יאללה, נגיד
בורוכוב-סוקולוב תרם רבע קילו טקסט לכדורסלע-הפייסבוק, ברם אולם היו שם יותר מדי אותיות באנגלית והפייסבוק לא אוהב זאת. אז תפרנו זאת לכדי אייטמון-דיאט.
30/11/2012    
 

עם יקר,

קבלו צרור תובנות שהתקבלו והצטברו באי אלו לילות מנוג'סי שינה, ואם יש סיבה לשלום עולמי זה שאל ג'זירה משדרים NBA בלי סוף. סלאם עליכום.

אז קבלו:

באוקלהומה החלו לכנות את דוראנט "דה גיפט", יענו המתנה, הכישרון, או מתת אל, משהו כזה. ובצדק, כשרואים אותו רוקד על המגרש זה משהו שלא יתואר. האיש אשכרה נולד כדי לשים כדור בסל.

מצד שני - שמו לידו דבילים. ווסטברוק, למשל, מוכשר כמו שד וקופץ כמו שלושה, אבל איזה אהבל, יאאא אולוהיים! זה באמת כל כך קשה להבין שלמסור לדוראנט, ולא משנה מי, למה וכמה שומר עליו, זה הרעיון הכי טוב שיש על מגרש כדורסל?

טרייד של ווסטברוק על רונדו - ובוסטון פוגשת את אוקלהומה בגמר. זאת תקבל רכז אמיתי, וזאת תקבל פלפל לישבן שיעיר את הזקנים, אבל מצד שני גם יתנהג יפה כי להרגיז את גארנט זה לא רעיון טוב בכלל.

כרמלו והניקס זה בלוף. נכון שהם פחות גרועים מלפני כן, אבל עזבו, זה לא יחזיק. הוא באמת שחקן התקפה טוב האיש, אבל בקלאץ' הוא צפוי שזה מביך, ובניגוד לקובי-דוראנט-פול, הכלים שלו לא ממש מגוונים.

האולפן והשידורים של TNT מדהימים כבר שנים, איפה קני-ארני-צ'אק-שאק, ואיפה יושבי ארץ הקודש בכל מה שקשור לתת בידור לקהל.

אם כבר פרשנים - ג'יילן רוז הוא איש בלי חשבון. כרגע הוא במתחרים של בארקלי ושות' ב-ESPN, ולאיש יש סיפורים. והוא לא מתבייש ולא מפחד לספר אותם. וזה גם כי הוא מסתובב עם מחבט בייסבול. תמיד.

קבלו לינק או שניים:

אחד.

שניים.

יפה.

והיידה ג"ג-שלנו שניצחה פתאום את נתניה בחוץ בלי הודעה מוקדמת!

 
 
נוריס קולמן
 
 
מייקל האצ'נס
 
 
Powered By Art-Up