אם שואלים, אני לא קיים
800 גרם טקסט ועוד קצת של רן בורוכוב-בירנבוימוב. קופץ מנושא לנושא, מוטרד למדי ולא שקט, מחדד חידודים, מבליח פה ומפציע שם. בקיצור, בורוכוב-סוקולוב, נו.
21/7/2010    
 

איך אומר נשיאנו, לסגור את העייסק לחודשיים ונבוא אחר-כך.


אבל אנחנו כאן, המכולת כבר פתוחה, המלפפונים על האש, אז יאללה נרביץ צרור מילים בעניין כזה ואולי גם אחר.


אם משעמם לכם, אנא, פשוט העתיקו מילים אלו לדף וורד נקי, וצבעו כל משפט בצבע אחר. זה עובד באקדמיה, ושם הסיפורים הרבה-הרבה יותר משעממים.


נתחיל.


מי שקורא כל אייטמון ולא מפספס, ודאי קרא גם את זה שבו נטען שאני דמות פיקטיבית. ולא רק אני אלא גם סר ש. הרמלין, איש הזאב וחמור מכל - גיל והתרגיל!
אז ראשית, גילי סלע הוא דמות אמיתי לגמרי, אבל ממש. יש אומרים גם שיחק כדורסל. הנשיא בעצמו טוען שהוא אחיו,
ויש לו גם תמונות. אם אתה לו מאמין, תשאל בגבת, הוא שיחק שם פעם. גם גליל, רעננה, חיפה ועוד.


זאבי כותב ב"הארץ" וכותב יפה, גאווה אמיתית. ושם הדפים גדולים, כן? לא קל למלא אותם.


סר ש.? טוב, כאן מתחיל חשד. ברם אולם, כמי שפגש במו עיניו החירשות את נסיכה א' וגם ב' – מישהו היה צריך להביא את המתוקות הללו לעולם, וגם לפרנס אותן אם אפשר. בקיצור, קיים לגמרי. גם היה שופט פעם, אז תשאל את גילי סלע שם למעלה.


לגבי סוקולוב-בורוכוב-דנידינוב - אתה צודק. אני לא קיים, מעולם לא הייתי קיים, וזה גם ממש מעייף אותי להיות קיים. הרבה יותר זול לא למלא דלק באוטו ב-800 שקל לליטר, לצאת להביא משהו מהאוטו ולחזור מזיע כמו אחרי מרתון, לא לקלל כל בוקר על כך שגם אין לי שערות, וגם המעט שעוד יש מלבינות וגם אחרי כל זה לשלם ארנונה.ובעיקר, היות שאני לא קיים אז נשיאנו האהוב והנערץ לא צריך לתקן לי מאות שגיאות כתיב וכתב בכל אייטמון, (כבר בכיתה א' קיבלתי ג' בכתיב, כתב וכמובן – סדר וניקיון במחברותיו) ולקלל אותי עד זוב דם. אגב, אם אני לא קיים, אז כל מה שהוכחתי למעלה לגבי הזאב, סר ש וגיל הנכבד, לא תופס.


אז מ.ש.ל . ולהיפך. או שלא. תשאל את ההם מהקומבינטוריקה שהיו פה לא מזמן, אולי הם מבינים.


מה נמשיך?


כל הכבוד למר שיבק שלקח את בחורינו האמיצים לפורטוגל. הרי המנוולים הללו נוהגים קבוע לתת לנו בראש, וזה נחמד ששיבק בחר בהם דווקא למשחקי אימון. קשה באימונים קל בקרב וכאלה, ובעזרת השמש, האנטישמים מפורטוגל יכינו את פניני ושות' יופי-טופי לקראת האיטלקים ושאר העמלקים.מצד שני, שאפו ענק-ענק-ענק, לכל מי שלא שידר את המשחק הזה, ואת כל השאר, והשאיר אותנו עם שידורים חוזרים של כספי במקרה הטוב, וביפ ארור במקרה הפחות טוב.


אזובי הביפ.


הנה למשל אתר וואלה הידוע, לרוב דווקא אתר שנותן יופי של יחס לכדורסל ולליגת מנש בפרט, פרסם טור יסודי מאוד על החלפת ערוץ ה-ESPN בערוץ יורוספורט 2. אחלה טור, כל מילה בומבה. באותו אתר יש לוח תוצאות לייב. חיפשתי אתמול את תוצאות נבחרת הכדורסל שלנו. גם את של העתודה נשים וגברים, במשחקים רשמיים, כזכור, לא סתם משחקי אימון.


לא היה. מה שכן היה הוא דיווח על משחק אימון של ראשל"צ ביפ נגד סכנין ביפ, דיווח על הליגה האוסטרלית, השוודית, החיתית והפריזית. ביפ כמובן.


פויה, לא יפה.


נקסט. אני עודי מבועס, או שמא מבואס, שהדיווחים על הנבחרות הצעירות מתייחסות לדרג ב'. לא טוב בכלל, מה יש להרחיב כאן. הבנתי שבחור חמד מרביץ קצת ציונות ובא לסייע. אז קודם כל סחתיין לחבר כהן, אתה מוזמן להישאר. תאמין לי, סביח כמו בר"ג אין בשום מקום בעולם.מצד שני, איך לכל השדות והרוחים הלך לאיבוד עוד שחקן גבוה צעיר? כרמל בוכמן, לפני שנתיים בעשר רמות מעל כל בני גילו, פתאום לא מקבל דקה בנבחרת העתודה. יש בכל שנתון, במקרה הטוב, בחור אחד מעל שני מטר. אז מה הולך כאן? הילך גם הנער בוכמן בדרכם של שוטבין, קזרנובסקי, ירמישין וכו'?


לא מבין זאת.


נקסט. האם היתה קבוצה אי פעם בתולדות הספורט כולו שהצליחה להשניא עצמה כל-כך מהר כמו מיאמי של השנה?


ואין איזה מבוגר אחראי, שחקן הווה, נניח שאק או ג'ייסון קיד, שיקרא למטומטמים האלה לשיחה צפופה שעיקרה יהיה "הבא שפותח את הפה חוטף כפכף לראש מידה 64" בטרם הסתומים האלה ימאיסו את כל ליגת מנש על העולם? חוץ מזה, עוד לא הבנתי מה התוכנית שלהם נגד גאסול-אודום-ביינום למשל, אבל זה רק אני.


מה עוד?


נשיאנו האהוב זרק רק לא מזמן שהשם קאחה לבוראל התחיל להתלבש לו. וואלה, אני עוד תקוע עם טאו. אני חושד שמדובר בתהליך בלתי הפיך, בטח אצל אנשים עם זיכרון כשלי, אלופי עולם בזכירת כל הפרטים הכי לא חשובים בהיסטוריה. לנצח יישארו אצלי הקבוצות בשמן המקורי בו נתקלתי לראשונה באופן רציני.


מכבי ת"א היא עלית, ספליט היא יוגופלסטיקה (היה איזה פופ 84 ישמרנו הקוקוץ') מילאנו היא טרייסר, בולוניה היא קינדר והשנייה היא השנייה של בולוניה, למי אכפת ממנה.


בנטון זה טרוויזו, גליל היא עליון, מ.כ חיפה היט היא מכבי חיפה, סופרמן הוא כריסטופר ריב הי"ד וגבת היא לנצח גבת/יגור , מקסימום אפרוחי ש. העמק.


אני בנאדם עם קשיים, אל תציקו לי.


אתם יודעים שהשבוע נבחרת הנוער של ישראל משחקת כאן ממש בארצנו? הנה אתם יודעים.


ואתם יודעים כבר ששוב ראיתי את אפי ברחוב, ראש שבט האפרים בכבודו ובעצמו, ולבי נדם? הנה אתם יודעים.אז מה נשאר לנו בעצם לעשות בחום הזה ככה סתם בחודש אב חם שכזה? לפתוח יוטיוב, להקיש איזה שם קרואטי/סרבי ולזרום
משם כבר.


דברו איתי מחר.


כפיים לבורא עולם גם כשחם, ואם אפשר - כשלא.

 
 
קורני תומפסון
 
 
גיורגי צ'קובסקי
 
 
Powered By Art-Up