בולגקוב-שלנו
רן בורוכוב, נרעש עדיין ממחמאה של אחד הנתינים, משחרר אי אילו תובנות סוקולוביות ומסדר לשאקיל, ארטסט, ארינאס והצוות של מיאמי ג'ובים חדשים. נאזין לו.
12/7/2011    
 

נתחיל בנתין שמיל.


האיש צדיק עליון מסתבר, השווה את כתיבתי המתפרצת לבולגקוב ב"שטן ממוסקבה" או ליתר דיוק: האמן ומרגריטה.


לבולגקוב! אני בורוכוב-סוקולוב! בולגקוב!


לא אכחש כי יומם ואף ליל נוסף חיוך ענו אך שחצן עטף את פני. לא אכחש כלל. אגב, הספר החביב עלי של הגאון הרוסי הוא דווקא "לב כלב", סתם שתדעו.


ויש לי תחושה ששמיל עלול להסתבך עם איגוד הסופרים הרוסי, עם קהילת חבר העמים בכלל, ועם בעלי בית הקברות בו קבור הסופר האלילי, שמן הסתן מאז ההשוואה התהפך לו שם למטה כל-כך הרבה פעמים, עד אשר חפר לו מנהרה היידה לחדרי ההלבשה של חימקי מוסקבה.ונוסיף כי לא היה זה החלום הראשון שחשפתי בכדורסלע-האתר, כך שאם שמיל ושאר קדושים מעוניינים לשוב ולחטט ב-R E M שלי - יו וולקאם, ממש כאן בהקשה קלילה.


עכשיו ככה.


שביתה במנש. מה שאומר שכל ג'יי ג'יי בראה עושה קולות של תחזיקו אותי אני הולך להפועל חולון, שלא לדבר על האחים גאסול וטוני פרקר.


דרון ווילאמס כבר מכר נשמתו בעבור בורקס טורקי, ואגב, מישהו ממקורבי הבחור עושה עבודה איומה בשנה האחרונה. האיש עושה צעדים לברוניים של ממש בדרך להרס תדמית הלא רעה בכלל עד לפני שנה. קודם כל הסיפור עם ג'רי סלואן, אחר-כך המעבר לניו ג'רזי האוליגרכית ועכשיו חיטוט בנבכי ארדואן. עלול לגמור כמו סטיבי פרנצ'ייז או משהו, דיר באלאק.ולי, ככה פה באמצע אוגוסט, או יולי, מי מבדיל כבר מהביל ומבחיל, אני אין לי כוח לכל זה. שביתות כאן, מלפפונים שם, שיהדות עבדי תאילנד בקרוב יעלו את מחיריהם למחיר שתתחננו לאיזה קוטג', אני אין לי כוח לכל זה.


שביתות, ההשלכות של זה על הקבוצות באירופה, הספקולציות על דייויד סטרן, אליפות אירופה המתקרבת, וואלה עזבו אותי באמאשכם, כמאמר אנוכי למקובל דורון שפר באחרית ימיו המקמבקת כל שני וחמישי.


למי שלא יודע גם ה-NFL בשביתה שכזאת. מה שלא מסמן טובות לאנשי הכדור הכתום, אני חושב (יען כי אין לי באמת מושג ירוק) כי לאמריקאים הדבילים אתם יכולים לקחת את כרמלו דוריס אנתוני, אבל רק תנסו לבטל להם את הסופר בול. מלחמת האזרחים 2.0 תהיה להם שם , לא פחות.


אז אני תקוע ביוטיוב, רואה משחקי עבר מפוארים (איזה שחקן היה סקוטי פיפן, יאאא אולוהייים) וגם סרטי כדורסל - את הסרט על דיבאץ' ופטרוביץ' כבר ראיתם? – ומשתדל שלא למות מהאקלים יימח שמו וזכרו.


והיום רובינסון הגמד הירוק המטביע, הודיע שהוא חושב ללכת לפוטבול, לשבור במקביל שתי שביתות, ובאופן כללי להראות שאינטליגנציית משחק, גם בלי המילה משחק, היא לא הצד החזק שלו.


מיד נסחפתי במחשבות.30 קבוצות כפול 14 שחקנים ועוד כמה מאמנים - וואלה, יש לנו כאן "הון אנושי" לא קטן בכלל. בואו נעשה עם זה משהו, לא ככה?


הנה הצעות סוקולוב-א.ד גורדונוב לעבודה ומלאכה, אחוזים ודמי תיווך יתקבלו בברכה, ויש יגידו גם תוך איום על הפיקה של הברך וחבל.


ריישית, נחזור למלפפונים שם למעלה. לשבור שביתות גם אני יודע, מוסריות חברתית פיננסית דמוגרפית אף פעם לא היתה הצד החזק שלי. אני את הסלט שלי רוצה ירוק, ולא מכוסברה, פוי גועל נפש.

אז בבקשה, אנשי סקרמנטו, מינסוטה, וושינגטון, ושאר הזבל'ס של הליגה שאין אדם בעל שני חושים ומעלה שמסוגל לראות 48 דקות משחק שלהן - תארזו את הכובעים, והיידה לחממות. במיוחד אני חפץ לראות שם את טייריק אוואנס הבטלן, ואת ריקי רוביו הליצן. תתכופפו קצת לערוגות, תעשו משהו מועיל למדינה.


שיינית, מעט פוליטיקה רחמנא לצלן: האדונים לברון, בוש, מילר וגם מה לעשות - ווייד, יש לכם עתיד כאן, במפלגת העבודה. הלוזריות ויכולת ההשנאה המיידית שלכם על היקום כבר הוכחה מעבר לכל דרישה מקובלת.

יגידו שאתם לא מבינים כלום בפוליטיקה הכנענית שלנו, ובכן גם זה לא ממש משנה, והמבין יבין מהר מאוד. וחוץ מזה, תארו לעצמכם שביבי, לשעבר חביב אישי של סוקולוב, עומד פתאום בראש מפלגת העבודה, הי"ד. יהיו קטעים, לא ככה? בדיחה שמיצתה את עצמה אמנם כבר, אבל יולי עכשיו, זה מה יש. לא טוב לו - יש חממות מלפפונים.שלישית, שאק - פרש או לא פרש, לא רלוונטי. מבחינתי תכל'ס פרש כבר לפני שנתיים וחצי, אז בואו לא נהיה קטנוניים עם תאריכים וכאלה. לענק זה אני מציע שלל משרות פתוחות, רק שיבחר:


נשיא בית המשפט העליון: נראה אתכם מערערים מולו, והמונח מבחן בג"צ מקבל משמעות חדשה לחלוטין.


מגיש מהדורות החדשות בכל הערוצים בו זמנית.


ה-רכז המחליף של גל מקל בג"ג הפקות. כי כתוב כבר בספר הספרים: "הרי הגלבוע על שאק ועל מטר (שלשות של דוגי) עליכם", או משהו כזה. בשרו בחוצות אשקלון, תגידו גם בגת ובנוקיה, נראה אתכם.


שאר ציוותים: טפסר ראשי, או וואט אבר - ראש מחלקת כבאים, הסופר טנקר. די ברור מבחינתי, מר אייג'נט זירו, גילברט אריאנס, ההוא שמקבל 17 מיליון דולר בשביל סוויפ בסיבוב הראשון, שלא לדבר על מעשי קונדס שכוללים נשק חם וכאלה. אם יש מונח טוב יותר במילון ל"להשתין עליכם בקשת, מהמקפצה, בעוצמת זרם של כבאית על ספידים", אני לא מכיר אותו. יאללה לכבאות, ליצן.את רונדו אני רוצה בתור מלצר צמוד אישי. נשבר לי הזובון ממסעדות שבהן למלצר לוקח שעה וחצי להביא חשבון, שלא לדבר על העודף. רונדו, עם המהירות והידיים שלו, יכול למלצר שש מסעדות שונות, לבד. ונסיים באיש והשלום העולמי - רון רון ארטסט. בלי ספק, ראש הסתדרות הרופאים והאחיות. שימו אותו בחלוק לבן עם סטטוסקופ על הצוואר ותראו באיזו מהירות בתי החולים מתרוקנים להם. בעיית העומס נפטרה, אדיוס לזקנות במסדרון.


והנה התחזית ברדיו שטוענת שעומס החום בינוני בקושי. שקרנים אלה, שקרנים.


נסכם: אלא אם שאק אכן מגיע לג"ג הפקות בע"מ אני לא מוכן בשום פנים ואופן שגוני-שלנו-היידה-גוני יעבור לשום קבוצה שהיא, בטח לא כזאת בה מאמן עכשיו הכותש.


היידה גוני, אני זועק כאן מבין הגלים בייאוש, היידה גוני.


גוני יזרעאלי


ושמיל - אתה אליל.

 
 
וויל סולומון
 
 
וולטר שצ'רביאק
 
 
Powered By Art-Up