נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
שם הערך: ניגוט, ג'וש - זרק גם משלוש

תאור
 

גם מתאזרחים שעברו כאן לרגע או שניים זכאים לערך ב'זה א-ב של כדורסלע' ובדרך הזו ממש התגלגל לכאן גם ג'וש ניגוט, מי ששיחק בהפועל גליל עליון ובאליצור קרית אתא. ברכות על הערך, חבוב.


ואני מודה, שהוא זוכה לקבל ערך הרבה לפני גדולים וטובים ממנו בליגת קזינו מסיבה אחת: צילום זמין שלו נמצא בהישג ידי. אכן כי כן, חד וחלק, כך ולא אחרת. עדיפות, עד להודעה חדשה, ניתנת לכאלו שיש צילומים שלהם במאגר כדורסלע-האתר.


בחור גבוה, 2.09, יליד 1983, שהגיע לכאן לראשונה בעונה בה אימן אלי קנטי את גליל עליון (2007/08). שמונה משחקים בתוך העונה ההיא קנטי הפך ל"לשעבר" עם ששה הפסדים ורק שני ניצחונות והוחלף בידי דני פרנקו. גם הוא, אגב, לא החזיק זמן רב במיוחד וכעבור תשעה משחקים הוחלף בעודד קטש. לניגוט היו בסך הכל 39 נקודות בעונה הבעייתית ההיא, 2.8 נקודות ו-1.8 ריבאונדים למשחק ב-6 דקות במשחק.בהמשך הוא עבר לקרית אתא ומי שהביא אותו לשם היה המאמן מאיר קמינסקי. ניגוט הרביץ שם 134 נקודות נוספות, 6.4 נקודות ו-3.7 ריבאונדים ב-17 דקות. הקבוצה ירדה לליגה השנייה בסיום אותה עונה עם שלושה ניצחונות בלבד מתוך 22 משחקים.


יליד שיקאגו, החבוב. לפני שהגיע לארץ הוא שיחק בארגנטינה, קוסובו, פולין וניו זילנד עבר גם ב-CBA. עוד קודם לכן שיחק באוניברסיטת צפון קולורדו. ואם הולכים עוד צעד לאחור מגלים אותו בתיכון איפשהו כשהוא שוקל בערך 20 קילו יותר.


ואיפה הוא היום? רק האל הטוב יודע, או שמא אחד הנתינים המכובדים שיואיל נא ליידע את דירקטוריון כדורסלע-האתר.


זה א-ב של כדורסלע
א     ב     ג     ד     ה     ו     ז     ח     ט     י     כ     ל     מ     נ     ס     ע     פ     צ     ק     ר     ש     ת     סלענג    
נסים, אפיק - פנה לאפיקים אחרים
נאווי, עמי - יששששש!
נאור, מתן - עונות רבות שמנו נתן
נתן, טל - לעולם אינו מובטל
נברסון, קרל - החתול המקורי
נלסון, קורקי - נט (כדור חוזר)
ניר, יוני - עדיין פלוני, עדיין אלמוני
נוסל, חן - ד. דבורין היה אומר עליה: אכן כי כן
נעימי, יובל - יש לו את זה, אבל
נוי, טלי - חסידה של הפן המנטלי
ניומרק, דייב - לא השתמש באפטרשייב
ניגוט, ג'וש - זרק גם משלוש
 
שוטה הנבואה
 
 
אבל כבד
 
 
נעבור ל-NBA: מי השניים? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up