חמישייה אטרקטיבית מאין כמותה
רן בורוכוב-חתיכוב מציג, ולא תמיד בעדינות, רשימה שקשה מאוד לעמוד מולה, לעיתים קשה אפילו להביט בה. האזינו ותדעו עוד.
16/11/2012    
 

נוחות, נינוחות ונוחיות, זהו המוטו של כדורסלע-האתר. זהו עמוד האש/הענן המתווה דרכנו לפני המחנה, ובימים מעצבנים שכאלה נוסיף מילה נוספת לעניין- אסקפיזם. נכון שאין בה את השורש הנוח, אבל יאללה, לא נהיה קטנוניים.

ועל מה נשוחח היום ככה סתם כאילו כלום?

ובכן. אייטמון זה הוא סוג של אייטמון עדכון. אי פעם מזמן, נתתי כאן דראפט אישי של השחקנים הכי יפים, וגם – בעיקר - הכי לא יפים.

לאור המשחק הכה כעור שהופגן אמש בנוקיה-ההיכל, אין ברירה אלא לשוב ולסקור את המצב בעולם הכדור הכתום החביב עלינו כל-כך. כי אם כבר כיעור, אז לפחות להיות טוב בזה. מה גם שצרות של אחרים הן לא שלנו. תובנה לוגית-סוקולובית שכזאת.

הצהרות ואזהרות:

בכל עניין הכיעור, שחקנים ישראלים לא יופיעו כאן. מעבר לכך שאני לא עד כדי כך אידיוט, הם פשוט לא מתאימים. בחורינו האמיצים נאים אחד אחד, דוגמנים לתפארת מדינת היהודים.

עסקינן הפעם בשחקנים פעילים (בערך), כך שמקומם הטבעי של סקוטי פיפן ודניס רודמן יופקע הפעם לטובת הדור שלא ידע את אפם המחריד.

בנוסף, מבקש אני מראש שלא להאשים אותי בגזענות כלפי כל עדה, צבע מין או גודל מגף.

כי אני מודה מראש באשמה, יש לי בגנים 4000 עדות אני לגמרי מוסמך לבוז לכולם. תעשו עם זה מה שאתם רוצים. לא טוב לכם? לכו תראו אודטה או ערוץ האופנה.

וחוץ מזה, מטעמים שונים, אם אתם חפצים לראות הוכחות לכו לבד ל"גוגל תמונות". תשקיעו בי קצת, מה קרה?

נתחיל? בטח נתחיל.

יעלה ויבוא לעמדת הסנטר, איש מערות צהבהב, שאיך לומר, פיקאסו בימיו הגרועים היה מרכיב אותו יותר טוב. האיש מקצוען אמיתי בתחום השחתת פניו, וגם משחק בנבחרת גרמניה, שזה אפעם לא עוזר לשום דבר.

כריס קיימן שמו, והיפה(?) הוא שהאיש בהחלט מנסה לעשות משהו עם עצמו, עם השנים גידל והוריד שלל זקנים משונים, שערותיו הדלילות פוזרו על ראשו בשלל דרכים מקוריות, עד לגילוח האחרון, שגם הוא לא ממש עזר.

ושלא יחייך, אם אפשר.

לעמדת הרכז נזמין בחור משונה מעט, והאמת, אחד שהחיים לא ממש ברכו אותו. דיכאונות, הפרעה דו קוטבית, ושאר ירקות נפלו עליו. כרגע, גם לפי הידוע לי, אין לו ממש קבוצה. אבל כל זאת לא מזכה בהנחות מועדון אצלי. האיש מקומט, מה לעשות, וחמוש במראה של נרקומן עם אוזני דמבו, שברוב טקט הוא נוהג להדגיש עם סרט מצח מטופש. המנחשים נכונה כבר ניחשו נכונה, כי עסקינן בדלונטה ווסט, והאמת, אם השם הפרטי שלך הוא "דלונטה", אז מראש זרקו אותך לחיים במינוס 12 מעלות אחרי כולם.

ואם כבר דלונטה, נעבור מיד כמובן למלך. ידוע לכל כי אני לא מחבב אותו. אישיותית, כן?

הוא מאוס ושמוק בעיני, מה שלא מונע ממני להצהיר קבל עם וסיפרה, כי הוא כרגע גדול שחקני תבל ובפער ניכר, לצערי. עד שדוראנט יגדל וואבוס (וילמד לשמור קצת) או נמצא מכונת זמן שתחזיר את קובי שלוש שנים אחורה, לברון שולטתתת. אך מה, אזהרת פוליטיקלי קורקט, האיש (לכאורה! לכאורה!) דומה לקוף. האף, הדפיקות על החזה הנפוח, שלא לדבר על זקן שהוא מגדל מדי פעם. נו, קוף. ואם להדגיש ולהדגיש את הסאה - לאחרונה היה איזה יום החיילים, הווטרנים, משהו כזה שם במנש, ולכבודו התהדרו שלל שחקני הליגה בסרטי ראש בצבעי המולדת. סרט שכשלעצמו עוצב בידי שען חירש ועיוור צבעים, אבל כשראיתי אותו על לברון...

צר לי, מתנצל בפני הקוראים חלשי הלב ואניני הטעם, לא יכולתי שלא לחשוב על הפוסטרים האלה של שימפנזה יושב בשירותים וקורא עיתון. (דבר יו"ר הדירקטוריון: רב"ס, יא חתיכת חסר גבולות, כשתגיע תביעת המיליונים אני מעביר את עורכי הדין ישר אליך וטוען לכוח עליון שהעלה את האייטמון הזה לכדורסלע, לא אני. אתה נורמלי? המשך נא).

סיכום ביניים: התגריתי בגרמני, השפלתי בחור עם בעיות נפשיות, וקראתי לכדורסלן הבכיר ביקום קוף. אלפא מייל, תרתי משמע. לא רע בינתיים.

הרהרתי באיוון ג'ונסון המכונה איוון האיום", חלפתי על פני ניקולה פקוביץ', אבל עצרתי אצל חבוב שגר לא כל כך רחוק מכאן, מרחק משט מרמרה (מה חשבתם, עם הטורקים לא אריב היום?).

סוסון יאור נכבד למדי ועב בשר כהלכה, שכמאמר סבתי, מישהו לא אפה עד הסוף את העוגה. מה גם שהשם הכה אקזוטי מיד הכריע את הכף לטובתו, או רעתו, תלוי מי שואל.

קבלו את החבוב אוגוז סאבאש. בטורקית זה נשמע יותר רע. אם תחפשו, תוכלו למצוא תמונה שלו עם שפם סטאלין. אבל מומלץ להרחיק ילדים וחתולים מהמסך קודם לכן.

צריך לסגור חמישיה לא ככה? ככה אינדיד.

אז נמשיך במגמת ההתקרבות, עד ממש כאן ליד, אצלנו פה, בעיר היהלומים. אני מאוד מקווה שהאיש לא קורא עברית, אך גם אם כן, אני אדם שהיושרה רצה בספרינט לפניו, האמת תמיד היתה נר לרגלי, המקצוענות הכדורסלעית שלי לא תניח הרי למצפוני במידה שאתעלם מהעובדות הקשות לצפייה אשר כאן, ואם עד כאן לא נקרעתם מצחוק מהשקרים הבוטים שלי, אסתכן ואציע לכם 2.01 זוזין של טראומה, לא כולל וואחד ניתור. חוץ מזה, יש לי הרבה חברים חזקים, תכל'ס.

בקיצר, דרון וושינגטון ברשימה. רוצים הוכחות לפסק הדין? לכו לראות משחק של נתניה. אומרים ששמח שם.

דרון וושינגטון

וכל-כל-כל הרשימה הזאת הרבה פחות מכוערת מהמשחק שהיה אתמול בנוקיה, אבל מוכרחים להיות שמח, יהודים אנחנו.

"היידה-גוני!" נזעק מבין הגלים. ורבאק, שקט שיהיה פה כבר.

גוני יזרעאלי

 
 
איימי וויינהאוס
 
 
נשיא הסיפרה
 
 
Powered By Art-Up