נראו לאחרונה
 
 
לאספנים: יומן הכדורסל 2003/04   לאספנים: יומן הכדורסל 2003/04
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פה לנים בכיף
סופוט היא הקבוצה שאותה הייתם אמורים לזהות במסגרת חידת ליאור אליליהו. יש זוכה ויש גם חידה חדשה. היידה, ובהצלחה.
29/10/2021    
 

צילום של ליאור אליליהו מרחף קרוב לסל, ללא מפריע, עמד כאן בשלושה שבועות האחרונים (שבוע יותר מהנדרש ומובטח, בגין עצלות הבעלים). וכשהגיע רגע האמת ונבדקו התשובות שנחתו בתיבת המייל הנשיאותית התברר, כי העם עדיין שם, עדיין חי, עדיין קיים.

עדיין מנסה את כוחו, ידיעותיו, מזלו.

השאלה שהציגה החידה המצולמת – מוסד ותיק בכדורסלע-האתר – היתה: נגד מי משחקים אליליהו ומכבי ת"א. העם לא התעצל ושלח כמה עשרות תשובות, רובן נכונות יש לומר.

נתחיל מהתשובה: מדובר בקבוצה הפולנית פרוקום סופוט. לימים הפכה הקבוצה הזו לפרוקום גדיניה או משהו דומה, אבל נכון לאותו זמן, כך נדמה, היא היתה עדיין סופוט. לא נכחיש זאת, גם לא נאשר.

שמא נפנה ישר לעניין? שמא אינדיד.

התשובות השגויות שהגיעו היו קאנטו ואלבה ברלין. לעומת זאת, הנה רשימת שועי העולם שזיהו היטב את סופוט או גדיניה או פרוקום או מה. הקבוצה הפולנית, נו: דודי גרינפלד רם המעלה, זאב לפידס המראה את הדרך, עמית פיין המכה בערלים, שי פיין המולך בשפלת החוף, איל בש שהרגע הרביץ מט למישהו, יואב פינקלמן המשובח, אלמוג הראלי המיתולוגי, זכי פליישמן המכובד, דור דוד מימרן הנכבד, נעם שפר המושל בחוטים, ליאור קרוצ'רו המושל בכיפה, גיל גרוס אור לגויים, דור רוטנשטרייך שעושה לי חשק לטוס לאוסטריה, יניב שפירא האלילי, חן סלע בעל השם היפה, מוטי אנגלשטיין אשר בראש המחנה, אהד בלי ו אפרתי האהוד, יונתן בלי שם משפחה הנערץ, אור אל-אל נתנאל, עופר שמור החביב עלינו ויונתן אברהמי אחרון חביב.

כל השמות עברו אל ענק הקומה והרוח מקרואטיה, אנ-דנ-דינו ראדג'ה, אשר עומד בראש מטה ההגרלות של כדורסלע-האתר שנים רבות. האיש רשם אותם על פתקים, קיפל, קימט, מעך, ערבב, כיווץ, קיווצ'ץ', ערבב שוב וגם בחש, ואז שלף פתק אחד והודיע לי שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

גיל גרוס!

יאאא אולוהייים, גיל! עלית על התרגיל, יצאת אליל ומצאת את השביל אל מגנט כדורסלע. פריט קטן, יוקרתי ונחשק, אשר מחולק לאורך שנים לזוכים מתנת כדורסלע-האתר (עלויות המשלוח עלינו).

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם את כדורסלע-המגנט, לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת סופוט. חידה חדשה ממתינה לכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב בני העם ובנותיו.

היידה, שלונ"צ ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 18/05/2022
 
  נרימה כוסית לחיי 
ביל מגאריטי
 
 
לברון ג'יימס שני בטבלת מלך הסלים בכל הזמנים ב-NBA. ...
 
 
פג תוקף החידה. פתרון ושם הזוכה - בקרוב.
 
 
אברהם חמו, ידו בכל ויד כל בו, מצטרף אלינו. הכבוד כולו שלנו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up