אחיות רחמניות ואחים שחקנים
רן בורוכוב-סוקולוב מטפל בשורה של ענייני דיומא ודלילא, כ-850 גרם טקסט אורכם, עומקם, שטחם ונפחם. האזינו לו ואולי, רק אולי, תישארו שפויים.
4/10/2010    
 

ברק מוסר לבוכ מוסר לחוז, שמעביר לזלו, זורק לסל, שטיינ על הכדור החוזר, מעביר לליב ופנימה! מהספסל עלו טייכ, מוס, גור, רוז והנ.


זה רציני זה?


אלה שמות גיבורים? מה הולך כאן? למי שאיבד אותי - ברקוביץ', בוכבינדר, חוזז, זלוטיקמן החיימוני, שטיינהאור, ליבוביץ', טייכנר, מוסקוביץ', גורן, רוזנברג, והיונה, נדב ההנפלדי צח הכנף.בלו מה בלו, יוי מה יוי, עזבו בחייאת.


כל עוד היה זה עלם שהסתובב כאן שנים כמו אנקראם-אינגראם, או ג'ו דאוסן, אכן ראוי ורצוי ומכובד לברר את שמו המלא, במיוחד בכתבות דאחקות שכאלה בהן היה נוסע לבקר באיזו רפת. לא נשכח לנצח את דריק גרווין העצום צועק "שלום סוס".


גם ירז'י שכזה שמופיע כאן על בסיס קבוע , נטרח בעבורו. או לחילופין, נמצא כינוי המקובל על כל הצדדים, שאראס למשל.


אבל בלומלכחילכטללללללללל הגזים לגמרי, ולללליולללל, עם כל הכבוד, עזבו, מה כפת לנו. הבחור וואחד שחקן, וכולנו יודעין הרי שעוד 10 דקות שלו כל משחק וספרד מחזיקה מדליה באליפות העולם (נחשו על חשבון, מי? רמז ראשי תיבות RR) אבל שאימא שלו תקרא לו איך שבא לו, ואנחנו נכתוב את שמו איך שבא לי.שהשדרים ישברו שיניים, מה כפת לי.


הרי היום בעידן האינטרנט הארור-ברוך, עת כבר שמענו מיטב שדרי סרביה, טורקיה, יוון וצרפת מכנים כל איזה דימיץ' טועה ב-15 ורסיות, מה לנו כי נלין. בעיקר בכתיבה. כאן יתרוננו, יודעי הכתוב וספור הבודדים אנחנו. מתנשאים, בעלי יכולת ומנצלים זאת, בלי בושה ובלי חשבון. זהו. אם קילינגסוורת', הלוא הוא "ערכן של הריגות" משנה את שמו ל-peace אני מסיר אחריות מעל האצבעות המכות במקלדת זאת, שגם ככה מזמן נמצאות בשליטה ממש חלקית.


עוד משהו שהתחיל כאן ונמשיך בו - אנא חטטו בקבוצות הליגה המסתמנות, אלו שאינן מכבי ת"א, ירושלים, או ג"ג ונסו למצוא שם ישראלי רציני, ונרהיב עוז - שניים. טפ-הירו - אחד. ארז חתולים? גם. הלאה. נו? מי? חג'ג? אוקיי, זקוק לקאמבק. לא קל בגילו, אבל בסדר. מי עוד? מישהו, נניח, ברמת הנבחרת?אלה נימוקיי לגבי ביטול החוק הרוסי, אשר בתחילת הדרך תמכתי בו. הישראלים הבכירים משחקים בשלוש קבוצות ורבע, אחד על חשבון השני, ויוצא שוב ששחקן כמו פניני או גרין, שחקנים ששווים קבוצה שלמה באשדוד או נתניה, יתייבשו להם. כתבתי זאת ממש לא מזמן, אבל הנה, אני כותב שוב. למה? כי עוד לא הבינו.


בליגה הלאומית לעומת זאת, למרות המעבר לשני זרים, מתרכז אוסף שחקנים די רציני, שכל אחד מהבכירים בו, ויש לא מעט מאלה, יכול לשחק כמשלים בליגה הראשונה. ברמה של אליהו הם לא, אבל כמחליפים של טפ-הירו, כן וכן.


אגב לאומית - מספרים החברים ב"ספסל" שמגידו, המבצר וסר ש., הפכה מעין קבוצת בת של מכבי ת"א, שהשאילה-שלחה לשם את רוב הפרויקטים לעתיד-הווה-עבר שלה. טישמן, בוכמן, כאלה.


מכבי ת"א בקיבוץ? אכן יום הדין, אדום וצהוב מעורבבין להם יחדיו. מצהוב ואדום נעבור לירוק, ואם תתנהגו יפה, גם קצת חאקי.


מכבי חיפה, עושה רושם, הפכה לפרויקט העלייה השישית על שם ג'ף רוזן. להביא קצת יהודים נאים ארצה, זה רעיון יפה, אבל גם לשלם כמה זוזים יפים לצברים בכירים זה לא בהכרח רעיון רע, שעשוי להביא קצת יותר קהל למבוכי רוממה-ההיכל. כל ישראל אחים, אבל בחייאת מר רוזן, ארבעה מתאזרחים בקבוצה זה מה זה אייטיז.שים שם איזה אפיק נסים באמצע, בשביל סוקולוב.


חאקי, ותאמינו לי שזה עולה לי בדמים.


אליהו, גרין, בורשטיין, אוחיון, נעימי, כדיר וכו' וכו' - מילואים הם עושים? למה לא? מדובר בחברה בריאים (טפו טפו) בגילאים בהם הסטודנט הממוצע מבלה שבועיים בשנה במריבות עם קצינת הקישור, ימחי אסמה, וזה לא משהו אישי, אני שונא את כולן אותו דבר.


לא שעיני צרה, בהם, חלילה. עם כל הכבוד ליוגב הנחמוד שגדל בעיר הקטיושות, אני עדיין לא מוכן לשים את בטחון המדינה על קרן הצבי שלו, ליתר דיוק על הדיוק מהשדה. אבל מה לגבי קצת סיבובי דאווין בחזית המלש"בים?


אמרתי פעם אומר שוב - אייטמון של חזרות הרי יצא לי כאן - משחק אחד על אחד של ילד בן 15 מול אליהו או נעימי, קונה לך אוהד ל-20 שנה. סיבוב בחוצות בליך של יקירי המקום, כדיר ול"ל, עושה עבודת שיווק יותר מכל להקת מעודדות צ'כית שתגיע לכאן, ולא עולה גרוש.מן הון להון, מתחשק לראות קצת כדורסל בעיניים. לא איזה סרינה פארגו וסחור-סחור אי שם בניכר, אלא איזו שלשה יבזורית מהעמק או קוקיה מהתל בערלים. גם את לי ניילון ועוד כמה נשמח, ברוך השבים לכל המסובבים, בראשם וברגל צירם שתחיה.


עוד משהו מעבר לים, ועוד ים אחד.


רודי פרננדס, אם אכן הוא חוזר לאירופה, יכול מבחינתי לשבת עם RR בלול של בארסה, ולהסתכל על ללללליוללללל תופס את מקומו כ"שלנו" כאן בחזית הסוקולובית.


R בחזקת שלוש שני אלה. אז קצת קר בפורטלנד ומינסוטה, סו וואט? על סבוניס שמעתם? על פטרוביץ'? על קוקוץ'? ראדג'ה? יאללה קוקסינלים, ההוא נתן לניקולה באטום להעיף אותו מהרוטציה, והחבר שלו פוחד משועלים שם בשלג. כוכבים, עאלק. פפפפ אמר הסוקולוב, פפפפ.ונסיים בשמועה שאני מדחיק כבר ימים לא מעטים: אומרים שגוני שלנו, היידה גוני, נסיך העמק, הגיבור האלוף הכסוף - פצוע, אבל ממש.


תגידו שזה שקר, אנא מכם. אבישי? קוז'י? דוגי? דברו אלי!


האינפנטיל מטפס על עץ המשפחה


תגידו, יש השנה בליגה איזה צמד אחים או משהו? לא בנים של, לא בני דודים, אחים אחים, קובי ואלי, קזרנובסקי, אליהו, ברקוביץ', קנדי, ג'ף וסקוט קנט (מאיפה שלפתי את זה הא?!!) ולא באותה קבוצה! ולא שחקני פוסטר! רציניים, עם שנאה והכל, כמו ב-WWF, בלגנים ואקשן!אם לא, אז תסדרו בבקשה, אנא, זה חשוב לי.


(דבר יו"ר הדירקטוריון: יש אחים בליגת קזינו, מר בוגרשוב-ארלזורוב: וורן קרטר מג"ג הפקות ואירועים בע"מ וג'וש קרטר ממכבי אשדוד)


תודות וכפיים לבורא עולם שמטפל בי לפעמים בעת מחלות ומצוקות, ועוד יותר טוב- שולח אחיות רחמניות קדושות.

 
 
פני הרדאוויי
 
 
אריק לביא
 
 
Powered By Art-Up