על פניני וקוקיה הוא שמע?
רב"ס מתחיל עם היידה-גוני, עובר לדריק שארפ, מזהיר את נוביצקי מהצפוי לו נגד ישראל באליפות אירופה ומקנח בתיאור קראטה מדוקדק ובו שורה תחתונה ברורה.
25/7/2011    
 

ויחזור כדורסלע האתר מחופשתו, ויפיח רוח חיים קלה בנתינים, בריזת קיץ קלילה ודקה, אך חיונית מאין כמוה יען כי נשבר הזובון מהצלסיוס הזה ועוד לפננו השטן הגדול, אוגוסט המנוול כנדאל.


ובעת ההיא, בטנו של בורוכוב-סוקולוב פגועה והוא ייעדר מאימון וישב לכתוב לכדורסלע-האתר המפואר. ואולי חאלס עם הסגנון הטפשי הזה?


אז שלומות ותודות, הנני.


גוני עובר לירושלים, לירושלים הוא עובר. וזה חבל מאוד, חבל. כמו שקטש עבר בזמנו ואני לא הבנתי למה זה טוב, גם עכשיו אני לא מבין. מקצועית, כמובן.מבחינה כלכלית סביר כי ירושלים שמו עוד כמה דולרים על השולחן בעבור הנדידה, וזה חשוב, לא נכחיש כלל. יתכן שגם אני תמורת כמה דולרים על השולחן עושה מעשים משונים, לכו תדעו.


אבל חוץ מזה, וואלה, גוני הוא כבר כמה וכמה שנים הרכז המחליף הכי טוב בארץ, וחבל לי שלא קשר את גורלו בגורל ג"ג הפקות לעוד כמה שנים, לגידול אולי של עוד איזה גל מקל, אם יש כזה בנמצא.


אבל היידה גוני, עלה והצלח, וגם היידה דוגי, הישראלי הבכיר של ג"ג כרגע, חושבני.


שארפ פרש, שארפ.


מסתמן כי בשנה הבאה לא אוכל לזעוק מדי אייטמון שני - הלו, תן לדריק איזה 7 דקות. זה שארפ הלו, שארפ! ובין לבין צוטט שמעון מזרחי כי בעונה החולפת היו פעמים בהן דריק הפסיד אימונים שלמים. יעני כבר זקן. חושד אני לאיש והז'לגיריס יש גרסא משלו לעניין, אבל וואלה, פרש אז פרש.עשו אותו עוזר מאמן. זה חכם עד מאוד. מאמין שיכול להיות גם מאמן פנטסטי. בכל זאת עסקינן בשחקן הכי חכם וחד שנראה באירופה מאז ספרטקוס.


ולתלות את הגופיה הם רוצים? בסדר, שיתלו. רגע - מה עם הגופיה של נדב? אמר "אז תודה" משמע נגזר על גופיתו להסריח עצמה לדעת במחסן? בקיצור, עזבו אותנו עם השטויות באמאשכם.


הנבחרות הצעירות ממשיכות להשתלב היטב בדרג ב', הוא כנראה המקום הראוי להן כרגע. זה מה יש. אולי עוד יצמח שם איזה שחקן או שניים, אבל לא מסתמן עומרי כספי חדש בזמן הקרוב, וחמור מזה - גם לא יניב גרין פינת עידו קיר בטון.דור פייסבוק, מה לעשות, לא קל לגרור ילד בר מצווה למגרש היום ל-300 זריקות ביום. בליטא וסרביה אולי כן, כאן לא. וזה הכל.


אגב נוער, לא לאבד תקווה, אחייני המתוק כפרה עליו, חוגג בשבוע הבא שנתיים.


הילד גבוה כמו אולסי פרי, ולבן כמו דרקולה. ימשיך ככה, יהיה בורוכוב מתחת לסל הכחול-לבן, יהיה. מודה אני שיש חששות קלים בתחום הקואורדינציה, אבל כשיש דוד נחוש, ובעל מושג בסיסי באומנויות לחימה, יהיה בסדר, אי שם על הטווח בין שאראס (מרצ'ולוניס כמובן, לא הליצן השחצן שעבר כאן), נוביצקי וביל ליימביר.תרשמו, הוא ותומרינגו סטאר סלע יפרקו את העמלקים, הם יפרקו.


נוביצקי בא לאליפות אירופה, כך אומרים האומרים. טוב, זה היה צפוי. גם לעודד אותו נגד הלברונים המשוקצים, וגם לצפות שיעשה לנו טובה וינוח בקיץ? מוגזם, כמה טובות יכול לעשות לנו בקיץ אחד. על אורי קוקיה ופניני הוא שמע? ועל ליאור אליהו היישר מהפרדס? לצאת לבלומנטטטטטל על השלוש הוא יודע? כאן זה לא כריס בוש חבוב, הזהר והשמר לך, פרטים בהמשך הקיץ, אם נחיה, ושתי מילים אלו רלוונטיות מאי פעם. חום יולי-אוגוסט, אינעל רבאק.


אגב, אני גם במו"מ מתקדם עם קבוצה סינית. פרטים אחרונים בחוזה, יש גם מחלוקת עקרונית לגבי היתר שימוש במזלג בארוחות קבוצתיות, אבל העניין רציני. חבל שגם שם קיץ אגב.


כשאני ארים אלי הופ לקובי בראיינט, אל תגידו שלא אמרתי. מלייארד וחצי סינים יש להם אולי, אבל סבא שלי נולד בנהלל, גם אמא שלי, חמישה בתים מבוזי ינאי. אז שיעשו כבוד שם הגמדים.זהו, בינתיים, ותסכימו מאוד שזה הרבה למצבנו.


סיפור סמוראי אינפנטילי


לפני אי אלו שנים נכח בורוכוב-סוקולוב, כזכור ראש מדור קטטות ופרעות בכדורסלע-האתר (ואם לא ביקרתם כאן אתם פארשים (www.jks.co.il ), הקיצור נכחתי במחנה אימונים בינלאומי שכזה בלונדון העיר הגדולה. במהלך האימון לקח המאמן היפני האורח, בחור רוצח לכל הדעות, איזה חבוב נורבגי להדגמה קלה. אציין כי גם הנורבגי ההוא היה בקושי 140 קילו, רובם שרירים משום מה, ובקיא בתורה.


לא חלפו שש מאיות השבורה, הנורדי היה עם שש צלעות שבורות בדרך למיון, ולא שהוא עשה משהו, היפני בעט בו, ככה בשביל הכיף. גם בעדה שלנו לא ממש מקובל עניין שכזה, ונשארנו תוהים עד מאוד לפשר העניין, כמו גם מאוד מתאפקים שלא לעשות פיפי בפיג'מה מחשש שמה גם עלינו יש איזה פטנט להדגמה.


אחר-כך עשינו בירור קצר עם המקומיים, על מה ולמה. מסתבר כי הנורבגי החסון עשה טעות לפני כמה שנים, וקצת התחצף למאמן יפני אחר, בכיר יותר.


אז מתוקף תפקידו, חובתו של האיש ללמד אותו נימוסים מהם. או בקיצור, העלבת את אחשלי הגדול, חבל, חבוב, חבל.


ומה רוצה סוקולוב? כלום. אבל הוא רק אומר שיש לו ג'ורה רצינית, תורשה מצד האמא, והוא לא אוהב משפטים מזלזלים סטייל "אני לימדתי אותו את כל מה שהוא יודע" .


וזה הכל!


היידה גוני, נזעק מבין הגלים, אפילו בירושלים אין ים. בעצם, גם בעמק אין.


(והנה הלינק לאייטמון על ניתוץ רמת-גן-האצטד, שזכה להפנייה רבת הוד בעמוד הראשי של אתר עיתון "הארץ").

 
 
עלי מוהר
 
 
טוני קוקוץ'
 
 
Powered By Art-Up