תעתועי בורוכוב-סוקולוב
האיש, מוחו חושב אחרת, מה לעשות. נברכו על כך ונאלץ להתמודד עם זה כולנו. הנה קצת NBA ברוטב כאילו, שלא תגידו שאין.
5/12/2012    
 

המוח שלי זה גוגל. בעצם, לא השוואה טובה. המוח של סר ש. הוא גוגל. גם של הנשיא. איש הזאב עוד צעיר, אבל עושה רושם שהוא בדרך לשם. שלי יותר מנוע חיפוש של אתר חיפוש צפון קוריאני, הגישה למידע אקראית למדי, יש איזה דיקטטורה מטורפת מעבר לכל פינה, ומה שתמצאו, וואלה, אין אחריות, אין החלפות.

היות שהיתה שבת שמש, במקום לעשות משהו מועיל כמו כביסה או לצאת לטייל בארץ קודשנו ישראל, שלא להגיד לסדר סוף סוף את הארון - ניסיתי לעשות סדר במגרות במוח. הצלחתי? איפה. אבל אני אחלוק אתכם חלק מהתהליך, מה כפת לכם, צריך לפרנס גם פסיכולוגים.

התרגיל היה כזה (התחיל בריי אלן, משם איבדתי שליטה) – בואו ובואנה נשות כדורסלע הנכבדות, נניח, סתם בשביל להיות יותר הזויים מדייויד סטרן לרגע, שאנחנו יכולים להודיע לכל שחקן ב-NBA שמחר הוא הולך לקבוצה שבחרה בו במקור בדראפט. יעני לברון חוזר לקליבלנד וכו'.

הבה ונראה מה ייצא. עכשיו, אל תהיו קרציות - ברור שלא הלכתי לבדוק כל קבוצה ושחקן בליגה והחזרתי ליום הדראפט, אני לא עד כדי כך דפקט, רק את אלה שרציתי (או הגוגל, האמיתי עזר לי למצוא).

שמא אינדיד? לגמרי אינדיד.

נתחיל ישר בהפגזה משמעותית: על מינסוטה שמעתם?

יופי, גם אני. אז בליגת סוקולוב, בחמישייה שלה תמצאו את גארנט, קווין לאב (היה שם איזה ברדק איתו ועם ווסטברוק, לא הבנתי ולא כפת לי) טיי לאוסן ירכז, ברנדון רוי יחזיר לעצמו את הברכיים, ויקלע . . . ריי אלן. הוא כבר יעשה שולם עם גארנט, במיניאפוליס בחורף צריך להתחבק, אחרת קופאים מקור.

התחלה נאה, לא?

לברון יחזור לאכול את הדייסה שלו בקליבלנד, אבל זה בסדר, הוא לפחות יחלוק את החיבה והעגבניות הרקובות עם הבוגד הקודם שלהם, קרלוס בוזר. אבל יהיה לו את אנדריי מילר וקיירי אירווינג שם, לנחמה.

ג'ייסון קיד יחזור לדאלאס, רק כדי לגלות שנוביצקי בכלל במילווקי, אבל היי, יש לו אחלה רכז מחליף! וסאילי ספאנוליס שמו.

מה בבוסטון, אחרי שלקחנו להם את גרנט? רונדו גם לא שם, נגיע אליו אחר-כך, אבל קבלו קו אחורי: צ'ונסי מרכז, ג'ו ג'ונסון גארד ופירס לפניהם. גם אל ג'פרסון. מי ישלים את הסגל?

אני בטוח שנשיא המועדון לן ביאס ימצא מישהו במבט בוחם מלמעלה, והמאמן רג'י לואיס יטריף את החבר'ה גם בלי גארנט.

קליפרס: אני לא יודע מי יהיה הרכז, אבל זה לא כל כך משנה, כי מתחת לסל יחכו להם בלייק גריפין וטייסון צ'נדלר. כריס קיימן יחליף אותם. ליד בלייק וצ'נדלר גם סופו יכול לרכז. והוא באמת יכול בליגת סוקולוב, הקליפרס בחרו אותו בדראפט.

אם כבר רכזים, בואו רגע לפיניקס אריזונה: נאש ישוב הביתה כמובן, גם שון מריון. ריאל מדריד תהיה מבואסת לאללה, כי רודי פרננדס, בחירה של פיניקס במקור, ממש ישמח לשחק ליד נאש, וגם לואל דאנג לא יצטער. אגב, נאש משחק בתור שוטינג גארד. כי רונדו שם לרכז. אתם תקנו כרטיס למשחק שלהם מול מינסוטה של ריי אלן? חשבתי ככה.

טוב, זמן לתותח כבד. לצרעות של ניו אורלינס, פעם שארלוט. הם יחזרו מהטיימאאוט לתרגיל בו דיוויד ווסט חוסם לכריס פול, בצד שני ג'יי אר סמית עושה הטעיה, אבל מי סופר אותו בכלל, ברור שהכדור הולך לקובי. הוא ילד מוכשר. הציעו לנו פעם להחליף אותו בשביל ולאדה, אבל אין לנו כוח לסרבי המעשן הזה. ניתן לילד צ'אנס.

אז מי תיקח אליפות בליגת סוקולוב-קוקוריקוב-טריידוב-שלמה-ידוב?

נו, מה, סן אנטוניו. סלח לי סר ש., אבל השלישיה הגדולה שלהם כולל שומר היענים טימי דאנקן, נמצאה בדראפט לגמרי בעצמם, ובתור צ'ופר לואיס סקולה יבוא לקשקש קצת ארחנטינאית עם ג'ינובילי, לפני שזה האחרון מתפרק סופית (הערת המשורר: ג'ינובילי העונה משחק יום עסל יום בסל, אבל כשהוא רע הוא ממש רע. גרוע ברמה של אומנות).

טוב נו, אולי אוקלהומה. עם רביעייה כמו ווסטברוק (ע"ע קוין לאב), הארדן(יש!!) קווין דוראנט ויותם הלפרין - מי יכול עליהם?

זהו להיום. מסקנה סופית – אין לי חיים.

היידה-גוני שלנו, שלמרות שלא קיבל נקודה בחביב נולד נתן משחק נאה כרפאל.

 
 
סעיד דנגור
 
 
בני ברמן
 
 
Powered By Art-Up