נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העם הצביע כץ
השחקן שהתבקשתם לזהות היה גלעד כץ. העם שלח פתרונות רבים, נכבדו ונעריכו על כך. יש זוכה ויש גם חידה חדשה. היידה, ובהצלחה.
24/1/2024    
 

אחרי חידה קשה ומיעוט פותרים, מגיעה חידה קלה ובעקבותיה ריבוי משתתפים. זה בדיוק מה שקרה גם הפעם: קיבלתם את אדיס בצ'ירגיץ' ואמיר מוטפצ'יץ' שומרים על תומר שטיינהאור ורק בודדים זיהו, ואז הגיע גלעד כץ כשהוא שומר על עדי גורדון ורבים מבני העם הזה ומבנותיו זיהו אותו.

גם הפעם נרשמו טעויות: היו שניים שחשבו את כץ לתומר קרני, שניים שסברו שמדובר ברותם ארליך, אחד שהלך על יובל אשכנזי ואחד שהלך על גלעד שמחוני. הרוב, כאמור, פגעו בול: גלעד כץ, לשעבר במכבי ת"א, הפועל ת"א, קונטיקט, לודוויגסבורג, מכבי ראשל"צ, מכבי ירושלים, בית"ר ר"ג, מכבי חיפה וכיום מאמן פתח תקוה מליגת העל לנשים.

הצילום לקוח מעונת 1997/98, משחק במלחה בו ניצחה הפועל ירושלים 84:88.

ואלה שמות שועי עולם שזיהו את כץ: שלומית דגן ליפשיץ, עודד סלע, אברי פינטו, צביקה באר, אסי מוצפי, יניב שכטר, רונאל תמים, דדי קצב, אורן אביטל, איתי ברגר, רותם ביבי, אורי קידר, אמיר גרובייס, אורן עפרון, אסף ישראלי, אלעד מורג, חגי פלק, אייזק לייש, דקל מועלם, חגי זינגר, אורן בן כוכב, יריב ברק, עמרי קלטר, גיא מעין, שלומי עזר, ברוך קרמר, דני סמיד, יעקב ג'קסון, בועז נוריאלי, גיא טנא, נועם שילה, רועי גל, אמיר אוסטרמן, עמית הלוי, רועי סלע, יוני בן טל, דור רוזנברג, גיא נחומי, עדי וינגרטן, יאיר מלכי, גידי זליגמן, נעם לוי, אסתי לוי, טל זמשטיין, אורי גובר, טוביה וינשטיין, דרור ישראלי, יזהר כרמון, גיל נבון, זאב לפידס, אבנר דובדבן, שי פיין, אמיר מטרי, אסף עמית, יואב פינקלמן, דוד ג'רסי.

העברתי את שמות כולם אל ענק הקומה והרוח מקרואטיה, אנ-דנ-דינו ראדג'ה, אשר מבצע עבורנו את ההגרלות במשך שנים רבות בהתנדבות מלאה. היתה לו הרבה עבודה הפעם: הוא רשם את כל השמות על פתקים, קיפל אותם, קימט, כיווץ וגם קיווצ'ץ', ואז ערבב ובחש ושוב ערבב, ובסופו של תהליך שלף פתק אחד, שחרר אותו מכיווציו, פתח אותו, יישר והודיע לי שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

יזהר כרמון!

יאאא אולוהייים, יזהר!

זכית בכדורסלע-המגנט! מאמין? קולט?

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט כדורסלע – לא פחות ולא יותר.

עד כאן חידת גלעד כץ. אחת חדשה כבר ממתינה לכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב, בני העם ובנותיו.

שלונ"צ ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
אבל כבד
 
 
נעבור ל-NBA: מי השניים? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up