נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הגדול בין האחים
הצרפתי פלורן פיאטרוס, אחיו של מיקל, היה האיש שהייתם צריכים לזהות. רק אחד זיהה אותו למרבה הבושה והמבוכה. העם איכזב בגדול, וחידה חדשה כבר ממתינה לכם.
28/5/2024    
 

היתה חידה קשה, היתה. היא גם עמדה באוויר זמן ממושך יותר מאשר נקבע בתחילה, ובכל זאת נמצא לה רק פותר אחד שזיהה נכון. מיד נגיע לשמו.

לפני כן יש לציין כי העם קלוש ומקליש כנראה, אם לא זיהה את השחקן שבצילום.

אחרי הכל, מדובר בפלורן פיאטרוס, פאוור פורוורד צרפתי שזכור לנו (לי) משנותיו הראשונות בפו-אורטז איתה זכה בשלוש אליפויות ב-2001, 2003 ו-2004 ולאחר מכן גם במלאגה איתה זכה בגביע הספרדי ב-2005 ואליפות ספרד שנה לאחר מכן. בהמשך זכה ביורוקאפ עם ולנסיה ב-2010. בנוסף, הוא גם אחיו של מיקל פיאטרוס שהגיע ל-NBA, שיחק למעלה מ-600 משחקים שם בעיקר עם גולדן סטייט ואורלנדו, וגם אביו של אילן או איך שהצרפתים הוגים את זה, המשחק בשטרסבורג.

פלורן מבוגר מאחיו בשנה. השניים שיחקו יחד בנבחרת צרפת וזכו במדליות לרוב, תוך שהם משתתפים במעמדי שיא שוב ושוב דוגמת אליפויות עולם ואולימפיאדות. לא ברור כיצד העם היושב בציון התקשה כל כך. לא ברור. אכזבה עצומה.

פלורן, אגב, חלק קריירה בת כ-20 שנים בין מועדונים בצרפת ובספרד. האמת? גם אני רוצה, אבל כבר לא ייצא. חבל.

כך או אחרת, אחרת או כך, נמצא רק פותר אחד ולכן הוא יקבל הפעם בנוסף למגנט כדורסלע גם – שימו לב - מדבקת לארי בירד, לא פחות ולא יותר. ציפור יש רק אחת, כידוע.

אלה היו הפתרונות השגויים שהתקבלו: יאקובה דיאוורה, ג'ים בילבה (חמישה אנשים חשבו שזה הוא), רוני סמית' (פעמיים), מיקל ג'לאבל, דארן דיי, מוסטפה סונקו, ואפילו שמו של השריף הנורא דייויד ת'רדקיל המטיל חיתתו על פני כל הארץ הגיע כפתרון אפשרי.

היחיד שזיהה את פלורן פיארטוס ממרחק השנים הוא אמיר מטרי. שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט כדורסלע, לא פחות ולא יותר, וגם בונוס חסר תקדים שיצורף: מדבקת לארי בירד.

ועד כאן חידת פלורן פיאטרוס. חידה חדשה ממתינה לכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
אבל כבד
 
 
נעבור ל-NBA: מי השניים? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up