נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לצקא לא היתה צ'אקה
אבל היה סוסון חזק וגדול שפרץ בא.א.ק אתונה ועד ל-NBA הגיע, ברם לשיאו נסק כאשר הופיע כאן, בחידה המצולמת, שנים רבות לאחר פרישתו.
22/4/2024    
 

ג'ייק צקאלידיס הוא למעשה יאקובוס צקאלידיס שנולד בברית המועצות למשפחה ממוצא גיאורגי. מרבית שולחי הפתרונות צדקו הפעם.

פרץ לראשונה לחיינו בגיל 17 כאשר הצטרף לא.א.ק אתונה ושיחק בה ארבע עונות. באחרונה שבהן, 1999/2000, הוא זכה עם א.א.ק בגביע ספורטה ובגביע היווני. בחוזה שלו עם היוונים נותרו ארבע עונות נוספות, אבל פיניקס בחרה בו כבחירה מספר 25 בדראפט ה-NBA ולאחר התכתשות משפטית קלה הסנטר בגובה 2.18 הצטרף אליה.

במשך שבע עונות הוא חילק את הזמן בין פיניקס לממפיס, וסיים בזנבנב קטן בן מספר משחקים ביוסטון, לפני שחתם את הקריירה בעונה אחת באולימפיאקוס. עונת 2001/02 היתה הטובה ביותר שלו ב-NBA ובה נרשמו שיאי הקריירה שלו: 7.3 נקודות, 5.6 ריבאונדים, 67 משחקים, 47 פעמים בחמישייה הפותחת, 23 דקות בממוצע למשחק.

בנוסף, החבוב שיחק באליפות העולם 1998 עם נבחרת יוון ובשתי אליפויות אירופה לאחר מכן. אהה, ומי שעומד לצדו הוא יורגו "ג'ורג'" סיגאלאס.

שועי עולם שזיהו נכון: עמית פיין, שני מאיר, חגי זינגר, אמיר מטרי, יואב פינקלמן, רונן ציון, שי פיין, ארנון לביא, יהל קדרון, אסף ישראלי, יונתן ללא שם משפחה, אמיר שהרבני, אור נתנאל, רונאל תמים, לירון גרינולד, נדב טסלר, יוני בן טל, עופר שמור, דוד אורנשטיין ודודי גרינפלד.

בשנת 2000 הוא הודיע ששמו האמיתי הוא אלכסיי לדקוב ואין לו שורשים יווניים.

נו, בסדר, שיהיה.

העברתי את שמות כל הפותרים לידי ענק הרוח והקומה מקרואטיה, אנ-דנ-דינו ראדג'ה, אשר מקיים הגרלות עבורנו זה שנים רבות מאוד בהתנדבות מלאה וברוח טובה. אנ-דנ רשם את כל השמות על פתקים, קיפל אותם, קימט אותם, כיווץ אותם וגם קיווצ'ץ', ואחר כך בחש פעם אחת ופעם שנייה, והרביץ עוד ערבוב אחד למניעת לשון הרע וריכולים מיותרים על סלקציות ופרוטקציות, ואז שלף פתק אחד וגאל אותו מיסוריו: שחרר אותו מהקיפולים, הכיווצים והקיווצ'וצים, פרש ומתח אותו לכדי מלוא אורכו ורוחבו, קרא את הכתוב והודיע לי שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

יוני בן טל!

יאאא אולוהייים, יוני! זכית בכדורסלע-המגנט!

מאמין? קולט?

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט כדורסלע – לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת יאקובוס צקאלידיס, הלוא הוא ג'ייק שאינו כהן, ולמעשה אלכסיי לדקוב שמו. חידה חדשה כבר ממתינה לכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב בני העם ובנותיו.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 30/05/2024
 
  נרימה כוסית לחיי 
דארנל רובינסון
 
  נרימה כוסית לחיי 
ואסקו אבטימוב
 
 
אבל כבד
 
 
נעבור ל-NBA: מי השניים? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up