נראו לאחרונה
 
 
לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05   לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
על ארבעה דיברה התורה
סתם, כותרת חפוזה שלא קשורה לכלום. רק רציתי להפנות ל-4 ראיונות מרדיו 99 עם אבי אשכנזי, אריק אלפסי, אלי רבי ושניים בחבילה אחת: יניב בורגר ואמיר בינו.
18/5/2010    
 

ארבעה ראיונות כדורסל במכה אחת, שלא תגידו שאני לא דואג לכם לתעסוקה במהלך החג:

אבי אשכנזי סיים חוזה במכבי חיפה ולא יישאר שם בעונה הבאה. ג'ף רוזן נפרד ממנו, אשכנזי יחפש מקום אחר ובינתיים הוא מרביץ שיחה גלויה, קרובה ובה גם ביקורת סמויה ושאר חביתות (מי אמר שחייבים ללכת על ירקות כל הזמן?).

כאן מדבר אבי אשכנזי.

אבי אשכנזי

יניב בורגר עשה כמה וכמה (וכמה!) דברים יפים מאוד במהלך העונה הזו עם עירוני רמת גן, מרגע שקיבל אותה לידיים והתקדם מעמדת עוזר המאמן לפוזיציית המאמן הראשי. הוביל כבר 0:2 האיש הצעיר, אבל הפסיד 3:2 בסדרת ההישרדות נגד עפולה. כדי להוסיף ממד היסטורי-סמלי צורף גם אמיר בינו, ותיק-ותיק, סמל-סמל, שחקן של 13 עונות במועדון.

וכאן אפשר להקשיב ליניב בורגר ואמיר בינו.

יניב בורגר

את אריק אלפסי, מאמן ברק נתניה, תפסנו בנסיעה בדרכו למשחק בין מכבי ת"א לבני השרון. האיש הגיע על תקן סקאוט פחות או ויתר, אחרי שהבטיח את מקומו ומקומה של קבוצתו בפיינל פור עוד לפני שתי האחרות. וזה נאה. אלפסי חזה, אגב, שיהיה משחק צמוד ולא איזו התפרצות מרשימה של מכבי ת"א.

זה המקום לשמוע את אריק אלפסי איש נתניה.

אריק אלפסי

ולקינוח, אלי רבי, האיש עם הלב הגדול, הדיבור הגלוי, אחד שתמיד כיף לדבר איתו. מאמן הפועל עפולה מספר על ההישארות בליגה לעונה נוספת, על העתיד, על ג'סטין דנטמון האלילי-משהו ועל שאר סיגריות (כאמור, הבכורה ניטלה בזאת מן הירקות עד להודעה חדשה).

ואלי רבי, ישיר וגלוי כמו תמיד, מבסוט אחרי ההישארות.

אלי רבי

תודה למיקי שיינמן, סהר פלסנר, עידן זוויגי ודובי יעקובוביץ', שבלעדיהם שום דבר מכל זה לא היה מגיע לעיניכם ואוזניכם, או לעיניהם ואוזניהם של כל מי ששמעו את הראיונות האלה ואחרים נוספים במהלך תוכנית הספורט היומית (19.00 עד 20.30) של רדיו 99.

שלומות ונצורות בשלב זה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 09/12/2021
 
  נרימה כוסית לזכר 
מארי פרדריקסון
 
 
לכבוד פתיחת עונת המכללות 2021/22: הו הא מי זה בא, המאמן הבא....
 
 
באיזו קבוצה ישראלית שיחק, ומי היה המאמן? ...
 
 
עמוד דום. איתמר מרזל, מגדולי רכזי ישראל, זוכה לערך משלו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up