נראו לאחרונה
 
 
ציבונה זאגרב 1997/98   ציבונה זאגרב 1997/98
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרים כסא על סופו ובורוסיס, כן?
קרוב ל-450 משחקים ב-NBA יש לחבוב ננאד קרסטיץ' ועוד שורה ארוכה של הופעות בכדורסל האירופי. העם לא איכזב וענה בהמוניו. והיידה, יש חידה חדשה.
24/2/2020    
 

חידה רבת משתתפים הפעם, עם ננאד קרסטיץ' במרכזה כאיש שאותו הייתם אמורים לזהות.

והעם זיהה, מה יש לומר.

מאלון לוינגר, דרך דביר שמעון ועד אבנר דובדבן. מיניב שכטר, עבור ביותם בונטר וכלה בישראל לוגסי, שמציין שמדובר בימיו של קרסטיץ' בבוסטון סלטיקס. מדוד פרץ, היישר לחגי אריכא ומשם לתום אלטוס, שמזכיר שהצילום נלקח כרגע לפני שקרסטיץ' עזב את ה-NBA לחיקה החמים של צסק"א מוסקבה (הרביצותי פה פעם אייטמון על העניין של "רגע", משמעויותיו והטיותיו בשפה המודרנית, או משהו כזה).

הלאה, יש עוד: ירון לאופר, איתי קליימן, ארז מטלון, נתי פפירוביץ', עידו אשד, הדר עפרוני, דוד מלצר, מני פינטו, אהד אפרתי, רן בורוכוב-סוקולוב.

רגע, רן בורוכוב-סוקולוב?

נכבדו בהצגת הפתרון המלא יען בעל זכויות כאן:

"ננד קרסטיץ' הוא האיש. במסגרת חידות יש "להחליף את העם", בחר הנשיא לחשוף בפנינו עוד נפיל שלא ברור מי הלץ ששם עליו כזאת קופה, אבל וואלה, יש היום כפר בסרביה עם ראש עיר 2.12. ודבר אחד לזכות מר ננד - אינו חששן, ואף לא פחדן. אי אז במשחק אימון יוון-סרביה, האיש הרים כיסא. על סופו. ובורוסיס. יצא בחיים, אגב. ובעצם, הבחור מטומטם. דברים כאלה לא עושים, לא חשוב מה הגודל, הצבע, העדה ואיזה m16 יש לך. כיסא על סופו ובורוסיס . . . גאון".

נאה. הלאה.

עדי ויינגרטן, דוד אורנשטיין, אורן עפרון, גלעד קורנברג, שי פיין, עופר שמור, סרגיי צבטקוביץ', גיא אדלשטיין, אור נתנאל, דני סמיד, ייבגני סטם, ליאור ברנע, אלעד גולדבלט, שי הופמן, יהונתן בלי שם משפחה, זאב לפידס, דודי גרינפלד, שלום קורנבלום, מעין מור, גיל גרוס, מוטי אנגלשטיין, אסף אבירן, רן זיסקין, ניר הראל, יואב פינקלמן, אביעד קורמן, יניב בן מלכה, דור רוטנשטרייך, יונתן שרברק, ליעד כהן, רונן ציון, מיקי גולד, שני מאיר, צורקה.

תשובות שגויות שהגיעו: איבן רקסטיץ', סמיח ארדן, קוסטה קופוס.

תשובות נאות נוספות שהגיעו (מבין המפורטות):

כותב אחד: "ננאד קרסטיץ' היקר (#4) ששיחק בבוסטון סלטיקס. התמונה צולמה ב-9 למרץ 2011 בהפסד הביתי ב-TD גארדן לקליפרס 108-103, משחק שבו קרסטיץ' הפציץ 20 נקודות וקטף 9 ריבאונדים ב-37.44 דקות, כשרק ריי אלן מקדים אותו ברשימת הקלעים של בוסטון. בלייק גריפין באותו משחק, אגב, נעצר על 12 נקודות במספר דקות כמעט זהה".

מבאר שני: "כבוד הנשיא זה מפתיע מאד. לא זכרתי כי ננאד קרסטיץ' שיחק בבוסטון. הלכתי וביררתי ומסתבר שאכן בילה שם אפיזודה קצרה ב2011 לפני המעבר לצסק"א. זכור בעיקר כמי שהזיק לקבוצה בחצי הגמר ההירואי של מכבי ת"א. מסתבר כי פרש ממשחק עוד ב-2016 בגיל 33. מעניין".

מסביר שלישי: "השלום והברכה לך ערן, השחקן ששומר על בלייק גריפין הוא ננאד קרסטיץ' הכדורסלן הסרבי, להבדיל מהכדורגלן הסרבי ננאד קרסטיצ'יץ' הנושא שם די זהה".

ולך אומר, רד מיד לעשרים כפיפות בטן בגין הזכרת המלה האסורה בין כתלינו. לא עוד, לעולם לא.

וכך או אחרת, אחרת או כך, העברתי את כל שמות הפותרים אל ענק הרוח והקומה מקרואטיה, אנ-דנ-דינו ראדג'ה המופתי. האיש השתאה לנוכח הכמות הגדולה של שמות שהגיעה אליו הפעם, והחל בעבודת הכנת הפתקים – גזירת דפים, שרבוט השמות, קיפול הפתקים, מעיכתם, ערבובם ואז הואיל בטובו סוף סוף לשלוף אחד והודיע לי שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

ליעד כהן!

יאאא אולוהייים, ליעד! פעם ראשונה, האין זאת? או שמא לא?

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע – לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת ננאד קרסטיץ', חידה חדשה ממתינה לכם. צאו ופצחו אותה בהמוניכם.

שלומות ונצורות ובהצלחה לכולם.

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 24/01/2021
 
  נרימה כוסית לחיי 
יותם הלפרין
 
 
שם בבית הקטן, שושנים פורחות בגן, ובשובך הלבן - היונה. ...
 
 
איזו קבוצה משחקת באולם הזה? ...
 
 
גם עמית תמיר הוא בעל ערך אצלנו. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up