נראו לאחרונה
 
 
לאספנים: יומן הכדורסל 2003/04   לאספנים: יומן הכדורסל 2003/04
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האיש שאכל הרבה חמין
אף פעם לא היה ידוע בגזרתו הצרה, אבל היה שחקן נהדר ואף שיחק בזיסמן-האולם ושאר היכלינו כשחקן מכבי רמת גן תחת חנוך מינץ.
12/12/2021    
 

עמד כאן המכובד חאליד אל אמין במדי קונטיקט, צילום שנלקח אי אז בימים, והעם התבקש לזהותו, לדווח באיזו קבוצה ישראלית שיחק ומי היה מאמנו כאן. רבים ציינו כי אל אמין מופיע בצילום במדי קונטיקט, במדיה זכה באליפות המכללות.

אמת היא זו ולא בדיה.

נציין בהזדמנות זו כי פרופילון על אודות סוסון היאור הנמוך-מוצק-שמנמן חאליד אל אמין מופיע בכדורסלע-האתר שנים רבות. וגם כאן, היו כאלה ששמו לב והזכירו זאת בתשובתם.

הנה הפרופילון כאן, ממש כאן. כנסו לקרוא כדי לחסוך לי הקלדה על מיהו ומהו וכיוצא באלה מצד אחד, וכדי להעשיר מעט את ידיעותיכם, או סתם להיזכר בדברים ששכחתם.

ואף נוסיף, כי חאליד שיחק ברמת גן בעונת 2002-03 ומאמנו שם היה חנוך מינץ. חנוך וחאליד, קבלו ח"ח על שיתוף הפעולה המעניין ההוא.

הפתרונות שנחתו בתיבת המייל הנשיאותית נחלקים למעשה לשלושה. 1) אלה שענו כמו שצריך וציינו את שם השחקן, שם המאמן ושם הקבוצה הישראלית. 2) אלה שטעו באחד או יותר משלושת הפרטים שהתבקשתם למסור. 3) אלה שזיהו נכון, אבל מסרו רק פרט אחד או שניים מתוך השלושה הנדרשים ולכן תשובתם נפסלה.

יצא מכל זה ככה: שמות שגויים של שחקנים שהגיעו לתיבה היו קוקי בלצ'ר, ריצ'רד רובי, ויקטור אלכסנדר, מייק אנסלי, קני באניסטר, ובעקבותיהם גם מאמנים שלא קשורים לחידה הזו כמו פיני גרשון, ארז אדלשטיין, יעקב ג'ינו או מולי קצורין. בנוסף, היו עוד 6 פותרים שזיהו נכון, אבל תשובתם היתה חלקית בלבד, או שמא לא מלאה.

ואחרי כתיבת הדברים הנה שמות שועי העולם שהיו חדים מספיק לזהות, חדים מספיק לדעת, חדים מספיק להעביר תשובה מלאה ונכונה וחדים מספיק כדי לא לשמוט אף אחד מהפרטים בדרך מהמוח ועד להקלדה ושליחת הפתרון לכדורסלע-האתר: יואב פינקלמן, יובל שושן, שני מאיר, רונן ציון, איתי עייק, קובי גרידינגר, עידו אשד, מוטי אנגלשטיין, יותם בוטנר, עמית בן דוד, דודי גרינפלד, עמית פיין, שי פיין, מירון לוי.

לפני הפנייה הקבועה אל אנ-דנ-דינו ראדג'ה שיוציא לדרך את ההגרלה, הנה שתי תשובות נאות שהתקבלו במערכת:

כותב אחד: "כמדומני זהו סוסון היאור חאליד אל אמין, מימיו ביוקון. תמיד עם חולצה מתחת לגופיה, תמיד עם הכדור ביד, תמיד עם משקל עודף. פיאר את אולמות ארצנו, כמדומני, במדי מכבי, או שמא הייתה אז כבר עירוני ר"ג. שיחק, כמדומני, תחת מחלפותיו המאפירות תמיד של חנוך מינץ ופדחתו המבריקה תמיד של דני פרנקו כעוזר. כמדומני".

כותב שני: "את חליד אל אמין, בוגר קונטיקט (רואים את ה-cu על הגופייה) הביא לארץ חנוך מינץ למכבי רמת גן בעונת 2002-3. הזר השני בקבוצה היה טונג'י אוואג'ובי, שעונה אחר כך הלך מזרחה והביא לירושלים את גביע יול"ב יחד עם גארד אחר שיצא מקונטיקט...".

נאה, נאה ביותר, נאה כרפאל לפחות.

אליך ראדג'ה לביצוע האנ-דנ-דינו.

ובקיצור, הוא עשה מה שעשה, כמו שאתם יודעים, כי קראתם את הפתרונות כאן כבר עשרות פעמים, ובסופו של תהליך עלה שם אחד והזוכה הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

מירון לוי!

יאאא אולוהייים, מירון!

כריש פטיש אתה. ושליימ'ה ודאי היה אומר על זה: איך עלית בהגרלה, איך עלית?

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם את כדורסלע-המגנט, לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת חאליד אל אמין, מכבי רמת גן וחנוך מינץ.

אחת חדשה כבר ממתינה לכם. צאו ופצחו אותה פצח היטב בני העם ובנותיו, שלומות ונצורות ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 27/05/2022
 
  נרימה כוסית לחיי 
הארון ארדנאי
 
  נרימה כוסית לזכר 
מרגו דידק
 
 
"זהו, ייאוש: מעכשיו 30 מעלות ומעלה במשך 120 ימים לפחות". ...
 
 
מי זה? ...
 
 
אברהם חמו, ידו בכל ויד כל בו, מצטרף אלינו. הכבוד כולו שלנו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up