נראו לאחרונה
 
 
לאספנים: יומן הכדורסל 2003/04   לאספנים: יומן הכדורסל 2003/04
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחת החידות אם לא ה-
מערכת כדורסלע-האתר מודה לבני העם ובנותיו על השתתפות ערה בחידת טל בורשטיין ואנטון שוטבין. חידה חדשה כבר ממתינה לכם, שלונ"צ ובהצלחה.
28/11/2021    
 

עשרות רבות של פתרונות פקדו את תיבת המייל הנשיאותית במהלך השבועיים האחרונים, ויתכן מאוד שהיו מגיעים יותר אם היינו מפמפמים ומתעלקים על העם בכדורסלע-הפייסבוק באופן יום-יומי. ודאי אם היה מוצע פרס כספי של ממש, כמו בימיו הראשונים והתמימים של האתר אי-אז ב-2006.

ואם לקצר – קדימה, נקצר: מעל ראשו של דריק שארפ מופיעים שני שחקנים שאותם התבקשתם לזהות. הראשון שרק חלק מפדחתו מציץ הוא טל בורשטיין, אשר במבנה ראשו ותספורתו קשה לטעות גם כיום. מעליו, גלוי וחשוף למצלמה, יושב אנטון שוטבין והוא האיש שעורר את עיקר הקשיים בחידה הנוכחית.

שוטבין, כיום בהפועל עפולה, החליף מספר קבוצות בליגת העל ובהן מכבי חיפה, מכבי אשדוד, גבעת שמואל וגלבוע/גליל. ביניהן נכללת גם מכבי ת"א לעונה אחת יחידה – 2008/2009. יפה וגם נאה – על הדרך מצאנו גם את התקופה בה צולמה התמונה.

אין סטטיסטיקה מדוייקת בנושא, אבל קיימת סבירות גבוהה שהחידה הזו מדורגת במקום הראשון מבחינת מספר הפתרונות השונים שהתקבלו. על דמותו של טל בורשטיין לא היתה מחלוקת. כולם זיהו. העניין היה, כצפוי, השחקן שמעליו, וכאן הגיעו 13 שמות נוספים מלבד האיש הנכון. חלקם – שונדוב, באטיסטה, בשוק – יותר מפעם אחת.

חידה מעניינת, לא נכחיש זאת. והעם הפגין מקוריות, יצירתיות, ידענות והשתתף בהמוניו.

הנה שמות שגויים שהגיעו: אילן קדוש, עמרי כספי (פעמיים), ברונו שונדוב (9 פעמים), חוסיין בשוק (פעמיים), אסטבן באטיסטה (4 פעמים), בנו אודריך, בן אלטיט, דראגן בנדר, אנטון קזרנובסקי, מוריליו דה רוסה, בנו אודריך, יואב ספר, סימאס יסאיטיס.

ואלה שועי עולם שפתרו נכון: שי פיין, עופר לוי, ארז מטלון, נעם שפר, אורן נתנאל, ניצן כהן, יניב שכטר, אורי בן חורין, גיא גור אריה, שון דניאל, יואב פינקלמן, יובל שושן, שני מאיר, רונן ציון, שחר הרמלין (ובשבילכם – סר ש. המכובד), דני סמיד, אורי גובר, איתמר ביטון, מני פינטו, מוטי אנגלשטיין, רונלד רייגן (הוא ולא אחר!), אורן אלגר, גיא נחומי, נתי פפירוביץ', יאיר קלס, אלעד ריטל, דור רוטנשטרייך, מאיר אפשן, עמית פיין, זאב לפידס, רוברט דורניאנו, ליאור קרוצ'רו, זכי פליישמן, טום בביוף, דודי גרינפלד, אמיתי אסידו, מעיין מור, גלעד קורנברג, שחר שפירא, שמואל פרקוביץ', יניב שפירא, איתי עייק. כמות מרשימה.

והנה הוא גם כאן - שוטבין מעבר לכתפו של לואיס בולוק

העברתי את כל השמות לאנ-דנ-דינו ראדג'ה, ענק הקומה והרוח הקרואטי, אשר מגריל עבורנו במשך שנים את הזוכים ב'ונשאלת השאלה'. האיש מלמל משהו, כנראה קילל את מר גורלו, והחל לרשום את כל השמות על פתקים. לאחר מכן החל לקפל אחד-אחד, ואז לקמט ולכווץ וגם לקווצ'ץ', וערבב פעם אחת, ערבב גם פעם שנייה, ובסופו של דבר שלף פתק אחד, פתח אותו והודיע לי שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

רוברט דורניאנו!

יאא אולוהייים, רוברט! זכית בכדורסלע-המגנט! מאמין? מעכל? קולט?

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע – לא פחות ולא יותר.

והום הולכים ואוזלים, אוזלים והולכים. המגנטים. בקרוב לא יישארו ולכן מסתמנת מלחמת אחים ואזרחים עקובה ממיילים לגבי האחרונים שעוד נותרו. ואם נחיה גם נראה מה יהיה, ובעיקר איזה פרס יחליף את המגנטים כאשר יסתלקו מכאן סופית.

תודה לעם על השתתפותו הערה בחידת בורשטיין ושוטבין. אחת חדשה כבר ממתינה לכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב, בני העם ובנותיו.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 27/05/2022
 
  נרימה כוסית לחיי 
הארון ארדנאי
 
  נרימה כוסית לזכר 
מרגו דידק
 
 
"זהו, ייאוש: מעכשיו 30 מעלות ומעלה במשך 120 ימים לפחות". ...
 
 
מי זה? ...
 
 
אברהם חמו, ידו בכל ויד כל בו, מצטרף אלינו. הכבוד כולו שלנו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up