאל, הדר עפרוני, דור רוטנשטרייך, יגאל ניימן, עודד פאר, שי פיין, עודד פאר, שי פיין, דודי גרינפלד, אופק חכמון (ה-אופק חכמון?), גלעד קורנברג, שי הופמן, יהודה סובלמן, בועז ברינדט, איתי ברגר, ניצן הראל, קובי דסקל, עמירם טאובר, אליק כץ, ישראל לוגסי, נעם לוי, יעקב ג'קסון, דני סמיד, ליאור ברנע, ברוך קרמר.

אחלה רשימה. גאה בכם.

העברתי את כל המסה הזו אל אנ-דנ-דינו ראדג'ה ענק הרוח והקומה מקרואטיה, ששמח לשמוע ממני אחרי תקופה ארוכה. אנ-דנ, אגב, שקל לפרוש מתפקידו כמגריל הזוכים בחידות המצולמות אחרי שנים של התנדבות. דיברתי אל לבו. בינתיים הוא איתנו עד להודעה חדשה, מחשבה שנייה או הצעת עבודה טובה – הראשונה ביניהן).

לאחר שרשם את כל השמות על פתקים, קיפל, קימט, ערבב ובחש, ושוב בחש, ושוב ערבב, שלף פתק אחד עליו היה כתוב שהזוכה הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

אריאל פלמה המכובד.

יאאא אולוהייים, אריאל! אל-אל אריאל!

זכית בכדורסלע-המגנט? מאמין? מעכל? קולט?

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל מגנט של כדורסלע, לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת עומאר סניד (ומשמאל קורי קאר).

תודה רבה לכולם על המאמץ (אם היה כזה) ועל ההשתתפות. חידה חדשה כבר ממתינה לכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב.

שלומות ונצורות ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 18/09/2021
 
  נרימה כוסית לחיי 
טוני קוקוץ'
 
  נרימה כוסית לחיי 
מירזה טלטוביץ'
 
  נרימה כוסית לזכר 
ג'ימי הנדריקס
 
  נרימה כוסית לזכר 
חיים חפר
 
 
דושאן איבקוביץ' 1943-2021. ...
 
 
הפעם באמת-באמת חידה קשה. מי השחקן? ...
 
 
עמוד דום. איתמר מרזל, מגדולי רכזי ישראל, זוכה לערך משלו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up