נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חרפה נשיאותית
לא הייתי חד, לא הייתי. החידה הנוכחית מבוטלת ויורדת לחשכת הארכיון בראש שפוף, יען תשובה ברורה וחד משמעית אין לה.
16/6/2023    
 

שאלתי מה מספר המאמנים המופיעים בתמונה, ולא נתתי תשומת לב יתרה לשאלה, בעצם, והיא לא היתה ברורה מספיק.

העם שלח פתרונות לגבי כריס קינג שכן מאמן או לא מאמן, ולגבי עידו קוזי'קרו שכן מאמן או לא עוזר מאמן וליאור ליפשיץ שהוא מאמן מנטלי אבל לא מאמן כדורסל. והם אכן החלק היותר בעייתי בחידה הזו.

נתחיל עם הזיהוי: באדום של הפועל גליל עליון - עידו קוז'יקרו ואורי קוקיה. הראשון לא אימן קבוצת בוגרים ככל הידוע בעונת 2022/23 (זו היתה הכוונה שלי, בכל אופן, ולא הסברתי את עצמי טוב מספיק). השני אימן את אליצור יבנה בליגה ארצית דרום, ובעונה הבאה יאמן את מכבי אשדוד באותה ליגה.

בצהוב של מכבי ראשל"צ – כריס קינג (חידה שנייה ברציפות), מעל זרועו הימנית מגיח ראשו של עמית בן דוד שאימן בעונה האחרונה את קבוצת הנוער של הפועל עמק חפר, ומעל כתפו השמאלית של אורי קוקיה מופיע ליאור ליפשיץ' שגם הוא כיום מאמן – מאמן מנטלי, יותר נכון.

פה בדיוק נתקלתי בתשובות מסוימות של בני העם שלא צפיתי מראש, על כך שקוז'יקרו שימש עוזר מאמן (במכבי חיפה, נכון) וכריס קינג מאמן ילדים בקליניקה כזו או אחרת ודי ברור שלא זו היתה הכוונה הנשיאותית. עידו משמש כיועץ מקצועי בהפועל מגדל העמק יזרעאל בליגה ארצית צפון.

כריס קינג? לא יודע, לא יודע. אולי מאמן להנאתו ילדים באמת והוא לא נחשב למאמן לצרכי 'ונשאלת השאלה' הנוכחית.

כך או אחרת, אחרת או כך, הדיבור כוון לבן דוד, קוקיה וליפשיץ. שלושה מאמנים בצילום. וכל מי שחשב שאבישי גורדון או לושיוס דייויס מופיעים כאן טעה ונפסל.

מוסיף אחד הפותרים: "מה שמעניין מאוד במשחק הזה, שמחוץ לתמונה השתתפו כמה (וכמה וכמה !) מאמנים נוספים: במדי ראשל"צ גיא גודס ואבישי גורדון ובמדי גליל ברק פלג, קורי קאר ואילן ברקוביץ'. יאאא אולוהייים! כמות אדירה של מאמנים עתידיים התקבצה לה במשחק אחד נידח לפני 20 שנה".

כותב אחר: "חומד לצון לו נשיא הסיפרה, כמדומני מדובר בתצלום נוסף של כריס קינג מאותה עונה, אך לא לשם כך התכנסנו כאן ולשם כך כאן לא התכנסנו, וככל שידוע לי קינג אינו מאמן כיום ולכן הוא פסול. הלאה, קיר בטון אמנם ישב על הספסל הירוק אך גם הוא לא עוסק בזה היום. נותרנו עם שלישיית שוקולד-מנטה-מסטיק, יען כי עמית בן דוד שיחק בסגנון חלק כמו מפל שוקולד, ליפשיץ נדבק לגופייה כמו מסטיק וקוקיה, כך מעידים, מהמוחות החריפים בכדורסל הישראלי. ולעניינו כי אין לנו הזמן, ליפשיץ מאמן, אבל מהסוג המנטלי בלבד, לכן פסול. בן דוד עושה חיל עם עמק חפר וקוקיה פספס עלייה עם יבנה-העיר, הם התשובה לשאלה ובא לציון גואל".

ועוד תשובות כהנה וכשמה כולל עקיצות לכיוון הנשיאות, אשר לא חידדה את הדברים וכתוצאה מכך החידה ותשובותיה הלכו למספר כיוונים ולא הובנה היטב.

יש לקחת אחריות, לא נכחיש זאת, ולהתנצל בפני העם.

סליחה ומחילה מן הנתינים באשר הם. הצדק עמכם.

נשכח כלא היה ונעבור הלאה, לחידה הבאה. אין אנ-דנ-דינו הפעם, כי אין הגרלה. ואם אין הגרלה גם אין זוכה. אויה ואבויה לבושה. החידה מבוטלת. חרפה נשיאותית.

שלומות ונצורות בשלב זה, חידה חדשה ממתינה לכם.

בהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
אבל כבד
 
 
נעבור ל-NBA: מי השניים? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up