נראו לאחרונה
 
 
לאספנים: יומן הכדורסל 2003/04   לאספנים: יומן הכדורסל 2003/04
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ברווח שבין לארי בראון לפליפ סונדרס
הנתין המכובד אמיר מטרי הקדיש אקסטרה-מאמץ ועשה מה שאף אחד אחר לא עשה. על שום כך, בעקבות זאת ובשל הדברים, הוא זוכה בכדורסלע-המגנט. והיידה, חידה חדשה.
23/4/2022    
 

לאחר עיכוב רב הגיע הזמן לפתור את החידה המצולמת שפעם היתה שבועית, אחר כך הפכה לדו שבועית, ולאורך השנים האחרונות נאלצה לענות להגדרה חודשית או אולי אפילו דו חודשית. עד כדי כך, למרבה הצער. ברם-אולם-ואף-על-פי-כן, בואו ניצמד אל מה שקיים ולא אל מה שלא.

והחידה הקיימת היא זו שמפגישה בין פליפ סונדרס מימין לבין לארי בראון משמאל, שני מאמני NBA אי-אז בימים.

באמצע, כסוג של חידת בונוס, השתמשתי בטריק המקובל על הנשיאות אחת לכך וכך זמן, ובו הפניית השאלה אל העם בעודנו נעדרי ידע בעצמנו. אכן כי כן, אתקשה להכחיש זאת, לא היה לי מושג מיהו הלוטש עיניים במרכז הצילום. אמרתי לעצמי (הכל פה אפשרי כל עוד אנחנו כאן שרים) שאולי אפנה את השאלה אל העם ולבטח יהיה מישהו שייקח על עצמו את המשימה.

ואכן הוא הגיע ואלה דבריו: שלום, לאחר שכבר שלחתי פתרון שכלל את לארי בראון ופליפ סונדרס, לאחר מאמצים רבים הצלחתי לזהות גם את שאלת הבונוס עם הבחור המשופם שבאמצע. זהו Andre Deloya שהיה Physical Therapist במינסוטה באותה תקופה. הוא הלך השנה לעולמו.

אמיר מטרי הוא שהתאמץ, חיפש, בדק, בלש ואף טרח ושלח פתרון. וככזה נדמה לי, על אף שאינני אביב לביא, נעשה לו מערוף ונכבד אותו בפרס – מגנט של כדורסלע – ללא כל הגרלה (האמת היא שקיימת כרגע מחלוקת קשה עם המגריל הקבוע, אנ-דנ-דינו ראדג'ה, שדורש העלאת שכר משמעותית, וטרם הגענו לעמק השווה).

לפיכך – אמיר מטרי, זכית בכדורסלע-המגנט ללא הגרלה. שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע – לא פחות ולא יותר.

עם זאת, חידה היא חידה ויש לנו כאן מסורת והרגלים. לא ניפרד לפני שנדע מי ומי בין שועי העולם שזיהו נכון את סונדרס ובראון, ואילו עוד פתרונות שגויים פקדו את תיבת המייל הנשיאותית.

הנה השועים: אתגר סימנר שהבליח אחרי שנים רבות של היעדרות, שני מאיר, עמית פיין, עודד פאר, איתי עייק, יגאל ניימן, רונן ציון, דודי גרינפלד, יונתן ללא שם משפחה שגם חקר ומצא שהתמונה צולמה בינואר 2004, אלון פרידמן ויסברד, יאיר קלס שמזכיר לנו שסונדרס החליף את בראון בדטרויט, יובל שושן, אהד אפרתי, סמי זליקסון, סר ש. הרמלין האחד והיחיד, שי פיין, דור רוטנשטרייך שעושה לי חשק לטוס לאוסטריה, אסף דמרי, הדר עפרוני, יניב שכטר, לירן ברמן, אור נתנאל, יונתן שר, אלעד בן חור, ארז מטלון, זאב לפידס, יואב פינקלמן, עמירם טאובר.

פתרונות שגויים: רודי טומג'אנוביץ' כיכב 6 פעמים בין התשובות, ובאמת קיים דמיון מסוים בינו לבין סונדרס. עוד טעויות שנחתו בתיבת המייל: טרי סטוטס, דאג קולינס (פעמיים), יובי בראון. אהה, והיה מישהו שחשב שאותו אנדרה דלויה שמשקיף מהצד הוא לא אחר מאשר פיל ג'קסון.

עד כאן חידת סונדרס ובראון, עם פותר יחיד שזיהה את אנדרה דלויה ביניהם, ולכן אין ראוי ממנו לזכות בכדורסלע-המגנט.

חידה חדשה מצפה לכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב, בני העם ובנותיו.

שלונ"צ ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 27/05/2022
 
  נרימה כוסית לחיי 
הארון ארדנאי
 
  נרימה כוסית לזכר 
מרגו דידק
 
 
"זהו, ייאוש: מעכשיו 30 מעלות ומעלה במשך 120 ימים לפחות". ...
 
 
מי זה? ...
 
 
אברהם חמו, ידו בכל ויד כל בו, מצטרף אלינו. הכבוד כולו שלנו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up