נראו לאחרונה
 
 
לאספנים: יומן הכדורסל 2003/04   לאספנים: יומן הכדורסל 2003/04
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דני החזק חשף את חולשת העם
אחד בלבד זיהה את דני סטרונג, שניים נוספים בלבד הצליחו לייצר תשובה כלשהי. העם קלוש, חלוש ותלוש - מה יש לומר מלבד: חידה חדשה כבר ממתינה לכם.
10/10/2021    
 

חידה קשה הבטחתי, חידה קשה קיבלתם, והתוצאות בהתאם: שלושה בלבד ניסו מזלם, או שמא יש לומר הגיעו לכדי איזשהו פתרון או ניחוש מתקבלים על הדעת, כדי לשגר ולשלוח.

ובאמת, כמעט שלא היו רמזים LNB על הגופייה. חדי העין ויודעי הכדורסל האירופי ודאי הבינו שמדובר בשחקן ששיחק בליגה הצרפתית. רמז נוסף בטקסט, לא בצילום, היה שהאיש העביר כעשור וחצי באירופה ורוב העונות היו באותה ליגה. מכאן ועד הערכה שמדובר בדני סטרונג המרחק עדיין רב. ומאחר שסטרונג לא שיחק כאן מעולם, קטנו הסיכויים לזהות אותו אף יותר.

הפתרונות השגויים אגב היו ג'רמיין גאייש וטאנוקה בירד.

ומאחר שרק אחד זיהה היטב, והגיעו פחות מחמישה פתרונות, לא נערב על פי כללי התקנון את אנ-דנ-דינו ראדג'ה מאחר שאין צורך בהגרלה. המגנט הולך לפיכך ליונתן בלי שם משפחה, שאולי יסגיר את שם משפחתו באופן פרטי לעיני הנשיאות בלבד, כדי שניתן יהיה לשלוח מגנט של כדורסלע, הידוע גם ככדורסלע-המגנט.

מאמין, יונתן? קולט?

"אני חושב שמדובר בדני סטרונג", לא בטוח", כתב החבוב בפתרונו. אכן, קשה-קשה. מי יודע, אולי אפילו הופיע פעם ב"ונשאלת השאלה".

צרפת, כאמור, היתה ביתו העיקרי של סטרונג במהלך הקריירה שלו. הוא הפך את גראבלים למעוז ושיחק בה חמש עונות רצופות. שתי עונות בספרד, אחת באיטליה, ושתיים נוספות בקבוצה אחרת בצרפת השלימו פחות או יותר את הקריירה של החזק.

פורוורד בגובה 2.00 מ', בקרוב יהיה בן 47. זהו האיש ונדמה כי אין טעם להרחיב מעבר לכך. העם לא מכיר, לא מתחבר. העם למעשה הצביע ברגליים והכריז: לא יודעים. סדר לנו חידה נוחה יותר בפעם הבאה.

ובכן, יונתן בלי שם משפחה, שלח נא את כתובתך המלאה, חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע – לא פחות ולא יותר.

חידה חדשה ממתינה לכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב, בני העם ובנותיו.

שלונ"צ ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 27/05/2022
 
  נרימה כוסית לחיי 
הארון ארדנאי
 
  נרימה כוסית לזכר 
מרגו דידק
 
 
"זהו, ייאוש: מעכשיו 30 מעלות ומעלה במשך 120 ימים לפחות". ...
 
 
מי זה? ...
 
 
אברהם חמו, ידו בכל ויד כל בו, מצטרף אלינו. הכבוד כולו שלנו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up