נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ריאן לקסר, אם לקצר
השתתפות ערה היתה בחידה שהוקדשה לליאור ליובין ז"ל. רבים זיהו בה את ריאן לקסר, רבים יותר שגו והציגו מגוון פתרונות לא נכונים. יש זוכה. היידה, מתקדמים.
4/2/2024    
 

57 פתרונות הגיעו לחידת 'ונשאלת השאלה' שהוקדשה לזכרו של ליאור ליובין ז"ל, אבל בעוד דמותו של ליובין ברורה היטב למצלמה המשימה היתה לזהות מיהו השחקן המוסתר בחלקו שמנסה לרדוף אחריו לפני שיקלע.

האיש היה ריאן לקסר ובצילום הוא מופיע במדי מ.כ. חיפה בעונת 2002/03.

חשבתי שיהיה כאן רוב למזהים לחיוב על פני המזהים לשלילה, ברם התבדיתי: 38 שגו, 19 הצליחו.

זמן רב הוא שיחק כאן, החל מ-1998. שתי עונות בהפועל חולון, עונה אחת במכבי חדרה, עונה אחת בהפועל ירושלים, עונה אחת במכבי פ"ת ושלוש עונות במ.כ. חיפה.

שגיאות שהתקבלו: רועי ניצן שמונה פעמים, שמוליק ברנר שלוש פעמים, דרור כהן פעמיים, אורן אהרוני, שי קרביוב שלוש פעמים, גור פורת, אורי יצחקי פעמיים, עופר פליישר, ברק פלג פעמיים, ניר ריכליס פעמיים, אילן נניקשווילי, אבי נניקשווילי פעמיים, פצ'ה ארסיץ', אורי קוקיה פעמיים, גור שלף, ניר מטלון, יוסי דדון פעמיים, עודד קטש, מארק קארבר פעמיים.

פגיעות בול: דוד אורנשטיין, אור נתנאל, יגאל ניימן, אמיר מטרי, שון דניאל, זאב לפידס, גל זכריה, שני מאיר, מוטי קופפר, אביעד גרוניך, צורקה, אורי כהן, רן בדנס, גיל סלע, אור פינקלשטיין, טל יקר, רונן ציון, אלעד קרייטנברגר, דביר שמעון.

הסיבה לריבוי האזכורים של רועי ניצן היא, כנראה, מספר הגופייה. אומרים האומרים שבחלק מאותה עונה הוא הסתובב עם המספר 10, או שאתר מנהלת הליגה, כפי שלמדנו בחידה קודמת לגבי רולנד יוסטון וג'ורג' מורו, אינו מדויק במאה אחוזים בכל הקשור למספרי גופיות של שחקנים בעבר. קורה, נו.

העברתי את כל השמות לענק הרוח והקומה הקרואטי, אנ-דנ-דינו ראדג'ה, שהיה מבסוט לגלות שהחידה משכה אליה פותרים רבים. הוא רשם 19 שמות על פתקים ואז קיפל אותם, כיווץ אותם, קיווצ'ץ' אותם ובחש ובחש, וערבב שוב ושוב. בסופו של תהליך הוא שלף אחד מנצח, שחרר אותו מקיפוליו, והודיע חגיגית שהזוכה הפעם הוא . . .

הוא . . .

הוא . . .

רן בדנס!

יאאא אולוהייים, רן!

זכית בכדורסלע-המגנט! מאמין? קולט?

שלח נא את כתובתך המלאה חבר, ותקבל עד לשם מגנט של כדורסלע – לא פחות ולא יותר.

ועד כאן חידת ריאן לקסר. אחת חדשה כבר ממתינה לכם, צאו ופצחו אותה פצח היטב.

שלונ"צ ובהצלחה.

 
 
שוטה הנבואה
 
 
אבל כבד
 
 
נעבור ל-NBA: מי השניים? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up