עלילות פרקינס בשלג וינאקיס הארור
רן בורוכוב-סוקולוב באייטמון נאה כרפאל, שמקבל חיזוקים בכיתובי הצילומים (נחשו מה - גם הם נאים כרפאל). ובקיצור, לצלול וזהו.
24/3/2010    
 

תראו. בשקט אני יכול להגיד, שזה לא ממש משנה. מישהי תנצח כאן בארבעה משחקים, ועדיין לא ידוע מי. מישהי תעפיל לפיינל פור, תפסיד לינאקיס הארור ול-15 נקודות של הלפרין, ובסוף צסק"א תאכל אותם.
לא ברצלונה, כי ככה החלטתי. בל נשכח כי מוריס משחק שם וזה. כמה שחקן - ככה מביא נאחס. אם כי אומר לי פה יו"ר הדירקטוריון שצ'אבי פסקאל עלה על העניין מבעוד מעוד ואתמול שיחרר למוריס חבל של 2:27 דקות בלבד נגד ריאל מדריד. במלים אחרות, אין לו כוונה להיות תלוי בו כשהעייסק יגיע למאני טיים. עושה בחוכמה החבוב הספרדי הזה אשר על הקווים, יען כי עד לבאר מגיע המוריס בדרך כלל, ושם עושה פתאום סלטה. לא ברור העניין.


מן הסתם, בזה הרגע ובהסתמך על תורת הניחוסים, הבטחתי שהפולנים יהיו אלופי אירופה, אבל מה 'כפת לי. לפחות יזרקו קצת רגל קרושה בחוצות פאריס.


בכל זאת נדבר על אמש?


קצת נו, שיהיה.


אולי טוב היה ליהודים (דייויד-שלנו, כמובן, ברוך הבא לנבחרת) ההפסד המביש הזה. יתאפסו קצת מחגיגות ריאל מדריד ויתחילו לשחק. תכל'ס, בחוץ, אין סיבה שלא יעשו לפרטיזנים אותו דבר - יפחדו מחצית ראשונה מקהל המטורפים, ואז יטחנו אותם. או שלא.
סדרה של ארבעה משחקים כבר אמרתי?


פרקינס, פרקינס, פרקינס. שכונה? קצת.


שחקן ? וואחד שחקן.


לך תבין בכלל איך הגיע למכבי חיפה.


ברבע האחרון האיש רץ כמו שועל חולה כלבת אחרי הגארדים הפרטיזנים, רק כדי לגלות בכל פעם שאנדרסון דופק עוד חור בהגנה, או שדייויד-שלנו (נבחרת, כן?) לא מסוגל לעבור חסימה פשוטה. עוד שלשה ועוד שלשה, וההוא עדיין רץ כמו כלב.
מזכיר משהו את היונה המסכנה בשנות החושך, שסביבו היו שלל צ'ורות שכאלה שלא טרחו להזיז את התחת (טוב, זה היה כבד מאוד).


ואנוכי הקטנה לא מבינה, תהרגוני הרוג היטב, איך במשחק כזה, כשהסרבים המנוולים טוחנים אותך מהשלוש ב-50 אחוז, הקפטן משחק רק 15 שניות. הלו זה שארפ! שארפ! ההוא מהנס!


אתם רוצים לומר לי (לפיני, בעצם) שלילד הזה אין איזה שטיק בשרוול שהיה מנטרל שלשה או שתיים? הרי רק תמול-שלשום נחשב לשחקן ההגנה הכי טוב במכבי ואלי באירופה. דיאמנטידיס לא נחשב, הוא צורר יווני.


שלא לדבר על עוד סחיטת עבירה בזמן וכו' וכו'. רבאק, בן 48 אולי, אבל בכל זאת השחקן הכי חכם שאני ראיתי כאן בכל מה שקשור לניצול הזדמנויות. נער פוסטר הוא לא, ואין שום סיבה שביום קליעות סרבי כזה, ויזנייבסקי או מה-שמו, ישחק 30 דקות.


פרקינס ושארפ יחד מקדימה על הגארדים. לא מעורר בכם ריר קל, חובבי קרבות הכלבים? יש גם את איך קוראים לו, נו, ההוא מנהריה, סוכר. לא סוכר, לימונדה, זהו! אומרים שהוא שחקן סביר לגמרי. אבל בטח הוא בצבע מוקה או משהו.
נחזור שניה לפרקינסון. אומרים שהוא רוצה מיליון דולר לשנה הבאה.


וואן מיליון דולר, כמאמר אוסטין פאוורס.


מממ. תורידו אותו ל-860 אלף ותסגרו חוזה ל-3 שנים


גם כשהוא שכונה בהתקפה, הוא נושך בהגנה קבוע, אין לו אלוהים, אין לו בעלים, הוא אתלט לא פחות מכל רכז אחר באירופה ויש לו שיער אדום. אה, והוא נולד באלסקה. אולי בגלל זה הוא רץ כמו כלב בשלג.
קבוצה אירופית גדולה מתחילים בשחקני הגנה גדולים, בעיקר בעמדת הגארדים. זו האקסיומה על שם סוקולוב –בורוכוב- צ'אק דיילוב.


גמרנו להלל את האיש?


אם בחוזים עסקינן, אפילו שיו"ר הדירקטוריון והנשיא גם יחד אינם מתירים לי שימוש במלה זו, סוגיה לי אליכם. בליגה אשר מעבר לים, הלוא היא ליגת מנש (NBA בלי קאפס לוק), נהוג לפרסם כל חוזה וחוזה של כל שחקן ומאמן עד לרמת המס מותרות, תקרת שכר, יום שעה ודקה בה הוא שחקן חופשי.


וכאן אצלנו, אין שמץ של שמץ.


חברים כמו מורן רוט, יוני ניר או עמית התמיר נודדין ואף נודדים מדי שנה ושנה כבני ישראל במדבר. יש כאן בכלל חוזים לטווח ארוך (יעני יותר מחודשיים)? ומי יודע מזה? ולמה הכל כאן סודי? למה לא ידוע מי מרוויח כמה ולמה?
רוב קבוצות ליגת קזינו 1+2 נתמכות חזק על ידי עיריות ומועצות מקומיות שכאלה, אז לא שאני יודע כמה מרוויח הגנן של מועצה מקומית גלבוע, אבל כן הייתי מעוניין לדעת מה עלות החלפת זר כושל כזה או אחר. אגב בעניין הגנן, יש שחקנים שמרוויחים פחות מכמה עובדי עירייה שאני מכיר אבל נעזוב זה עכשיו.


עוד קצת בעניין ליגת מנש - מר לברון "גועל נפש" ג'יימס שבר השבוע את השיא של קובי "שחצן החצר" בראיינט והגיע ל-15000 נקודות בגיל הכי צעיר .


יותר ויותר שומעים על לברון כגדול מכולם, ג'ורדן החדש וכו'. בטח יחסית לגילו הצעיר. אז רק למען המידע, קובי (שמאוס עלי מאוד, שלא יהיו אי הבנות) בגיל הזה כבר היה עם 3 אליפויות כולל דאנקים על הראש של דאנקן ורובינסון.רק שתדעו.


היידה דוראנט-שלנו ! היידה ללליולל-שלנו! היידה!


היידה גוני-שלנו! תנחומינו לגל מקל-שלנו!


יאללה 'תראות, האינפנטיל היום מבעיר חמץ, אין לו זמן.

 
 
ג'אהידי ווייט
 
 
ניקולה פקוביץ'
 
 
Powered By Art-Up