פינג פונג נבחרת
רב"ס שלח מכתם עצל, שליש קילו בלבד אורכו, בטענת כיסוי: "קטע לפייסבוק". לא נואשתי והצטרפתי אליו. וכעת, מה יש לומר, בכמעט שלושת רבעי קילו מדובר.
9/8/2012    
 

נבחרת, נבחרת, נבחרת.

אוטוטו שיבקטש והחבורה יוצאים לדרך, הלא כך?

(דבר יו"ר הדירקטוריון: רק עכשיו, כשאתה כותב את זה ככה, די ברור לי שעוזר המאמן הנוסף היה צריך להיות גור שלף כדי להתחבר אוטומטית לקטש שם בסוף. תמוה איך לא חשבו על זה עד עכשיו. שיבקטשלף? לא נכחיש זאת. המשך נא, מר רב"ס).

ומה בסגל, מה הולך מי נשאר, מי יוצא לקרב? הבה אחווה דעתי, קצת לפי המסתמן דרך הספה וקצת לפי שאיפת הלבב פנימה. חמישייה קבועה יש, כך עושה רושם: יוגי, יותי, כספיהו, ותיוס הקפצן. נחמד לגמרי.

(דבר יו"ר הדירקטוריון: אכן כי כן, זו החמישייה. ארבעה שעברו במכבי ת"א ועוד אחד שמאמננו העולה רצה להחתים אבל האיש בחר בקאנטו, רק כדי להגיע למכבי בעוד עונה-שתיים. המשך נא מר בוגרשוב).

לכל אחד מהנ"ל, מסתמן מחליף: מקל רכז שני, פניני מגבה את כספי, כדיר את אליהו איש התפוז, וקיר הבטון את תיוס. מעניין מאוד אגב, כל מחליף, הפוך לגמרי, כמעט לשחקן החמישייה.

מה נשאר? מי מגבה את יותם. שוב? שוב. להזכיר באליפות אירופה הקודמת, שלא הייתה הצלחה גדולה, יותם שיחק הרבה בעיקר כי לא היה לו מחליף ראוי, או לפחות כי לא הוגדר כזה. אז מי המחליף שלו? לימונד? חנוכי? דוגי? כל אחד מביא משהו אחר לגמרי למגרש. לטוב, וגם לרע.

(דבר יו"ר הדירקטוריון: יגבו אותו בעיקר פניני וגם לימונד, כל עוד הוא יצליח להפיק מעצמו. אם ישתולל ויכפה דברים, יישב במטותא על הספסל. פניני ישחק גם כשתיים, ולעיתים יבחרו שיבקטשלף – מה, הוא לא מאמן בסוף? – גם חמישיות שכוללות את אוחיון ומקל יחד, כדי להגביר קצב, לשמור חזק יותר, לבסס שליטה בכדור ולהגן עליו ואולי פה ושם להפליק שלשת בונוס של אחד מהם. המשך נא מר ארלוזורוב).

ויש גם את נעימי, בל נשכח. ומה עם גרין? בריא? כן? לא? ואם לא, לא כדאי להביא עוד איזה בריון שיוכל לתת כמה זפטות אימים מתחת לסל לפקוביץ' ושות'?

(דבר יו"ר הדירקטוריון: כלל לא ברור לי, יען כי ימי הניוז מאחורי. ברם אולם מדווחים המדווחים שפקוביץ' לא ישחק. שיינית, עניין גרין, כפי שפורסם שחור על אינטרנט בכדורסלע-האתר, תמוה למדי. נראה שהוא בחוץ. ובל נשכח את נעימי אתה אומר? ייתכן, אם כי נגד בלגיה בהכנה הוא נשכח לחלוטין. נעימי יישלח פנימה כשדברים לא יעבדו, או כשקטש יגיד לשיבק: 'אריק, משעמם לי עם הכדורסל הזה, אני לא נהנה פה'. להרביץ קצת אתה מציע? אף פעם לא מאוחר לזמן את ניר כהן שייתן בומבות. אגב, דווח לי לאחרונה כי כהן, בימיו במגדל העמק, כונה "צ'ורה" על שם אותו גוי עצום ממדים שהפך לבעל אזרחות ישראלית בסוף הקריירה שלו. המשך נא מר חודורוב).

יאללה, הערכה סוקולובית ל-12 האחרונים: החמישייה הנ"ל. מחליפים: לימונד, חנוכי, פניני, כדיר ועידו קיר בטון. עוד בסביבה למקרה הצורך, גרין ונעימי? דוגי? יאללה, נלך עם הלב: דוגי.

(דבר יו"ר הדירקטוריון: לא רלוונטי, למען האמת. 13 שחקנים בסגל ואין ניפויים. בכל משחק אפשר לרשום מישהו אחר, ומן הסתם הם ישתנו. פעם חנוכי, פעם יבזורי, אולי-אולי גם נעימי יישב בחוץ משחק אחד. מי יודע. בכל מקרה, כולם מתאמנים וממשיכים לאורך כל הקמפיין כל עוד הם כשירים. המשך נא מר שחמורוב).

משמח אותי לראות כי הפעם נראה שיש רוטציה והיררכיה ברורה באזור הרכז. יוגי תפס פיקוד. הקפצן בצבע הוא חיזוק עצום אין מה לדבר, והחמישייה הנ"ל היא פלוס-מינוס הכי אתלטית שנראתה בכחול לבן מזה הרבה זמן. לא בטוח שיספיק מול סרביה ומונטנגרו (היו חייבים להתפצל אלה, אה? מנוולים) אבל על פניו מעניין.

(דבר יו"ר הדירקטוריון: על פניו מעניין, לא נכחיש זאת. ברם אולם פה ושם צפויים קשיים עם טיוס בצבע, שחי כמעט אך ורק על אלי-הופים או ריבאונד התקפה, ומאמנים יריבים ינסו לשלוח אותו לקו כדי לראות אותו מסיים ערב עם 3 מ-9. בנוסף, אם הידיות של הלפרין או פניני לא ילהטו עוד יהיו פה קשיים ניכרים להגיע ל-70 נקודות. המשך בבקשה מר פוליאקוב).

אגב, תקוות לב: מודה אני שהייתי משאיר מקום בסגל לצעיר מבטיח. מועמד ראשון מצדי היה שון דאוסן, שנתן אחלה אליפות עתודה (גם אור סולומון לא רעיון רע בכלל). גארד הגון, חסר פחד וקפצן גם הוא. והגנים נו, הגנים. היה יכול להפתיע , מילה של סוקולוב. נו, אולי מי מאנשי הנבחרת יקרא מיני אייטמון זה וילחש דבר מה על אוזני שיבקטש? אמן ואמן.

(דבר יו"ר הדירקטוריון: לא נכחיש זאת, רעיון נאה. ברם אולם בהחלט סובל דיחוי, החבוב דאוסן עדיין לא בן 19, לא יקרה דבר אם ימתין עוד שנה, נניח, לפני שילבש את מדי הבוגרת. שמא נסיים, מר ביריוקוב?).

היידה לבחורינו האמיצים, למען יראו למזרח אירופאיים הללו איפה זה יבנה, ולמה בית הלל זה לא מקום לפקוביצ'ים ערלים. על זה שגוני לא בסגל סלחתי, אך לא שכחתי).

(דבר יו"ר הדירקטוריון: היידה, היידה, היידה! תודה למר קירילנקוב על הדברים).

 
 
רובין גיב
 
 
סעיד דנגור
 
 
Powered By Art-Up