מהר מהר פן תאחר
רן בורוכוב-סוקולוב רוצה לדבר בחופשיות מלאה רגע לפני שמכניסים לכאן את חוק לשון הרע וסוגרים לו את הפה. קבלו אייטמון לאחר צנזורה.
22/11/2011    
 

מארגנים לי עכשיו איזה חוק בורוכוב-סוקולוב בכנסת, או איך שהם קוראים לו: חוק לשון הרע.

אז אין ברירה, אני חייב להספיק להוציא כמה וכמה תובנות סוקולוביות מאותגרות לשון הטוב, לפני שיבואו לאסור אותי ולשים אותי ליד ההוא מקרית מלאכי.

אני מזמין אף את כל קוראי אייטמון זה להוסיף, כל עוד אפשר, הלעזות, השמצות, גידופים, קילוסין וכל מה שבא לכם, גם נגדי באופן אישי, בכיף שיהיה לנו. רק לא נגד הנשיא, כן?

נתחיל? נתחיל.

נבחרות יוון , ספרד וטורקיה, בכל ענף לא חשוב מה וכמה ולמה, מפוצצות סטרואידים.

האבולוציה היתה צריכה עוד מאה אלף שנה לפחות, עד שיצור כמו בורוסיס היה נוצר באופן טבעי.

הנבחרות הצעירות של טורקיה, יכולות להצטרף ישירות לביצת הסוסונים שלנו, ואלה רק הגארדים. לשאר אין מקום. וספרד ? נו באמת.

הלאה. סקאריולו הוא מאמן חלש, חלש, חלש. העובדה שנבחרת ספרד מזיעה בכלל, היא באשמתו הישירה.

ינאקיס. נו, צריך להוסיף? אנשים יושבים בכלא על הרבה פחות מאשר מה שהוא עושה לכדורסל. ואם הוא לא אמר לפחות 40 פעם בקריירה "לך תקצץ אותו, לא מעניין אותי כלום" אז אני צנצנת ריבה מקיץ 1957.

טוני פארקר – ערס.

רודי פרננדס – אוברייטד, שלא מנצל גרוש ממה שאלוהי הכדור נתנו לו ברגליים. כמאמר גור שלף לגיל "והתרגיל", אי אז בימי הגליל: "לך לסל, מי יכול לעצור אותך???".

ריקי רוביו - המונח אוברייטד הוא אנדרייטד בעבורו. ההייפ הכי גדול בכדורסל האירופי לדורותיו. פעם השווינו אליו את יוגב אוחיון, אז יוגב עבר אותו. אם יוגב מתחיל לקלוע קצת, לא הרבה, קצת, בכלל הוא משאיר עליו פס.

כדורסלנים ישראלים- ב-99% עצלנים. כן, כמובן שיש כמה שעובדים חזק, אבל בגדול כמעט לא משתפרים לאורך שנים, לא ברמה הטכנית ולא מבחינה גופנית, לא קולעים מספיק טוב. פשוט לא מקצוענים כמו עמיתיהם במקומות אחרים.

ע"ע אחד מסיפוריו של גל מקל, ולא רק, על כך שכשהגיע לטרוויזו גילה שהוא, שבארץ נחשב חיית עבודה קשה, לא סחב באימונים בהתחלה.

בארץ וכן, זה גם בענף שלי, אימון קשה הוא צ'ופר שאתה נותן למאמן. שיעריך את זה, כן? באירופה אימון קשה הוא נתון, זה מה אתה עושה תמיד. אני לא מדבר על יפן בכלל.

איגוד הכדורסל – הו הו הו. לא יודע מאיפה להתחיל בכלל. גם בלי החוק החדש, יש לי מספיק בבטן כדי לחטוף מניין תביעות דיבה, לפחות (בהן אנצח, אגב, כי אני צודק).

בקצרה - ניהול מחפיר של התחומים תחת אחריותם, להלן נבחרת ישראל, ליגת הנשים ושאר הליגות הנמוכות יותר, כישלון בקידום הענף מבחינה מקצועית ושיווקית, וזאת דווקא בתקופה שהביפ הארור בארץ מעפן לחלוטין, ולאנשים נשבר לגמרי ממנו.

ליגת קזינו - טיפוח וטיוח הקנקן במקום מה שיש בו. די עם נערות עידוד, די עם מיכל זוארץ ושיבוטיה המבישים, וכל השאר. די עם ראש מנהלת שעסוק גם בעסקנות ביפ. די עם קטנוניות מבישה נגד/בעד מכבי ת"א, שתרצו או לא, הוא המועדון המקצועי ביותר בארץ, בכל הענפים, ובהפרש עצום.

אם כבר מכבי ת"א - אתם היסטריים ומזלזלים באינטליגנציה של האוהדים שלכם באופן קבוע. תנו לאנשי המקצוע שלכם לעבוד, תתעסקו במה שחשוב משמע להביא כסף, לשווק, ולצרוח על כל אנשי התקשורת בארץ שמקדמים את הביפ המפגר ביום בו אתם משחקים נגד ריאל מדריד, למשל.

התקשורת? חבורת אידיוטים באופן כללי, שלא מבינה כלום בספורט. מעדיפה התלהמות ורכילות על פני כתבות וניתוחים רציניים. בעצם, מה יש לדבר על ניתוחים - תביאו בוקס סקור בעיתון של הבוקר, ראבאק.

למה בעיתון ישראלי יש טבלה של הליגה הגרמנית, אבל במקרה הטוב יש שתי מילים על יותם הלפרין ברוסיה?

לברון ג'יימס – לא הייתי ככה נגד ספורטאי, מאז הנוסע השמיני 3 (מה, זאת לא היתה תחרות ריצה בין ריפלי לג'יפה המגעילה ההיא?). מאחל לך פציעה מסיימת קריירה.

דייויד סטרן - לך הביתה. היית תותח פעם, אבל עכשיו אתה יהודי נודניק. במזוודה שים בבקשה את ההוא שפעם קראו לו אלוהים.

עודד קטש - כפי שנאמר על דורון שפר, החמוד המתוק והנשגב, גם אתה עודד יקר, נסיך אהוב לב שלנו ואני לא ציני - עזוב אותנו, באמש'ך. אין לי כוח יותר לכל העייסק. עייפת אותי , ואני הייתי מאוד בעדך, אבל מאוד. מי שנותן לארבעה זרים להיות על המגרש בו זמנית עושה נזק לכדורסל הישראלי.

לכו תראו את ממוצע הדקות של הישראלים בליגה, מביש ומטריד. תכריחו את המאמנים לשתף ישראלים ולא על ידי חוקים רוסיים אינפנטיליים. להגביל מספר זרים, וזהו.

מי שמאשר חארטות כמו הקפאת ירידות, השארת קבוצה בליגה שסיימה אחרונה, רק כי היא מסוגלת לגרד עוד שני שקל - הוא אהבל.

מי שהרס את אוסישקין (בצדק, כי הוא היה חורבה שרק הלכלוך החזיק אותה) אבל מאז לא טרח לבנות אולם נורמלי – הוא חוצפן וליצן. איך בעיר של 20 מיליון איש יש רק אולם אחד שבו מעל 3000 איש?

איך בבירת היהודים משחקת קבוצה שכבר שנים מתיימרת להיות מספר 2, משחקת באירופה, ואף מחזיקה בגביע אירופה, איך בעיר הזאת אין עדיין אולם נורמלי אחד שלא לדבר על מזגן באולם הקיים? ליצנים, חוצפנים.

לה מוניקה- אומלל. שאר שופטי אירופה, חבורת כלומניקים.

פיב"א – אפילו איגוד הכדורסל הישראלי עושה עבודה פחות גרועה.

מספיק להיום? מספיק. אגב, וכל הנ"ל הוא לכאורה, מאוד לכאורה.

ולסיום הפוך - נהלל ונשבח עד מאוד את סר ש. הרמלין
על האייטמון האחרון, ובעיקר על יציאת השנה, טים דאנקן בתור מאכיל יענים. זה יצחיק אותי עוד שנים, למרות שבניגוד לסר אני מחבב מאוד את היען הזה.

היידה-גוני נזעק מבין הגלים, כי זה מה יש כרגע.


 
 
טוני הולי
 
 
ג'ים מוריסון
 
 
Powered By Art-Up