נראו לאחרונה
 
 
לאספנים: יומן הכדורסל 2003/04   לאספנים: יומן הכדורסל 2003/04
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רביעיית כלי מיתר
לארי בראון, טיישון פרינס, צ'ונסי בילאפס וראשיד וואלאס היו האנשים שהתבקשתם לזהות. ריפ המילטון הכשיל כמה וכמה (וכמה!) מבני העם. היידה, חידה חדשה.
9/3/2022    
 

חידה קלה לרווחת בני העם ובנותיו עמדה כאן בתקופה האחרונה, אנשי דטרויט פיסטונס אי-אז בימים אותם התבקשתם לזהות. רביעיית כלי מיתר שזכתה באליפות ה-NBA ב-2004. והעם אכן נהר וזרם והגיש רעיונותיו ופתרונותיו ושיתף פעולה. אחחח, איזה עם נהדר יש לנו.

כך או אחרת, אחרת או כך, קל מאוד היה לזהות את קואוץ' לארי בראון מוחא כפיים. מאחורי כתפו האחת ראשיד וואלאס, מאחורי כתפו האחרת צ'ונסי בילאפס ולצידו טיישון פרינס החצי-אגדי אותו אהבתי מאוד. היו ימים, לא נכחיש זאת, ש-NBA היתה ליגה אהודה בהחלט במשכן הנשיאותי.

מים רבים חלפו, סתיו חלף, אביב גם, ואז עוד אחד ועוד אחד ועוד אחד ואפילו עוד הרבה, והיום – איך לומר זאת – הליגה הארצית והליגה הלאומית השוכנות לבטח (?) בארץ הקודש הן אלה שממלאות את ימינו ואף את לילותינו לעיתים במקום אותם שידורי NBA אהובים מפעם. לא נכחיש זאת.

ומכאן – לשם, אל הפותרים. וקודם כל לטעויות שהגיעו.

שישה מבני העם הזה סברו כי בילאפס הוא ריפ המילטון, ולמעשה נפלו על הפקשוש הזה. השביעי הצליח לזהות איכשהו את המילטון ובילאפס יחד בצילום, על חשבון פרינס, ונפסל אף הוא. אחד נוסף כשל בזיהוי של לארי בראון וחשב שהוא דייויד סטרן. כל השמונה לא זכו להגיע אל שלב ההגרלה המנוהל על ידי אנ-דנ-דינו ראדג'ה המופתי.

ואל שמות שועי עולם שזיהו נכון: שני מאיר, אלעד גפן, אסף עמית, דודי בלי שם משפחה, מייקי בלי שם משפחה, רונן ציון, דור שמואלביץ, רן זיסקין, אמיר מטרי, מוטי אנגלשטיין, עמית פיין, דודי גרינפלד, זכי פליישמן, עמירם טאובר, איתי עייק, שי פיין, שחר שפירא, מני פינטו, רן אשד, אורן אלגר, גיא גור אריה, רז קדרי, שמוליק אבידר, זאב לפידס, דן ארטובסקי, אור נתנאל, חיים שוורץ, אמיר שהרבני, הדר עפרוני, אור פינקלשטיין, ברוך שמילוביץ', אהד אפרתי, דוד אורנשטיין, גור קורן.

קהל עצום ורב, שיכול היה להיות עצום ורב עוד יותר, אם המילטון לא היה מסיח את הדעת וגורם לטעויות.

העברתי את כל השמות אל ענק הרוח והקומה, מר אנ-דנ-דינו ראדג'ה. הוא רשם את כל השמות על פתקים, אחר כך קיפל אותם, קימט אותם, מעך אותם, ערבב אותם, בחש ושוב בחש ואז שלף פתק אחד והודיע לי שהזוכה הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

שמוליק אבידר!

יאאא אולוהייים, שמלוק! או שהכינוי פסול מיסודו כאשר הוא מופנה לאוהד הפועל ת"א מובהק?.

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט כדורסלע – לא פחות ולא יותר.

ועד כאן אנשי דטרויט פיסטונס 2004. חידה חדשה כבר ממתינה לכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב בני העם ובנותיו.

שלונ"צ ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 27/05/2022
 
  נרימה כוסית לחיי 
הארון ארדנאי
 
  נרימה כוסית לזכר 
מרגו דידק
 
 
"זהו, ייאוש: מעכשיו 30 מעלות ומעלה במשך 120 ימים לפחות". ...
 
 
מי זה? ...
 
 
אברהם חמו, ידו בכל ויד כל בו, מצטרף אלינו. הכבוד כולו שלנו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up