מסתובבים בחוצות בלי לדעת לספור עד 10 ביפנית, שלא לדבר על להוריד לאטמה טובה למקרה שאיזה אוהד ביפיונר משוקץ יקפוץ עליכם?
רב"ס ננזף בפרהסיה בכדורסלע-הפייסבוק על עצלותו הרבה, ומיהר לאתר הבית כדי להעמיד מאות גרמים של טקסט. כך יאה וכך נאה. על הדרך שחרר גם תוכן שיווקי.
2/1/2012    
 

לא נכחיש, נזיפה פומבית חטפתי מהנשיא בכדורסלע-הפייסבוק, ובצדק. בזמן שהוא טרוד בשיפוצים, הסעות, סידורים ושאר ירקות כבר חודשיים וחצי, אנוכי איני ממלא את תפקידי כראש מחלקת פרעות, קטטות ופוגרומים בכדורסלע-האתר, ולא מפציץ אייטמונים. ליתר דיוק לא מזיז אצבע למען רווחת העם. הנקיף לי את המצפון, הנקיף.

אז הנני. אנסה להעשיר את חייכם בכמה מאות גרמים, ואם לא להעשיר, לפחות תעבירו עוד 6 דקות במשרד ביום גשם זה.

כמה עניינים על הפרק:

המנש פרץ כאן.

עד כאן, תוך שבוע, הם הספיקו לשחק חצי ממה ששוחק בליגת קזינו שלנו. לא שהם נורמלים שם, אבל כאן המשחק-פעם-בשבועיים קצת מופרך. בטח בתקופת פגרה ביורוליג, וגם פגרה בליגת הביפ-אלופות, שלצערנו מושכת צומי רב הן אצל אזובי הניוז, וגם, מה לעשות מעיקה עלינו חובבי הכדור הכתום.

המנש השנה, נו, לא קל יהיה להם. לא שאכפת לי. רוב בני האדם עובדים כל יום. ואם אתם צריכים לשחק 66 משחקים תוך 120 יום או משהו כזה - וואלה, אני לא מזיל דמעה. זאת תמורת שכר עלוב של בקושי חמישה מיליון דולר בממוצע, לא כולל פרסומות מקורנפלקס ודייאט מיץ פז.

תעבדו, מה קרה. ועוד יש לכם מראש תרוץ מוכן של פציעות ועייפות. אנדרו ביינום החצוף קיטר על עייפות אחרי המשחק השני שלו העונה. נו באמת.

אם תעיינו רגע במספרים של החבר'ה הבאמת גדולים, חברי הדרים טים למשל, תגלו כי רובם נתנו עונות רבות של 80 משחקים בעונה בשקט. ולהם לא היו משחקי מנוחה מול טורונטו או וושינגטון, לא באייטיז לפחות. לא טוב לך? לך שחק פוטבול, שם יש 16 משחקים בשנה, אבל גם מנסים לעשות לך מהראש שום כתוש כל 15 שניות.

זמן לניחוס , לא? מיאמי הולכת השנה לנצח 60 משחקים מתוך ה-66 שלה. פחד אלוהים מה שהולך שם. לברון, איזה מגעיל לכל הדעות, הוא שחקן די בסדר, כריס בוש הבין שהוא לא ברמה של שני האחרים, אז הוא הוריד קצת פרופיל והתחיל לתת עבודה, ודווין ווייד? הוא ווייד, כשהוא בכושר סביר, השחקן הכי טוב בעולם, כי בניגוד לחבר שלו, הוא עושה טרור בשני צידי המגרש, ולא רק מסתפק בחסימות היילייט במתפרצת. אה, והוא ווינר.

הם גדולים, הם חזקים, הם קופצים. הביריונים של השכונה, על הפלייאוף לא נדבר כרגע, אבל אני חושב שכמה אסימונים נפלו גם שם- שימו לב שבמהלכים המכריעים במשחקים האחרונים, לברון היה זה שהוציא את הכדור מהצד, והשאיר לווייד לעשות את שלו. יעני, חבוב, אתה תארגן את 107 הנקודות הראשונות שלנו, אבל את השתיים האחרונות, זוז, לך תהיה גאסולינה ואל תפריע לי.

וזה כבר מפחיד.

מה עוד יש שם?

קווין דוראנט ממשיך לעשות חלומות נפלאים להוא מפורטלנד שבחר את גרג אודן לפניו, ואם רק יצליחו לעשות טרייד על ראסל ווסטברוק הפרחח עבור משהו שנראה כמו רכז, הם סוגרים את הבסטה של המערב לשנים הקרובות. ג'יימס הארדן למרות ואולי הודות לזקן הכי מגעיל במערב, ממשיך להתקדם למעמד אולסטאר, אז בהחלט אפשר להפטר מהעאלק רכז, אחד שלא פגש זריקה שהוא לא אהב, כולל נגד טטנוס וכלבת.

העברת השנה ורוקי השנה הולכים כבר עכשיו ובגדול לאיש הגדול, שאק, שמבחינתי עדיף לראות אותו ואת בארקלי ושות' על פני רוב המשחקים בליגה. על כל שתי דקות משחק, שיתנו 8 דקות שאק-בארקלי.

סר צ'ארלס, אגב, הוריד איזה 300 קילו ממשקלו, הפך לדוגמן של שומרי משקל, ברצינות, ולמד לאכול ירקות.

חפשו את האתר שלו דרך אתר הבית של המנש, מומלץ. בטח יותר טוב מסקרמנטו נגד ניו ג'רזי. יש שם כמה ראיונות שעה אצל ג'יי לנו, קונאן אובריאן וכאלה, וכמה ציטוטי מופת בעניינים שונים ומשונים, למשל: "אני מאלבאמה, מה שאפשר להרוג אנחנו אוכלים". אז לימדו אותו לאכול ירקות, את סר צ'ארלס. צפו בקרוב למחסור עולמי בחסה.

אם כבר בארקלי, נקפוץ רגע לפיניקס.

אנסה ניחוס הפוך - סטיבי נאש זה לא זה. חשש שזאת עונתו האחרונה של החבוב, הוא כבר לא סוחב בעליות של דנבר, וגם אם ימשיך פה ושם לתת מסירות שרק הוא יכול להמציא, עידן נאש בישורת האחרונה. מה גם, שלאיש יש עקרונות, הרי לא נראה אותו הופך שולחן כדי לקבל טרייד לאיזו קבוצה, כדי לתת שם 20 דקות של ריכוז משחק אלילי ביותר, מהלך שלמרות עייפותו ישדרג כל קבוצה בשש רמות. ממפיס נניח, או אפילו סן אנטוניו.

לאיש יש עקרונות, הוא נשאר בפיניקס הוא נשאר, שומר על הפולני שלו. מצד שני, לך תדע, בכל זאת מישהו שם החליט פעם שוינס קרטר זה מה שקבוצה צריכה כדי לחזור לצמרת.

אמרנו וינס קרטר? אמרנו דאלאס על הקרשים? לא קשר ישיר, אבל אם משמיצים, מה כפת לי. הוא מזמן היה צריך להיות בחימקי מוסקבה.

מוסקבה? אממ, בטח כשנבארו, אליל סיפרה מכהן, עושה קולות של פצוע, אפשר כבר עכשיו לתת להם את הגביע וללכת הביתה. עדיף עכשיו, כי כשקירילנקו יחזור זה כבר יהיה ממש לא נעים.

700 גרם מילה כבר היו כאן. לדעתי אני משוחרר מנזיפות הנשיא לאיזה שעה-שעתיים.

עכשיו, תגידו, שאלה רצינית: כבר זמן לא מועט, ידוע כאן קבל עם וסיפרה, כי רב"ס, משמע אנוכי, הוא מאמן קראטה ממש טוב. באמת, אני טוב, תשאלו את סר ש. הוא יספר לכם.

ואני כאן, ברמת גן, מקום נגיש לכל הדעות (בדיחי, אני מתנצל) ואתם מה? מפקירים אותי? לא אתם, לא אתן, לא טפכם ולא צאנכם?

מגדלים לי כרס מול המסך? מסתובבים בחוצות בלי לדעת לספור עד 10 ביפנית שלא לדבר על להוריד לאטמה טובה למקרה שאיזה אוהד ביפיונר משוקץ יקפוץ עליכם?

היה כאן תוכן שיווקי. לא נכחיש זאת. תבואו, תגידו שרב"ס שלח אתכם, יהיה כיף. באחריות, נשבע בהיידה-גוני.

הולך להריח את הגשם, וכפיים לבורא עולם, ששוב הוכיח שאין מצב שהנוצרים הערלים צודקים בעניין שלו. שהרי מי שחוגג 2012 את אותה ברית מילה, מה הוא מבין בחיים.


 
 
בילי מקנזי
 
 
קוקי בלצ'ר
 
 
Powered By Art-Up