נשיא המדינה החל מ-2014: היונה
רן בורוכוב-לברינוביצ'וב עם אייטמון חדש שמביט לתוך הלבן של העיניים, ומת מצחוק.
6/10/2013    
 

יאאא אולוהייים, מריחים כאן כדורסל!

היורוליג כבר סיים מוקדמותיו, אלופת המדינה יוצאת למסע משחקים מול קבוצות NBA אכזריות, גליל עליון מעיפה מהגביע את נתניה, שוב, ולאיש הזאב יש מדור NBA ב"הארץ"- האתר, לא פחות.

לרגל התכנסותו המתכנסת של הכדור הכתום, בחרתי לי כמה תקוות לעונה החדשה, אישיות, פרטיות, כל הזכויות שמורות, אבל בכיף תתפסו טרמפ על כולן או אף אחת. מפרגן לכם.

נתחיל בתקוה סדרת גמר מוצלחת, רצוי עם הפסד צהוב בקיצה, אבל גם בלי. העיקר שיהיה שם כדורסל טוב וישראלי.

מכבי אלקטרה תל אביב

גוני-היידה-גוני מוביל את הפועל חולון לגמר גביע המדינה לדרבי פרטי מול ג"ג אירועים והפקות. מי יניף גביע? האם יתקע היידה-גוני מסמר אחרון כאילו היה בריאן טולברט המרשים בזמנו? הבה נגיע למעמד המכובד, אזי נדבר.

עמית שמחון, אם כבר קפטנים וגביעים, מלך סלים ישראלים עם 16.9 למשחק. בעצם,19.6. למה לא, הגיע הזמן. מלך סלים, כולל כולם, דייסונים והכל.

יותם הלפרין כובש את לבבות יושבי מלחה, מחובק ומחומם תדיר. משהו שלא זכה לו אצל יושבי יציעי קבוצת נעוריו.

יותם הלפרין

ובקבוצת נעוריו - בזירה המקומית אני לא מאוהדיה, אך נשמח מאוד לראות את הצמד אוחיון-נעימי, שפעם חלקו פרקט במלחה, מוליכים קו אחורי ישראלי –צברי מהולל עד שלבי ההצלבה לפחות, כולל כמה קליעות קלאץ' אכזריות של נעימי חסר המורא, וטריפל דאבל אחד לפחות של יוגי.

בכלל, יוגי ייתן עונה אירופאית בסימן 7: כל ערב 7 נקודות, 7 ריבאונד, 7 אסיסטים, 7 חטיפות והכי נחמד- 77 אחוז מהעונשין, 57 מהשדה, ו-47 משלוש. ואם ב-7 מתוך עשר מסירות תוך כדי ניתור יצליח לא להרגיז אותנו - דיינו.

אנחנו נגד אלימות כמובן, אבל היגע הזמן שמישהו יוריד לרודי את הצ'פחה שמגיעה לו. מבחינתי מועמד ראשי לעניין הוא יובל נעימי (קריאת שפתיים מאוחרת תוכיח חד משמעית שהספרדי התחיל), שמיד גם יעשה בחוכמה וירוץ לתפוס עמדה באזור הסחור-סחור. רודי יורחק לאיי טנריף. בעצם נחמד שם, שילך לשחק בסין פינת מונגוליה, נודניק כזה.

יובל נעימי

מכבי חיפה מניפה גביע אירופי. יאפ, לא פחות. דונטה סמית תותח, סגל ישראלי עמוק ומנוסה יש להם שם, דוגי ימטיר שלשות, רייס ייתן פריצה אירופית מדופלמת, הצמד קוקיארו יבנה קירות בטון. הכרמל בוער, ומסיבות טובות הפעם.

ואם כבר- בלא מעט משחקים במסע האירופי-חיפאי המופלא, תשחק דקות רבות חמישייה ישראלית למהדרין עם רוט, דוגי, רייס, עידו וצוברוביץ'. פלוס-מינוס נפלא יש לחמישייה הזאת, כך יתברר ממש בקרוב אמן סלה כדורסלע.

מאיר טפירו חביב הספרה יעזור לטל דן להפוך לישראלי בכיר כהלכה, עד רמת סגל נבחרת ישראל, ועל הדרך, יראה לכל הילדים מהקולג' איך ישראלים בני 60 עושים להם טריפל דאבל על הראש.

מאיר טפירו

ליאור אליליהו, ינפוש קלות בליגות זרות משונות, קצת סין למען הארנק, קצת ספרד למען המשחק, ובסוף יתפוס-ינצל פציעה, יתברג לחמישייה של צסק"א, ויבחר לשחקן ההגנה של הליגה הרוסית.

מעבר לים, בלי לנחס חלילה, מר קלדרון ושאר הגארדים של דאלאס, להוציא אחד, מסריחים תדיר את הפרקט (תסריט ריאלי, למי שראה אותו ביורובסאקט) אך עדיין, תשבחות רבות מגיעות על ראשו של גארד מוביל אחד מהקבוצה הזאת. לא חשוב השם, טפו חמסה חמסה.

באותה טקסס, כספיון אחד מגיע למקום השלישי בתחרות השחקן המשתפר של העונה, ונבחר לחמישית ההגנה השלישית (אני יודע שאין כזאת, אל תפריעו).

שני הנימולים העליזים מוזמנים לשידור חגיגי אצל הצוות של TNT, ובארקלי מגלה את השווארמה בלאפה. עד הפלייאוף בארקלי מעלה 57 קילו, ומבסוט מכל רגע.

קבוצתו של ג'ורדן פרמאר מקבלת בראש מיוסטון, דאלאס ופיניקס (פי.ג'יי טרקטור!) ובכדי להוליך את החרפה לאנשהו, הוא רץ לשגרירות ישראל בכדי להבטיח את מקומו בסגל הנבחרת.

הפועל גליל עליון עולה לליגת העל ובאופן חגיגי מתאחדת עם ג"ג, וחוזרת כפר-בלומה.

נשיא המדינה החל משנת 2014 הוא נדב הנפלד (מיקי ברקוביץ' היה עסוק בקבלת פרס ישראל לגידול בלורית. חוץ מזה הוא מלך ישראל, קטן עליו נשיאות).

דניס רודמן מתחיל לאמן את נבחרת ישראל בביפ. עוזרי מאמן - ביל ליימביר, ריק מהורן. מנג'ר אייזאה תומאס. כתוצאה ישירה מהנ"ל ענף הביפ הישראלי נסגר ל-20 שנה ללא אפשרות חנינה.

מישהו איפשהו קורא את האייטמון הזה וקונה את כדורסלע-האתר בסכום שלא נופל מבערך ממש הרבה מאוד כסף, נשיאנו האהוד והנדיב מפרגן לסוקולוב בסכום נדיב ויציב.

מסתמן שהאייטמון עבר לתחום המדע הבדיוני.

יש יגידו שכבר בשלב אחוזי הקליעה היינו עמוק שם, אבל נו, חירות אומנותית תמיד הייתה כאן. 2013-14 נחמדה שתהיה לנו, ועד יעבור זעם, וגשם ישטוף לי האוטו . . .

היידה גוני נזעק מבין הגלים!

גוני יזרעאלי

 
 
פייס מאניון
 
 
ליאור ארדיטי
 
 
Powered By Art-Up