מזל טוב לנו
רן בורוכוב, הוא ולא אחר, בלי מקף מחבר אחר שמו הפעם, מברך את כולנו במלאות שש שנים להיווסדנו. ולא שוכח את איי-מא, אמא שלווו . . . איי-מא, אמא שלו.
15/5/2012    
 

אלוהה עם יקר, נתיני סיפרה, מכובדות, אורחות וקוראות יקרות.


שש שנים מלאו לאתר נכבד זה, שש שנים. זמן קצר לקורא, זמן נצחי במונחי א"י שלנו. איזה יומולדת, יומולדת שש, אדיר ומפואר. ולא פחות – ב-15 במאי, יום עצום ורב עד מאוד. יום בו נולדו מיכאל בולגקוב, סופר העל שכתב לנו את האומן ומרגריטה ועוד יותר את "לב כלב".


גם פרנק באום, שכתב את הקוסם מארץ עוץ היה חוגג יומולדת היום, לו היה מחזיק מעמד עוד כמה שנים (90 ומשהו, אבל מי סופר). ושייבדלו לחיים ארוכים רימאס קורטינאיטיס חורך הרשתות ומחזיק היורוקאפ הטרי עם חימקי מוסקבה, וצ'ארלס מינלנד, הקמרוני האדיר, "הרוקח", שמקווה אני כי אי אלו מאוהדי גבעת שמואל זוכרים את מעלליו עלי מגרש, אי אז לא מזמן בכלל.שש שנים . . . יאאא אולוהייים!


והרי לפני שש שנים לא היה כלל בנמצא "היידה גוני". כלומר, השחקן והאושיה גוני יזרעאלי כבר היה, אבל כינוי מבית "סיפרה בסלע" והדר אדירים-גיבורים (פועל יוצר של OCD קל של אחד, רן בורוכוב-קוקוריקוב) עוד לא היה בחזקתו. גם לא שתי צלחות אליפות, אגב.


וסוסוני היאור, מה איתם? האם היה מאז ומעולם, להוציא כמה אורוות לוחמי סומו בארץ השמש העולה, מקום בו כונסה לה יחדיו חבורה כה מרשימה ועצומת ממדים? ביצת אדירים בה כל אחד ואחת אשר יתכבדו לשבת בה ולהעלות בעוד כמה מטרים את מפלסה, יוכל לקשקש בנחת עם חברים מופלאים כאבי קטן, דווייט סטיוארט או עוואז סאבאש? שלא לדבר על הסוסון-שור בר- עידו קיר בטון (איזה משחק גבורה נתת מול אשדוד, יא עידו, פיייי קיבינימט).ושני קליקים משם, פרדי מרקורי!!!ומדבקות? ומגנטים? מי-מה-מו יכול על כך, הא, הא? מקום עצום הוא זה, כדורסלע-האתר שלנו, אדיר ורב.


נשיא סיפרה ויו"ר דירקטוריון שכזה הרי אין בשום מקום, ובשום מקום כמוהו אין. לטוב ולרע, לשיפוץ ולנצנוץ, מקור יוקרתי כאן. ואף כי שמעו, יחסית, בינתיים, לך תבין למה, עדיין לא נפוץ עד מאוד בכל רחבי תבל (כמו גם קבוצת הקראטה של רב"ס, רמז לכולכם מאותגרי כרס) אין כמוהו, וכמוהו אין.
וכן, גם אנוכי הקטנטן-שחצן חלק ממנו, גאה אני על כך מאוד, משוויץ ביותר, דעו לכם, להיות חלק מחבורה אדירה שכזאת. ואם כבר רק על עצמי לספר ידעתי, זמן למחוא כפיים חזק מאוד, לאשת חיי הגדולה מכולן, אגדה על שתיים, פצצת אנרגיה אשר לידה מוטי ארואסטי פסל סטואי הוא. אשה מורמה ונכבדה
מעם, אפילו זה עם שצריך להחליף מדי שלישי ושישי,

אישה שילדה את רב"ס, וחוגגת לה ביחד עם כדורסלע-האתר יומולדת, בעצם כדורסלע-האתר חוגג איתה, כי הייתה כאן קודם.


האחת אנד דה אונלי, מספר 9, נאמבר 10, המבורכת, המפוארת, העצומה ומעוררת המהומה - והכי חשוב, הכל-כך אהובה: אמא שלי!!!


תביאו כפיים מנוולים, תביאו כפיים ומהר.


מזל טוב לכולנו, הא?
 
 
זוהר ארגוב
 
 
הרווה דוביסון
 
 
Powered By Art-Up