נראו לאחרונה
 
 
לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05   לאספנים: יומן הכדורסל 2004/05
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מיום ראשון - כדורסלע גם בפייסבוק
בקרוב, ממש בקרוב, יצטרף לכדורסלע-האתר בן זקונים, או שמא קבוצת בת: כדורסלע-הפייסבוק. החלטנו להשתלב בעדר ונהיה הכבשה מספר 16,758,402 מצד שמאל.
26/8/2011    
 

זוהי הודעה נשיאותית מוסמכת ממקור ראשון. אין בה זיופים, ליקויים או איבוד עשתונות, והיא נכתבת בדעה צלולה לחלוטין.


באיחור ניכר מאוד, אם כי אופייני, עומד כדורסלע-האתר להצטרף לעדר הגדול ביותר בעולם, יש אומרים. עדר הפייסבוק.


מחשבות על הצטרפות לעדר עלו כאן בכתב זה מכבר. משהו כמו שלוש שנים לאחור, אני מעריך, אולי יותר. אולי פחות. היו נתינים נאמנים שהציעו, שדרשו, שהמליצו. תמיד הדפתי את הדאגה הכנה של העם בנימוקים שונים. פעם מעצלות, פעם מחוסר חשק ורוב הפעמים פשוט מחוסר רצון.כמעט שום דבר לא השתנה מאז. אני עדיין חושב שכדורסלע-האתר לא אמור להיות הכבשה מספר 16,758,402 מצד שמאל בעדר הזה. עדיין מרגיש קושי עם המחשבה שנהיה כמו כולם. אבל שמתם לב שכתבתי בתחילת הפיסקה "כמעט", כן?


כי הדבר היחיד שכן השתנה הוא שבקרוב מאוד כדורסלע יצטרף לפייסבוק. עניין של ימים, יש לקוות. ומעתה נתרחב ולא נהיה רק כדורסלע-האתר אלא נחזק אחיזתנו בעם בעזרת בן זקונים חביב ונינוח, אולי סוג של קבוצת בת, בעצם.


וייקרא שמו או שמה - כדורסלע-הפייסבוק.


יאאא אולוהייים!


באמת יאאא אולוהייים! כחמש וחצי שנים בערך לאחר היווסדנו אנחנו מצטרפים אל העולם. לא עוד בחשכת הליל, לא עוד בלא פרסום כלל. לינקים ירוצו, לייקים יעופו, ובאמצעות הרשת החברתית נוכל להגיע עד לירח ובחזרה. מי יודע לאן נתגלגל עם הזמן.


והיידה, היידה, היידה, כדורסלע-האתר! וכדורסלע-הפייסבוק!מי שתנהל את עמוד הפייסבוק היא העלמה שירה ברזל. פרטים כלליים לגביה (אין סיכוי לקבל את מספר הטלפון) יבואו בהמשך.


הפייסבוק לא ישמש אותנו להדבקת לינקים מהאתר בלבד. לא, לא. אתם מכירים את הנשיאות קצת יותר טוב מזה, אני רוצה להאמין. יהיו שם אלמנטים נוספים שלא יופיעו באתר כלל.


למשל, מעקב מלא אחר גל מקל בטרוויזו-שלנו החל מטרום העונה ועד ליום האחרון של 2011/12, או שובו של "מסדר הכלימה" בגרסה מקוצרת יחסית. גם שוטה הנבואה יגביר הילוך באופן ממשי לרווחת המתעניינים בהימורי הכדורסל והטניס ומתכונתו תשתנה קלות עם צאתנו לעולם.


בנוסף, לשירה יש חירות מלאה ומוחלטת לכתוב, להציע, לשתף, לאתגר – מה שתרצה. אצפה מכם ללכת אחר המנהלת בלי פקפוקים כלל. העלמה יודעת מה היא עושה.עם הזמן ואם נחיה נרצה להגשים את הגדול שבשאיפותינו. ייתכן שיעברו שנים עד שזה יקרה, אבל אם תרצו אין זו אגדה - אמר מי שאמר ואני חושב שהוא ידע על מה הוא מדבר. אני מאמין שיום יבוא וכדורסלע יציג בפייסבוק חתכ'ת-משהו-משהו-משהו יוצא דופן במיוחד, שאין ולא היה כמותו בסביבותינו. יד לפה בשלב זה. ואם נחיה גם נראה.


כדורסלע-הפייסבוק, אם כן, כבר בקרוב.


הביאו את דבר קיומנו, את הגיגינו, את סיפור מעללינו, לכל קצוות תבל. ובזאת נסתפק.


רוב תודות ונצורות בשלב זה.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 09/12/2021
 
  נרימה כוסית לזכר 
מארי פרדריקסון
 
 
לכבוד פתיחת עונת המכללות 2021/22: הו הא מי זה בא, המאמן הבא....
 
 
באיזו קבוצה ישראלית שיחק, ומי היה המאמן? ...
 
 
עמוד דום. איתמר מרזל, מגדולי רכזי ישראל, זוכה לערך משלו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up