מי היונה ומי העכבר?
רן בורוכוב-סוקולוב העתיק קטע מתורגם מגוגל וכבר חסך לעצמו שליש אייטמון. אחר כך הוא שלח האשמות קשות כלפי שניים מהשחקנים הטובים ביותר ב-NBA. מה הלאה?
14/12/2010    
 

קטנות חיוניות.


פתאום כן אישרו לג"ג הפקות לארח בגן נר-הספר. ועל זה נאמר: אנטישמים כולירות, חכו חכו, ביציאה מהאולם, בטעות, נכוון את האוטובוס שלכם לצד שהוא לא עפולה.


בהמשך לפרסום באחת המהדורות בכדורסלע-האתר, אם תיישון ג'יימס מסר מכונת גילוח לאוהד, ומסרב לגלח זקנו ההדור - זהו האיש חביב, חביב מאוד, סופית וזהו. כל עוד הנשיא מתעקש על בירוקרטיות סטטיסטיות – נקרא לו מסומפט הסיפרה.


הלאה. איך בדיוק קבוצה עם ארז כץ מלפנים ותיישון מאחור סופגת כל-כך הרבה נקודות? אתם בסדר?המלך פייסל חוזר. אם הוא בכושר סביר, פיסית ובעיקר מנטאלית (לא נשכח לא נסלח על הסבוטאז' בזמנו נגד ר"ג שהעיף סופית את קטש ממכבי ת"א) הוא וטפירו עשויים לעשות שמות בליגתנו המצומצמת, מה גם שאשדוד לא אמורה לפגוש את בורוסיס האיום בתקופה הקרובה.


והאם נזכה השנה לפיינל פור ביצתי במיוחד? היתכנסו להם שם יחדיו חבורת סוסי יאור שכזאת? המלך פייסל, סחור-סחור וקלנסי, האם הבטיחו במו ישבנם כבר עכשיו את מקומות קבוצותיהם באירוע? האם על אלטון בראון אשר בנתניה לסור מהר לשיפודיה הקרובה, למען ישוב ויתפח ישבנו? האם מספיק גדול ישבנו של לי ניילון? ואולי צ'ורה קשישא פנוי ורוצה לבוא לשים כמה פיצות בעייסק לכל המרבה במחיר ובסטייק?


נבואת הישבן, כה אמר סוקולוב.מנהלת ליגת העל מארגנת לה משחק אולסטאר. ניתן להצביע באתר, וזה נאה כרפאל. הלאה לנו: באותו אתר מנהלת, הגישו קליפ יוטיוב של איזה חבוב ארגנטינאי, אשר במו ידיתו קלע 15 שלשות במשחק. חוזר שנית, קלע 15 שלשות. לא זרק. קלע.


עכשיו, סוקולוב בורוכוב רב כישורים הינו, אך ספרדית למרבה הצער אינו דובר. מקלל כן, מבין קצת פחות. ורציתי להתעניין, מה מי מו.


בעניין המחשביקו של היום, וואלה יש פלאות ונפלאות. הסתייגות קלה - סוקולוב-בורוכוב (הריני משמאל), כמקובל במשפחתו, אינו סומך בגרוש על כל מכשיר חשמלי, במיוחד כאלה שאמורים לעשות מה שאתה אומר להם ולא רק שהינם סרבנים, הם גם מתחצפים אליך.

נשובה - אז הקשנו את שם החבוב, לאו גוטיירז או משהו, גיגלנו, והיות כי כאמור ספרדית אינה חביבה עלינו, ביקשנו מהגוגל לתרגם לנו קצת.


עכשיו: הגוגל מתרגם, להבין מה הלך - אתה מבין. בערך. אבל היות שיש לו שם כמה גמדים בפנים או מי יודע איך באמת עובד הדרעק הזה, התוצאה משעשעת להפליא.


כך למשל- זוהי הכותרת:


ליאו גוטיירז עשה היסטוריה: במסמרים 15 משולשים .


וזאת הכתבה: מן הניסוח של canchallena.com .- למרות Peñarol ניצחה ניצחון מוחץ על בוקה בניו מועד הכדורסל הליגה הלאומית, גוטיירז היה לאונרדו מי לקח את כל הבזקים של הלילה. Sucede que el ala pivot metió 15 triples sobre 22 intentos, estableciendo un nuevo record para ese rubro estadístico, y superando por dos a Leandro Zanassi, también jugador de Peñarol de Mar del Plata, que había anotado 13 en 1997. זה קורה כי האגף ציר יש 15 שלשות ב 22 ניסיונות, קביעת שיא חדש עבור הנתונים הסטטיסטיים, כי הפריט, ואת העולה על ידי שני Zanassi ליאנדרו, שיחק גם עבור Peñarol דה מאר דל פלאטה, אשר קלע 13 בשנת 1997.En total, Leo marcó 48 puntos, pero su destacada labor fue en el cuarto cuarto, donde clavó 7 triples sobre 11 intentos.בסך הכל, הבקיע ליאו 48 נקודות, אבל העבודה העיקרית שלו היתה ברבעון הרביעי, אשר הסיע 7 שלשות ב 11 ניסיונות.


Con un Leonardo Gutiérrez inspiradísimo, Peñarol de Mar del Plata, el equipo de mejor récord durante esta fase inicial, venció a Boca Juniors, el de peores registros, por un contundente 120 a 76, en el Polideportivo Panamericano Islas Malvinas.ליאונרדו גוטיירס עם רוח, היכו Peñarol דה מאר דל פלאטה, שיא הטוב ביותר של הקבוצה בשלב מוקדם זה, בוקה ג 'וניורס, עם הרשומות הגרוע ביותר, על ידי 120 מהדהד עד 76, האמריקאית פאן ספורט מאלווינס איי. El encuentro correspondió a la 14ta. האירוע תאמו ה -14. y última fecha de la zona Sur de la Liga Nacional de Básquetbol. והתאריך האחרון של לאומי בדרום של ליגת הכדורסל.


Con este holgado éxito, el conjunto milrayita, campeón vigente, estableció un récord para la fase inaugural de la Liga, con 13 victorias y una sola derrota. עם ההצלחה הזו רופפים, כל milrayita, להגן אלוף, קבע שיא עבור שלב הפתיחה של הליגה עם 13 ניצחונות ו אחד תבוסה. Por el contrario, Boca también instauró una marca pero negativa: un solo triunfo y el resto, todas caídas. להיפך, בוקה הציגה גם את מותג אך שלילי: ניצחון אחד וכל השאר נופל. El cordobés Gutiérrez, por su lado, instituyó otro registro para el recuerdo: el ala pivote del seleccionado argentino marcó 48 tantos, con 15 triples en 22 intentos. גוטיירז קורדובה, בינתיים, הוקמה עוד שיא עבור הזיכרון: הציר הארגנטינאי הלאומי באגף הקבוצה הבקיע 48 שערים עם 15 שלשות ב 22 ניסיונות.La faena de Leo se completó con 3 de 4 en libres, 7 rebotes y 2 asistencias en los casi 30 minutos que estuvo en el rectángulo de juego.המשימה של לאו הושלמה 3 מתוך 4 ב חינם, 7 ריבאונדים ו -2 אסיסטים ב כמעט 30 דקות הוא היה במשחק התיבה.


שירה של ממש, כאילו עלי מוהר ז"ל רוחו התגלגלה בגוגל זה. נפלא, חבל להכביר מילים, כל המוסיף גורע.


מה עוד? פורסם היכן שהוא כי מאחורי ההצלחה החדשה של מיאמי היט, קבוצתנו השנואה, עומד הטריק הבא: בכל פעם שלברון או ווייד מבצעים פעולה הגנתית טובה, מותר להם בהתקפה הבאה להתפרע כרצונם. נאה, לא כך?


שיטת אימון מדהימה, ויש לי תחושה שמר ריילי הנכבד, הג'ל והאיש עומדים שם מאחורי הגאונות. ראשית, כי מדובר בשיטה ביהביוריסטית נאה, חיזוק חיובי וכאלה, או בקיצור, שיטה בה נהוג לאלף יונים ועכברים.

שנית, השיטה שומרת את החברה מרוצים, וגם את המאמן בערך, נניח, כי היא שומרת לו על המשרה. ברם אולם, יוצא הסוקולוב עירום כילד שצעק שהמלך גם הוא עירום וצועק או משהו כזה: בושה כלימה וחרפה למשחק הכדורסל, לליגת המנש, ולמושג הקרוי ספורט מקצועני, או ספורט בכלל.


רק אם נותנים להם פרס, אזי הכולירות מוכנים לשמור? כאילו דא, זה לא חלק מהתפקיד שלהם? ולא רק, הסתומים לא מבינים לבד שהגנה מנצחת משחקים יותר מהדאנקים שלהם ביוטיוב? מילא לברון הטיפש, ממנו לא מצפים לכלום, אבל ווייד? אחד שכבר לקח אליפות?


שיו אולוהים, עכשיו אני שונא גם את ווייד. ורק על זאת, אני שונא את לברון עוד יותר. מנוול שכזה. וגם אם כצפוי, לאור שנאתי המתגברת, בסוף העונה השניים יתהדרו בטבעות אליפות, אני אזכור להם את זה. סוקולוב לא סולח ולא שוכח. לפעמים הוא שוכח שהוא זוכר, אבר זה כבר עניין אחר.


האינפנטיל יושב על שעון חול


בענף המכובד שלי, תיזמון זה הכל. אתה יכול להיות גמד של 60 קילו, אבל אם השחלת את הגורילה ממול עם בעיטה נאה, יצאת ענק.כנ"ל גם במנש, מסתבר (המידע באדיבות החבר סורוקה, איש הכדורסל של NRG). טים דאנקן הגיע לאלף משחקים בקריירה, אך לא פחות מכך עשה זאת כשבחגורתו יותר ניצחונות מכל אחד אחר. כמעט. נחשו מי? סקוטי פיפן, לא פחות, האיש והאף. טיימינג כבר אמרנו?ולפני פרידה אסוציאציה פיפנית קטנה: כמו פיפן בזמנו, כמו קווין מקהייל, משחק היום בלייקרס השחקן הכי טוב בליגה, פאו גאסולינה שמו. רק מה, בקבוצה שלו הוא לא מספר אחד, לפעמים אפילו לא שניים. מנפלאות הטיימינג.


היידה כפיים לבורא עולם, רופא חולים והיידה גונים שלנו.

 
 
ראדנקו דובראש
 
 
שושנה דמארי
 
 
Powered By Art-Up