נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בני השרון, גירסת 2003/2004
זו הקבוצה שהייתם אמורים לזהות בחסות הפיאה והפדחת של מאירק'ה, הקוקו של איתי לב, הבנדנה של ג'רוד סטיבנסון ועוד. יש זוכה ויש גם חידה חדשה.
2/4/2024    
 

הרבה זמן עמדה כאן החידה האחרונה, והגיע הזמן לפתור, להגיש לעם ולהתקדם לחידה חדשה. השאלה הפעם היתה פשוטה: באיזו קבוצה מדובר? התשובה פשוטה גם היא: בני השרון בעונת 2003/04.

איך מזהים? אישית, לפי עמי נאווי, אחר כך על פי ג'רוד סטיבנסון החצי-אגדי, עבור באיתי לב והקוקו וגם פדחתו של מאירק'ה גיבור קשוח מופיעה כאן. מתאר לעצמי שלכל אחד מבני העם ובנותיו יש דרך משלו לגשת לחידות המצולמות.

ואיך מתקדמים מכאן לבירור סוגיית הזוכה בחידה הנוכחית? מתחילים לנפות את השגיאות בזיהוי שהגיעו עד הלום: זו לא מכבי גבעת שמואל, זו לא עירוני נהריה, זו לא הפועל תל אביב וגם לא אליצור אשקלון. מישהו כתב גם Hickory Huskers.

אלה שכתבו בני הרצליה – אוקיי, אלך איתם הפעם ולא אקשיח עמדות.

אלה שמות שועי העולם שזיהו היטב: עמית פיין, אורי בן חורין, אמיר שהרבני, נדב טסלר, יוני בלי שם משפחה, דודי גרינפלד, צח אשנר, קובי גרידינגר, שי פיין, אמיר מטרי, אורי גובר, אור פינקלשטיין, אסף עמית, חגי זינגר, זאב לפידס, אלון רוזיו, עופר שמור, רפי זילברמן, אוהד אפרתי, דוד אורנשטיין, יערי רייניש (כבוד השופט!), ארז כהן, מוטי קופפר, נתי פפירוביץ', אלון רייכמן, לב הלמן, עמית הלוי, דור רוטנשטרייך, גל ברסלב, מאיר אפשן, אמיתי אידלשטיין, צורקה, אור נתנאל, דביר שמעון, יונתן שר, טום בביוף, עדי וינגרטן.

אנ-דנ-דינו ראדג'ה, ענק הרוח והקומה, קיים את ההגרלה הקבועה ובסיומו של הליך מדוקדק, החוזר על עצמו שוב ושוב באובססיה מוחלטת ורבת שנים, הוא הודיע לי שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

אלון רוזיו!

יאאא אולוהייים, אלון! זכית בכדורסלע-המגנט, קולט?

והאם זה רוזיו או שמא רוזין והנון-סופית התקצרה לה מעשה שטן תוך כדי הקלדה ובטעות?

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע – לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת בני השרון. אחת חדשה כבר ממתינה לכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב.

שלומות ונצורות ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 20/04/2024
 
  נרימה כוסית לחיי 
אלברטו הררוס
 
  נרימה כוסית לחיי 
ילנה מקסימוביץ'
 
 
אבל כבד
 
 
מי החבוב? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up