נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חנות מוצרים

אוצר נשיאותי רב וגדול של פריטי כדורסל כאלה ואחרים, שנאספו על ידי נשיא הסיפרה לאורך השנים ממסעותיו בארץ ובחו"ל יוצע כאן למכירה במחירים של כמעט שום-כלום. בנוסף לספרים, לחוברות, לפוסטרים, ליומנים ולמדיה-גיידים הנדירים שאת רובם אין ממש סיכוי למצוא בשום מקום, יופיעו כאן מפעם לפעם גם חולצות כדורסלע-האתר ומחשבונים מתוצרתנו. שהרי מוצרי הנשיא הינם. בבת עינינו.


על פניו אפשר לשאול מדוע על הנתין הפשוט להצטייד בחומרים שהנשיא מעוניין לשלחם לחופשי? ובכן כי כן, התשובה ברורה: מצד אחד, הילדים השתלטו על הבית וממלאים אותו עד אפס מקום. מצד שני, ההנחה היא שכל אחד יוכל למצוא משהו שמתאים לו מתוך האוצר.


מי שמכללת ג'ורג'טאון עושה לו את זה, יוכל למצוא כאן ספר נדיר עליה אם יתמיד לעקוב אחר הפרסומים. מי שבודירוגה הוא אלילו, היה ועדיין, יוכל להתעשר בפוסטר נאה שלו תמורת 20 שקלים כולל משלוח, כן? מי שירצה להיות הבעלים החוקי של ספר NBA כזה או אחר, או ספר על הכדורסל היווני או על מועדון מפואר שחוגג חמישים שנה להיווסדו – כאן הסיכוי האמיתי לעשות זאת.


מכסה לכל סיר, פריט לכל פריק וחולצת כדורסלע לכל נתין שיהיה זריז מספיק כדי להבטיח אותה לעצמו. עם הזמן יופיעו כאן אוצרות חדשים, מגוונים, בקצב של פריט אחד או שניים לשבוע. המחירים ינועו בין 20 ל-40 שקלים לפריט ברוב המכריע של המקרים, ולא יהיו העלאות אף פעם. אלה המחירים, נקודה. זוהי, אם כן, חנות האוצרות של כדורסלע-האתר. מהר, שלא יחסר.
 
כל המוצרים  |  יומנים  |  ספרים  |  חולצות ומחשבוני כדורסלע  |  פוסטרים  |  Media Guide  |  קלפי איש הזאב

 
 
חולצת כדורסלע - ירדה עליו העלטה
   
מחשבון כדורסלע-האתר
   
חולצת כדורסלע במידה XL
 
 
 
Powered By Art-Up