נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא שצ'רביאק, לא מאניפיקו
וולטר ברי היה זה. פורוורד שמאלי-קטלני המופיע בחיל התותחנים של כדורסלע-האתר. 8 בלבד זיהו נכון. הולך ופחות הדור, וולטר, לא נכחיש זאת. ויש חידה חדשה.
1/11/2023    
 

וולטר ברי הוא אחד השמות מסעירי הדמיון (מבחינתי) בכדורסל האירופי. הוא חבר בחיל התותחנים של כדורסלע והיחס כלפיו היה מאז ומתמיד יוצא דופן לטובה. כאן תוכלו לקרוא על מעלליו של האיש.

אבל ב-2023 אנחנו, מלחמה בארץ והתקופה קשה ומתוחה. הראש מתקשה להתפנות כדי לתת פקודות שגרתיות לאצבעות אשר על המקלדת, הזוטות וההגיגים, הדאחקות והאלתורים המילוליים שתמיד היו נר לרגלינו, מטואטאים כעת אל מתחת לשטיחים.

ולכן נצטמצם. נהיה ענייניים: וולטר ברי הוא האיש שהתבקשתם לזהות. מרבית הקריירה שלו עברה ביוון בימים שהליגה שם היתה יותר מפנתינאייקוס ואולימפיאקוס ועוד שתי קבוצות ורבע. היתה שם ליגה חזקה, היתה.

ומי זיהה את ברי, אשר מעולם לא שיחק בליגה הישראלית? בואו נבדוק:

רק מעטים. העם, כאמור, ראשו לא כאן כעת. ומלבד זאת, כידוע, הזמנים הולכים ומתרחקים מן דמויות הפאר של הכדורסל האירופי מפעם. ומלבד המלבד יש להזכיר גם זאת: העם קלוש למדי, נו, מן הידועות היא זו.

מוטי אנגלשטיין הפלאי ואסף עמית האלילי ידעו לדווח לנשיאות, כי וולטר ברי הוא האיש. גם עמית פיין, שהוא מהפיין שבאנשינו. כמותו גם אמיר מטרי הקפדן והמדוקדק, אשר מזכיר כי ברי עבר בפאוק סלוניקי בשתי קדנציות שונות. ושי פיין כמובן, איך לא. שלום קורנבלום הוותיק שלח גם הוא פתרון מדויק וצחי מזרחי הדהים את המערכת בשורה הפשוטה: זה האחד והיחיד וולטר ברי, אחד ה-PF הטובים שהכרתי. אור נתנאל האיכותי חתם את הרשימה בפתרון נכון משלו.

הם היו שמונה. שמונה בלבד. אתה שומע, וולטר? 2023, ישראל. אתר כדורסל זקן למדי – לא נכחיש – הצליח לגרד 8 אוהדי כדורסל שידעו לומר מי אתה. איפה הימים, וולטר?

העברתי את השמות לאנ-דנ-דינו ראדג'ה, וברוח הימים סיכמנו שיקצר ושלא ימשוך את טקס ההגרלה שלו יתר על המידה. העם אבל, באמת, והתחושות קשות. שגר את שם הזוכה, דינו, וסגור עניין. נחזור לפירוט הטקס המופתי שלך בימים כתיקונם.

אז אנ-דנ הודיע לי שהזוכה הפעם הוא אמרי מטרי. הוא ולא אחר.

שלח נא את כתובתך המלאה, חבר, ותקבל עד לשם מגנט כדורסלע – לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת וולטר ברי. אחת חדשה כבר ממתינה לכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב בני העם ובנותיו.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
אבל כבד
 
 
נעבור ל-NBA: מי השניים? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up