הזקנים עוד יורים. תענוג
רן בורוכוב-וואלאסוב מרביץ שלל התרשמויות בענייני ליגת מנש, ליגת קזינו, קינג ג'יימס לברונוב ולא פחות חשוב - אביגיל כהן. האזינו לאיש.
20/5/2010    
 

שלומות ואפטר חגים שמח לכולם,


ראיתי קצת כדורסל סוף סוף אז באתי לספר'כם מה ראיתם.


את שארפ ראיתם? עזבו את השלשות, קחו את ניגוב הפרקט במשך 7 דקות מיד אחרי העבירה הטכנית שחטפו צהובי העור.פי.ג'יי טרקטור עומד שם ומתחרפן, אחרון נערי המגב כבר קרצף את הפרקט והגמד הרוצח עוד כורע שם על ארבע ומחופר בעץ כאילו אין מחר. מה יצא מזה? 2 מארבע מהעונשין ואיבוד כדור של בני השרון.


עוד מבית היוצר של דריק: בלות'נטל-שלנו צועק בטיים אאוט שהשופטים זבל, שארפ משתיק אותו מיד וצועק: עזבו את השופטים, זה המשחק שלנו ואנחנו ניקח אותו בעצמנו. פניני הקשיב לו כנראה.


אני כבר מזמן אומר ששארפ צריך להיות המאמן הבא של מכבי ת"א, או לפחות עוזר מאמן. טעיתי. שארפ צריך להמשיך לשחק, לפחות 17 דקות במשחק, ושיתפוצצו כולם. כמו שרביב לימונד נראה, הוא יכול לשחק עד 50, שלא לדבר על חבורת השפנים הזרים.מה יהיה עם הכדרור בין הרגליים של לימונד באמת? הוא פשוט לא מסוגל לקבל כדור רגיל בלי השטאנצ' הזה. מתחיל להיות מביך.


מצד שני, אי-אלו זריקות עונשין של בני השרון, במיוחד ברבע השני, היו סוגרות ונועלות את המשחק בואכה דנילו פינוק לפיינל פור.


גם יום קצת-קצת-קצת פחות מזוויע של הטרקטור היה מועיל. תחנה אחרונה נהיה, מינימום ג'יימי ארנולד-באק ג'ונסון. לא רואה אף אחד בעיניים כשהכדור אצלו.


טרקטור, סטיל וג'יימס, לא פחות טובים מהחברה של בלגרד. אז מי שלא נתן דקות לשארפ-פניני (לא מספיק) -גרין אז, שלא יבכה עכשיו לשופטים. מה הקשר? לא יודע, אבל בטח יש קשר.לגבי כץ חתולים- לאחרונה נעשיתי סוג של דובר הבית מטעמו אבל ראבאק, האיש פשוט תותח. אני מריץ כאן מזמן סוג של קמפיין להצערת הנבחרת, להתחיל לאט לאט ובשלשות להפריש את החברה בני ה-30 לטובת הצעירים מהם, אבל אני לא רואה כרגע שום רכז נימול שאני מעדיף על פניו. בטח בחמישייה עם כספי, אליהו הלפרין בלוטתנטנתטנטנל (נניח), כדיר פניני וכו'. כץ ישמור, הם יזרקו.


וגם קפטן נבחרת בעברו, כן? לא לשכוח.


מה עוד?


ר"ג ירדו ליגה בלוזריות אופיינית, ולמרות הסיפור הנחמד של יניב בורגר בסך הכל הסריחו שם את המגרש כהוגן השנה. אז בסדר, נחיה עם זה.


יניב בורגר


חולון מצדם הביאו אותה בדורסמניות אופיינית, הורידו את נהריה שמגיע לה לרדת ולהתמודד עם הצרות הכלכליות במקום שקט יותר, אבל דחתה בעוד שנה לפחות מפגש מרטיט נגד הפועל אוסשיקין.


נחכה בשקט עוד שנה.


חלק ב'- ליגת מנש:


קוראיי הנאמנים יודעים כמה דמעות שפכתי על לכתו של קינג ג'יימס השנוא עלי כה. ביד חזקה ובזרוע נטויה הצלחנו לנחס את הדרעק, שכדרכו נתן מפגן לוזריות מרשים ביותר.אובר רייטד היה ונשאר. רוצה אליפות, יא אהבל? תפסיק לשחק במלך, ותשיג רכז נורמלי לידך. מג'יק ג'ונסון כבר לא תהיה, ג'ורדן בטח שלא. לך על מודל אחר עם הגוף שלך, למשל בארקלי או מאלון.


ותפסיק למסור כבר!


תמצא רכז שיפטם אותך בכדורים במקומות שצריך, או סתם דוויין וויד שייקח את הכדור ברגעים בהם אתה נהיה סקוטי פיפן. ושחקן הגנה, עאלק. איזו בדיחה, שנה שנייה בחמישית ההגנה של הליגה. בוא לשיעור אצל ארז חתולים, בוא.רגע, שאבין את עצמי, אני הרגע נתתי עצות ללברון? פויה עלי! עזוב, תישאר לנצח עם ורז'או ומו וויליאמס! יהיה לך כיף איתם! ושאק מספר אחלה בדיחות!


תישאר, תישאר תישאר!


לוזר.


הנה אחד, בצד שני של המנש, שחצי עונה מקרטע, אבל במשחק הראשון של הסדרה מול אלה שלרגע חשבו שהם יכולים לעשות את זה, תופר להם 40 נקודות על הראש. במשחק מספר 2, כבר התחשק לו לחלק אסיסטים. 13 הוא דפק. ככה זה כשאתה השחקן הכי טוב בעולם.והזקנים מכל הכיוונים עוד יורים. תענוג. לא זוכר פלייאוף, אולי מאלון-סטוקטון נגד ג'ורדן-פיפן, בו כל כך הרבה חתיארים היו כל-כך טובים.


ריי אלן מדהים, וינס קרטר היחיד שמתפקד באורלנדו, דרק פישר בלייקרס, שלא לדבר על נאש וגרנט היל בפיניקס. אגב לוזריות, ניו ג'רזי מקבלים השנה רק את הבחירה מספר 3 בדראפט. צריך ללמוד מהם, מזל כזה לא בא סתם. ללמוד ולברר בדיוק מי עשה שם מה בשנה האחרונה, כולל רישום מדויק של סדר היום של עוזר סגן האפסנאי במהלך כיבוס הגופייה של דווין האריס ולעשות הכל אותו דבר. רק הפוך.יש עוד מה לומר בעת הזאת?


לא ממש.


נמתין לפיינל פור כאן והיידה ג"ג-שלנו,


נחכה לסדרת הגמר הגדולה מינימום 7 משחקים ו-8 הארכות אי שם במנש.


ונברך את אביגיל כהן, חניכתו של ג. סלע עם מעברה לאוניברסטת בארקלי אשר שם ליד המנש, ונקווה כי ברכיה שבו למהלכן התקין.האינפנטיל רואה עולם


לאחרונה, במסגרת עיסוקי המוזר שיחיה, נכחתי בתחרות קראטה באוקראינה-הקולחוז, לא פחות. על המשטח מסתובבים חבורה של אזרביג'אנים אמיצים (ותותחים חבל"ז). אז זה שלכל השישה יש רק זוג כפפות אחד, אותו הם מעבירים מאחד לשני, זה מילא. ארץ ענייה, לא נתנשא על ידידינו מעבר לים השחור. אבל מגן שיניים? אחד? לשישה אנשים?


אוי- א-ברוך.כפיים (ומגן שיניים, אישי) לבורא עולם.

 
 
אלברטו הררוס
 
 
ג'רמי פארגו
 
 
Powered By Art-Up