נראו לאחרונה
 
 
לאספנים: יומן הכדורסל 2003/04   לאספנים: יומן הכדורסל 2003/04
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רגע עם דאדלי 2
ארווין דאדלי, מלך הריבאונדים אי-אז בימים בליגת קזינו, קפץ לבקר במסגרת החידה המצולמת יחד עם שלושה נוספים. יש פתרון, יש זוכה ויש גם חידה חדשה.
20/2/2022    
 

בואו נדבר על חידת מכבי ראשון לציון נגד אשקלון (אני תמיד מסתבך שם – זו אליצור או עירוני?). התבקשתם לזהות את כל ארבעה שחקנים. על פניו, התחושה שלי היתה שמדובר בחידה לא מאוד קשה למי שמצוי במה שהלך שם באותן שנים, פחות או יותר.

נתחיל מהפתרון הנכון: ארווין דאדלי עם הכדור, ומאחוריו חברו לקבוצה ארז קוחנסקי ושני המתנגדים, קורי קאר וארז כץ.

אוטומטית, נשרו ונפלטו כל התשובות שהציגו תשובות חלקיות. למשל, אחד הפותרים כתב בריאן אוליבר. זו תשובה לא מספקת, שלא לדבר על כך שאוליבר (אביו הביולוגי של ג'יי פי טוקוטו, הידעתם?) כלל אינו מופיע בתמונה.

היו שלושה שכתבו ארווין דאדלי. זה נאה, כי אכן מדובר בדאדלי, אבל כתב החידה – הווווו כתב החידה – כמה פעמים ביקשתי מכם לקרוא מה כתוב ורק אז לענות? כך או אחרת, אחרת או כך, גם פתרונותיהם של נתינים מכובדים אלה נפסלו.

ומכאן לאלה ששלחו תשובה עם ארבעה שמות, אבל לא השיגו זיהוי מושלם. אחד כתב ככה ולא ידע עד כמה הוא טועה: "דווקא את המטושטשים קל לזהות: ארז קוחנסקי מראשל"צ וארז כץ מאשקלון. וכמובן שקל גם את קורי קאר. דווקא את החבוב עם הכדור אני לא מזהה. זה לא מאליק דיקסון, טוני יאנגר או דאדלי. לכן זהו קווין שפרד או אנטון הול. מהמר על אנטון הול".

זיהויים שגויים אחרים כללו את תומר אטלס (שלוש פעמים), שוב אנטון הול במקום ארווין דאדלי, מושון יעקוסי, גיא קנטור (פעמיים), דניס הופסון, אילן קדוש, ליאור ליפשיץ, גלעד כץ, ג'רל בלסינגיים, דרור חג'ג', רואן בארט. היה כדאי להציב את הצילום הזה רק כדי להיתקל מחדש בכל השמות האלה.

ומכאן לשועי העולם שזיהו את דאדלי, קוחנסקי, קאר וכץ בלי טעות: אורן אלגר, יניב שפירא, אלעד בן חור, אבנר דובדבן, דב כפיר, אור נתנאל, יהודה סובלמן, אורן אביטל, אבי קרן, איתי עייק, שי פיין, עמית פיין, שחף יוספי, עופר שמור, שלומית דגן ליפשיץ, רונן ציון.

יפה ואף נאה. ואפילו התקבלו מספר מחמאות מפי נתינים לגבי העלאת דרגת הקושי.

העברתי את שמות הפותרים אל אנ-דנ-דינו ראדג'ה, ענק הרוח והקומה מקרואטיה, אשר משתפ איתנו פעולה שנים על גבי שנים ללא תמורה או תשלום או הנחה או הטבה. אפילו לא זוז אחד. ואחרי שאנ-דנ פעל את פעולותיו הידועות ובהן קיפול, ערבוב, בחישה, קימוט, כיווץ ובסוף פתיחה, קריאה והעברת השם הזוכה אל הנשיאות, התברר שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

יהודה סובלמן!

יאאא אולוהייים, יא יודה-יודה!

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע, לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת כץ, קאר, וקוחנסקי ורגע עם דאדלי.

נסיים עם תזכורת לאייטמון שנכתב תחת אותה כותרת ממש בסוף 2006, ללמדנו עד כמה זקנים אנחנו. הנה זה כאן, ממש כאן:

אחת חדשה כבר בפתח, מתמתחת לקראת הג'אמפ-בול. תודה לכולם על ההשתתפות. שלומות ונצורות בשלב זה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 27/05/2022
 
  נרימה כוסית לחיי 
הארון ארדנאי
 
  נרימה כוסית לזכר 
מרגו דידק
 
 
"זהו, ייאוש: מעכשיו 30 מעלות ומעלה במשך 120 ימים לפחות". ...
 
 
מי זה? ...
 
 
אברהם חמו, ידו בכל ויד כל בו, מצטרף אלינו. הכבוד כולו שלנו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up