26 סעיפים ואמת (?) לקינוח
כצפוי, רן בורוכוב-סוקולוב הוא היחיד שמתעניין כבר עכשיו במשחקי הנבחרת במוקדמות אליפות אירופה שיתקיימו באוגוסט. יאללה, ניתן לו האזנה.
6/12/2011    
 

חברים ונתינים, יש לי מיגרנה ואחת יפה ביותר. כמו השיפוץ בלשכה של הנשיא, רק בלשכה הפנימית שבין אוזני, ושם גם ככה רועש וצפוף רוב הזמן. אז האייטמון הבא יוגש בצורה החביבה עלי, משפטים קצרים שחלקם מובילים אחד לשני וחלקם לא. מיגרנה, רחמים בחייאת.

ואם תשאלו למה אני מתעקש לכתוב, נו, היתה הגרלת נבחרת, אז לא אכתוב? פפפ עליכם.

לדרך.

1. היתה הגרלה לנבחרת . קיבלנו את סרביה, מונטגרנרו, וגם את סלובקיה, אסטוניה ואיסלנד.

2. כצפוי, המילים בית המוות לא אחרו לבוא.

3. סוקולוב–בורוכוב (זה אני) אומר: די להיות לוזרים.

4. הסרבים פסיכים, מונטנגרו זה שחקן וחצי. אפשר לנצח לפחות אחת מהן בבית, ואם לשם שינוי לא נפסיד באיסלנד או משהו, מקום שני בבית מובטח, אולי אפילו ראשון.

5. וזאת למרות שהמצב של חלק נאה מהסגל היהודי - על הפרצוף.

6. מהנוכחים בקיץ בליטא – מקל וקוקיה לא רואים מגרש. גם בורשטיין לא ממש. שני האחרונים הם הקפטנים בקבוצותיהם.

7. בכלל, ברוב קבוצות הליגה משחק ישראלי וחצי במשחק.

8 תנו כבר לאריק שיבק משכורת מכובדת, רבאק.

9. דייויד בלומנבטבטבטללל לא יהיה בקיץ בנבחרת, חושבני. האיש טוחן השנה את המגרש בעונה של 80 משחקים, הוא יצטרך לנוח, הוא כבר לא ילד.

10. זה לא כל כך נורא, כי דווקא פורוורדים יש לנו – כדיר, פניני, אליהו וכספי, אמורים להספיק ביותר.

11. המתאזרח הבא צריך להיות משמעותי, להלן האופציות.

12. לעשות מעשה בו מקאלב, ולאזרח זר לכל דבר לטובת הנבחרת . אם יש שכל לבחור, הוא יבין שיש סיכוי שיובטח לו אחר כך חוזה נאה במכבי ת"א, אז מה כפת לו.

13. העדיפות היא לגבוה, כמובן. דובר פעם על ד'אור פישר, אני בשמחה לוקח גם את ג'יימי הנדריקס. אם מישהו ממאמנינו הגולים רואה איזה מאותגר נומך הגון בליגה הגרמנית או משהו, נא ליידע את משרד הפנים.

14. עם כל הכבוד למתאזרח גבוה יש לנבחרת שלנו בעיה בעמדות הגארדים. דרוש דחוף בעל בית, שגם מסוגל לשמור. להזכיר, הלפרין לא ירד מהמגרש בליטא, גם כשלא היה טוב. כי אין לו מחליף, זה למה.

15. לפני שיברח לי המוח - דוגי יכול להיות אחלה מחליף בעמדה הזאת. קולע, שומר, הגיע זמנו.

16. לאור סעיף 14, די ברור מי האיש הרצוי: הג'ורדן היהודי. ועכשיו הוא גם מכיר את שחקני הנבחרת, משלים יפה את יוגב שלצידו ובקיצור היידה-ג'ורדן פרמאר לנבחרת, אופציה ראשונה.

17. כן, ראשונה, אפילו לפני הגבוה.

18. גם בלי יניב גרין, ועל קיר הבטון יש לחשוב היטב כי הוא וואחד יצא מהעלטה שלו, אין סיבה שחמישייה של נניח פרמאר, יותם, כספי, אליהו וכדיר לא תשחק מצוין יחד.

19. ומי ישמור על פקוביץ' או מצ'באן? דאבל טים של גארדים מהירים. מצד שני, פקוביץ' יכול לשמור על אליהו?

20. לארבעת הפורוורדים ויותם תוסיפו שלושה "גבוהים", משמע הדבר הכי דומה שיש לנו לקיר בטון שישחק השנה, ועוד ארבעה גארדים. רק כדאי להודיע להם מראש מי הולך לשחק וכמה. אחד מהם יכול וצריך להיות בחור צעיר, שיקבל דקות כשנוביל בבית טפו 555, איזה 30 הפרש על איסלנד.

21. כמובן שאם אין פרמאר, ואין כסף להביא בו מקאלב מתגייר, יש לנו סילבן לנדסברג צעיר וקופץ.

22. למי שלא הבין את הרמז עד כה, להוציא שניים להם יש זכות עליונה, אני חושב שכבר אין מקום בסגל לילידי 1980.

23. השניים הם כמובן קיר הבטון, וגם – שימו לב - הגיבור הקשוח. תראו לי רכז מחליף יותר טוב ממנו. לכו לליגה ותראו את המספרים שלו השנה.

24. מחליף . . . ישחק 30 דקות כמו ענק. ותגידו כולה מספרים בליגת קזינו. אז אומר לכם-
פפפפ. מורן רוט, לימונד או חנוכי, משחקים באירופה? (סתם שמות מהשרוול). רוצה לבוא (לא נראה לי)? אבל אם כן - מקומך שמור, גיבור.

25. אה, אולי הכי חשוב. טורניר המוקדמות הזה הוא בדיחה. כזכור, הקודם היה טורניר על פארש. והפעם, סלובניה מארחת את האליפות. וסרביה, מונטנגרו, קרואטיה, בוסניה - כולן במוקדמות. אז נניח שישראל ואסטוניה פתאום מסיימות לפני שתי הבלקניות. פיב"א לא תארגן איזו קומבינה? ישאירו את האולמות הסלובנים בלי השכנים החביבים מסרביה? הצחקתם אותנו.

26. הרי ישנה מקבילה הקרואטית נאה ל"היידה גוני נזעק מבין הגלים", שנצעקה בשוד ההוא שדפקו לקרואטיה, אי אז מול ספרד, במה שבדיעבד היה שירת הברבור, בינתיים, של הכדורסל הקרואטי:

27. פיב"א קרימינלס!!!

 
 
בארי ליבוביץ'
 
 
דריק גרווין
 
 
Powered By Art-Up